close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XIV Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 18-19.10.2014

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 Kata chopców
9.1-7.3
/2008-2007/

 1. Jakub Fryziak Wicbork 
 2. Jakub Kierdowski Wicbork 
 3. Jdrzej Jaros Pia
 3. Ksawier Arent Wicbork

 

 Kumite chopców
9.1-7.3
/2008-2007/

 1. Jakub Fryziak Wicbork 
 2. Maksymilian Solarek Wicbork 
 3. Piotr Ledzion  Czopa
 3. Bartosz Kiedrowski Wicbork

 

 Kata dziewczt
9.1-7.3
/2007-2005/

 1. Kinga Siedlecka Wacz
 2. Amelia Gerasz Wacz 
 3. Hanna Karolczak Pia
 3. Agata Godowska Czopa 

 

 Kumite dziewczt
9.1-9.3
/2007-2005/

 1. Amelia Gerasz Wacz 
 2. Kinga Siedlecka Wacz 
 3. Julia Wyrembek Czopa 
 3. Hanna Karolczak Pia 

 

 Kata chopców
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Fabian Buczkowski Czopa 
 2. Dominik Górnik Wacz 
 3. Hubert Janik Pia 
 3. Emil Marciniszyn Wacz

 

 Kumite chopców
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Maciej Kontroniewicz Wacz 
 2. Patryk Szumiski Czopa 
 3. Dawid uewicz Wacz
 3. Hubert Janik Pia 

 

 Kata chopców
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 2. Jakub Grygorcewicz Wacz 
 3. Hubert Zbieralski Wacz
 3. ukasz Krzyaniak Pia

 

 Kumite chopców
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 2. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Bartosz Kalinowski Wacz 
 3. Oliwier Janik Tuczno 

 

 Kata dziewczt
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Wiktoria Pauczak Wicbork 
 2. Wiktoria Bulik Czopa 
 3. Zuzanna Rymer Czopa 
 3. Zuzanna Kruszewska Czopa 

 

 Kumite dziewczt
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Zuzanna Rymer Czopa 
 2. Wiktoria Pauczak Wicbork
 3. Zuzanna Kruszewska Czopa
 3. Wiktoria Bulik Czopa 

 

 Kata chopców
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Bartosz Szymczak Wacz 
 2. Pawe Wójcik Czopa
 3. Konrad Plak Wacz 
 3. Aleksander Dbrowski Wacz 

 

  Kumite chopców
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Konrad Plak Wacz 
 2. Remigiusz Skrzyski Pia
 3. Kacper Kozowski Pia 
 3. Bartosz Szymczak Wacz 

 

Kata dziewczt
7.1-4.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Kinga Kotowicz Pia
 2. Laura Gerasz Wacz 
 3. Julia wistun Wacz 
 3. Jagoda Kobylaska Wacz 

 

Kumite dziewczt
7.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Laura Gerasz Wacz 
 2. Klaudia Bezler Wacz 
 3. Julia wistun Wacz
 3. Kinga Kotowicz Pia

 

 Kata chopców
7.1-4.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Krystian Sinoradzki Wacz
 2. Adam Piwowarczyk Wacz 
 3. Radosaw Broek Wacz
 3. Adrian Katarzyski Wacz

 

 Kumite chopców
7.1-4.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Adam Piwowarczyk Wacz 
 2. Radosaw Broek Wacz 
 3. Dawid Kociuk Wacz 
 3. Dominik Nisztuk Pia

 

 Kata chopców
9.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Krzysztof Lasota Wacz
 2. Piotr Rados Wacz
 3. Cezary Fryc Wacz 
 3. Stanisaw Maaszko Wacz 

 

 Kumite chopców
9.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Cezary Fryc Wacz
 2. Piotr Rados Wacz
 3. Stanisaw Maaszko Wacz
 3. Krzysztof Lasota Wacz

 

Kata mczyzn
9-7 Kyu

 1. Mariusz Górnik Wacz
 2. Kamil Koosowski Wacz
 3. Krzysztof Solarek Wicbork
 3. Konrad Sylwestrzak Pia 

 

Kumite mczyzn
9-7 Kyu

 1. Mariusz Górnik Wacz
 2. Kamil Koosowski Wacz 
 3. Konrad Sylwestrzak Pia
 3. Krzysztof Solarek Wicbork

 

Kata mczyzn
6-4 Kyu

 1. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Oskar Michorek Wacz
 3. Patryk Ncka Wacz
 3. Tomasz Woniak Wacz

 

Kumite mczyzn
6-4 Kyu

 1. Krzysztof Kwaniewski Wacz
 2. Patryk Ncka Wacz
 3. Filip Stelcer Pia
 3. Oskar Michorek Wacz

 

Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan

 1. Maciej wistun Wacz 
 2. Maciej Zielenkiewicz Tuczno 

 3. Micha Herman

Tuczno 

 3. ukasz Gawda Wacz
 

Kumite mczyzn
3-1 Kyu+Dan

 1. Maciej wistun Wacz
 2. Micha Herman Tuczno
 3. Maciej Zielenkiewicz Tuczno
 3. ukasz Gawda Wacz

 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus