close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XV Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Wałcz, 25-26.04.2015

Kata dziewczt
9.1-9.3 kyu
/2009-2006/

 1. Agata lipek Wacz 
 2. Weronika Piwowarczyk Wacz 
 3. Amelia Bordiehn Wicbork 
 3. Martyna Hernik Trzcianka 

 

Kata chopcw
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/

 1. Wiktor Mynarczyk Trzcianka 
 2. Aleksander Pietras Trzcianka 
 3. Jdrzej Jaros Pia 
 3. Cyprian Krzemiski Pia 

 

 Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Weronika Piwowarczyk Wacz 
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork 
 3. Agata lipek Wacz 
 3. Amelia Bordiehn Wicbork 

 

 Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Wiktor Mynarczyk Trzcianka 
 2. Aleksander Pietras Trzcianka 
 3. Grzegorz Lemaczyk Wicbork 
 3. Mieszko Stypa Wicbork 

 

 Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Hanna Piwowarczyk Wacz 
 2. Natalia Drzewiecka Trzcianka
 3. Marcelina Ozimkiewicz Wicbork 
 3. Wiktoria Popielska Pia 

 

Kata chopcw
9.1-9.3 Kyu
2005-2002 

 1. Mikoaj Larek Pia 
 2. Mehmed Mayryamov Czarnkw 
 3. Jakub Kordy Czarnkw 
 3. Hubert Janik Pia 

 

 Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Hanna Piwowarczyk Wacz 
 2. Marcelina Ozimkiewicz Wicbork 
 3. Wiktoria Popielska Pia 
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka 

 

 Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Jakub Kordy Czarnkw 
 2. Bartosz Perlik Trzcianka 
 3. Aleksander Dbrowski Wacz 
 3. Karol Leniewicz Wacz 

 

 Kata kobiet
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Magdalena Mynarczyk Trzcianka 
 2. Wiktoria Mynarczyk Trzcianka
 3. Agnieszka Pawowska Czarnkw 
 3. Natalia Ziaacka Czarnkw 

 

 Kata mczyzn
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Marcin Banaszak Czarnkw 
 2. Piotr Drzewiecki Trzcianka 
 3. Tomasz Kordy Czarnkw 
 3. Kamil Januszkiewicz Czarnkw 

 

 Kumite kobiet
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Wiktoria Mynarczyk Trzcianka
 2. Magdalena Mynarczyk Trzcianka
 3. Natalia Ziaacka Czarnkw 
 3. Agnieszka Pawowska Czarnkw 

 

 Kumite mczyzn
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Piotr Drzewiecki Trzcianka 
 2. Marcin Banaszak Czarnkw 
 3. Szymon Winiarski Czarnkw 
 3. Maciej Koosowski Wacz 

 

 Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
2007-2002

 1. Amelia Gerasz Wacz 
 2. Klaudia Bezler Wacz 
 3. Kinga Kotowicz Pia 
 3. Wiktoria Pauczak Wicbork 

 

 Kata chopcw
8.1-7.3 Kyu
2007-2006

 1. Dominik Grnik Wacz
 2. Dawid uewicz Wacz 
 3. Mateusz Zdrenka Pia 
 3. Maksymilian Solarek Wicbork 

 

 Kata chopcw
8.1-7.3 Kyu
2005-2002

 1. Jakub Grygorcewicz Wacz 
 2. Pawe Wjcik Czopa 
 3. Bartosz Szymczak Wacz 
 3. Bartosz Ignaszak Tuczno 

 

 Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
2007-2002

 1. Klaudia Bezler Wacz 
 2. Marcelina Taborska Debrzno 
 3. Zuzanna Kruszewska Czopa 
 3. Agata Godowska Czopa 

 

 Kumite chopcw
8.1-7.3 Kyu
2007-2006

 1. Jakub Fryziak Wicbork 
 2. Maciej Kontroniewicz Wacz 
 3. Jakub Kwiecie Czopa 
 3. Hubert Zbieralski Wacz 

 

 Kumite chopcw
8.1-7.3 Kyu
2005-2002

 1. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 2. Bartosz Ignaszak Tuczno 
 3. Grzegorz Graczyk Debrzno 
 3. Bartosz Szymczak Wacz 

 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Zuzanna Dygo Wacz 
 2. Zuzanna Rymer Czopa 
 3. Danuta Redestowicz Wacz 
 3. Magorzata Szlum Pia 

 

 Kata mczyzn
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Dominik Wyrembek Czopa 
 2. Micha Wjcik Czopa 
 3. Igor Wojciechowski Pia 
 3. Zbigniew Gutowski Tuczno 

 

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Zuzanna Dygo Wacz 
 2. Danuta Redestowicz Wacz 
 3. Magorzata Szlum Pia 
 3.  Zuzanna Rymer Czopa 

 

 Kumite mczyzn
8-7 kyu
/2001 i st./

 1. Konrad Sylwestrzak Debrzno 
 2. Zbigniew Gutowski Tuczno 
 3. Micha Wjcik Czopa 
 3. Igor Wojciechowski Pia 

 

 Kata dziewczt
6.1-4.3, 6-4 Kyu
/2005-1998/

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. Laura Gerasz Wacz 
 3. Oliwia Siarnacka Tuczno 
 3. Julia wistun Wacz 

 

 Kata chopcw
6.1-4.3, 6-4 Kyu
/2005-1998/

 1. Cezary Fryc Wacz 
 2. Wodzimierz Sowa Pozna
 3. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno 
 3. Kamil Koosowski Wacz 

 

 Kumite dziewczt
6.1-4.3, 6-4 Kyu
/2005-1998/

 1. Laura Gerasz Wacz 
 2. Maria Pawlak Tuczno 
 3. Julia wistun Wacz 
 3. Oliwia Siarnacka Tuczno 

 

 Kumite chopcw
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Cezary Fryc Wacz 
 2. Adam Piwowarczyk Wacz 
 3. Piotr Truszkowski Pia 
 3. Jakub Jwiak Wacz 

 

 Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/2001 i st./

 1. Oskar Michorek Wacz 
 2. Krzysztof Kwaniewski Wacz 
 3. Marcin Majchrzak Tuczno 
 3. Kamil Koosowski Wacz 

 

 Kata kobiet
5-1 Kyu+ Dan
/1998 i st./

 1. Weronika Gwizdaa Wacz 
 2. Zuzanna Trawiska Wacz 
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno 
 3. Magdalena Leniewicz Wacz 

 

 Kata mczyzn
3-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej wistun Wacz 
 2. Micha Herman Tuczno 
 3. Adam lipek Wacz 
 3. Maciej Leszczyk Wacz 

 

 Kumite kobiet
5-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Weronika Gwizdaa Wacz 
 2. Zuzanna Trawiska Wacz 
 3. Aniela Mycer-Soma Tuczno 
 3. Anna Lenczewska Tuczno 

 

 Kumite mczyzn
3-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Micha Herman Tuczno 
 2. Maciej wistun Wacz
 3. Piotr ubrecki Wacz 
 3. Micha Sulik Wacz 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus