strona główna 
 

 

 



XV Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Wałcz, 25-26.04.2015

Kata dziewcząt
9.1-9.3 kyu
/2009-2006/

 1. Agata Ślipek Wałcz 
 2. Weronika Piwowarczyk Wałcz 
 3. Amelia Bordiehn Więcbork 
 3. Martyna Hernik Trzcianka 

 

Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/

 1. Wiktor Młynarczyk Trzcianka 
 2. Aleksander Pietras Trzcianka 
 3. Jędrzej Jaros Piła 
 3. Cyprian Krzemiński Piła 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Weronika Piwowarczyk Wałcz 
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork 
 3. Agata Ślipek Wałcz 
 3. Amelia Bordiehn Więcbork 

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Wiktor Młynarczyk Trzcianka 
 2. Aleksander Pietras Trzcianka 
 3. Grzegorz Lemańczyk Więcbork 
 3. Mieszko Stypa Więcbork 

 

 Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Hanna Piwowarczyk Wałcz 
 2. Natalia Drzewiecka Trzcianka
 3. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork 
 3. Wiktoria Popielska Piła 

 

Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002 

 1. Mikołaj Larek Piła 
 2. Mehmed Mayryamov Czarnków 
 3. Jakub Kordy Czarnków 
 3. Hubert Janik Piła 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Hanna Piwowarczyk Wałcz 
 2. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork 
 3. Wiktoria Popielska Piła 
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka 

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Jakub Kordy Czarnków 
 2. Bartosz Perlik Trzcianka 
 3. Aleksander Dąbrowski Wałcz 
 3. Karol Leśniewicz Wałcz 

 

 Kata kobiet
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Magdalena Młynarczyk Trzcianka 
 2. Wiktoria Młynarczyk Trzcianka
 3. Agnieszka Pawłowska Czarnków 
 3. Natalia Ziałacka Czarnków 

 

 Kata mężczyzn
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Marcin Banaszak Czarnków 
 2. Piotr Drzewiecki Trzcianka 
 3. Tomasz Kordy Czarnków 
 3. Kamil Januszkiewicz Czarnków 

 

 Kumite kobiet
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Wiktoria Młynarczyk Trzcianka
 2. Magdalena Młynarczyk Trzcianka
 3. Natalia Ziałacka Czarnków 
 3. Agnieszka Pawłowska Czarnków 

 

 Kumite mężczyzn
9 Kyu
/2001 i st./

 1. Piotr Drzewiecki Trzcianka 
 2. Marcin Banaszak Czarnków 
 3. Szymon Winiarski Czarnków 
 3. Maciej Kołosowski Wałcz 

 

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
2007-2002

 1. Amelia Gerasz Wałcz 
 2. Klaudia Bezler Wałcz 
 3. Kinga Kotowicz Piła 
 3. Wiktoria Pałuczak Więcbork 

 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2007-2006

 1. Dominik Górnik Wałcz
 2. Dawid Żużewicz Wałcz 
 3. Mateusz Zdrenka Piła 
 3. Maksymilian Solarek Więcbork 

 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2002

 1. Jakub Grygorcewicz Wałcz 
 2. Paweł Wójcik Człopa 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz 
 3. Bartosz Ignaszak Tuczno 

 

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
2007-2002

 1. Klaudia Bezler Wałcz 
 2. Marcelina Taborska Debrzno 
 3. Zuzanna Kruszewska Człopa 
 3. Agata Głodowska Człopa 

 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2007-2006

 1. Jakub Fryziak Więcbork 
 2. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 3. Jakub Kwiecień Człopa 
 3. Hubert Zbieralski Wałcz 

 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2002

 1. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 2. Bartosz Ignaszak Tuczno 
 3. Grzegorz Graczyk Debrzno 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz 

 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Zuzanna Dygoń Wałcz 
 2. Zuzanna Rymer Człopa 
 3. Danuta Redestowicz Wałcz 
 3. Małgorzata Szlum Piła 

 

 Kata mężczyzn
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Dominik Wyrembek Człopa 
 2. Michał Wójcik Człopa 
 3. Igor Wojciechowski Piła 
 3. Zbigniew Gutowski Tuczno 

 

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Zuzanna Dygoń Wałcz 
 2. Danuta Redestowicz Wałcz 
 3. Małgorzata Szlum Piła 
 3.  Zuzanna Rymer Człopa 

 

 Kumite mężczyzn
8-7 kyu
/2001 i st./

 1. Konrad Sylwestrzak Debrzno 
 2. Zbigniew Gutowski Tuczno 
 3. Michał Wójcik Człopa 
 3. Igor Wojciechowski Piła 

 

 Kata dziewcząt
6.1-4.3, 6-4 Kyu
/2005-1998/

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. Laura Gerasz Wałcz 
 3. Oliwia Siarnacka Tuczno 
 3. Julia Świstun Wałcz 

 

 Kata chłopców
6.1-4.3, 6-4 Kyu
/2005-1998/

 1. Cezary Fryc Wałcz 
 2. Włodzimierz Sowa Poznań
 3. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno 
 3. Kamil Kołosowski Wałcz 

 

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3, 6-4 Kyu
/2005-1998/

 1. Laura Gerasz Wałcz 
 2. Maria Pawlak Tuczno 
 3. Julia Świstun Wałcz 
 3. Oliwia Siarnacka Tuczno 

 

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Cezary Fryc Wałcz 
 2. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 3. Piotr Truszkowski Piła 
 3. Jakub Jóźwiak Wałcz 

 

 Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/2001 i st./

 1. Oskar Michorek Wałcz 
 2. Krzysztof Kwaśniewski Wałcz 
 3. Marcin Majchrzak Tuczno 
 3. Kamil Kołosowski Wałcz 

 

 Kata kobiet
5-1 Kyu+ Dan
/1998 i st./

 1. Weronika Gwizdała Wałcz 
 2. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno 
 3. Magdalena Leśniewicz Wałcz 

 

 Kata mężczyzn
3-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej Świstun Wałcz 
 2. Michał Herman Tuczno 
 3. Adam Ślipek Wałcz 
 3. Maciej Leszczyk Wałcz 

 

 Kumite kobiet
5-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Weronika Gwizdała Wałcz 
 2. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 3. Aniela Mycer-Słoma Tuczno 
 3. Anna Lenczewska Tuczno 

 

 Kumite mężczyzn
3-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Michał Herman Tuczno 
 2. Maciej Świstun Wałcz
 3. Piotr Żubrecki Wałcz 
 3. Michał Sulik Wałcz 


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus