close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XVI Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Piła, 17-18.10.2015

Kata dziewczt
9.1-9.3 kyu
/2009-2006/

 1. Amelia Bordiehn Wicbork
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork
 3. Alicja Szwedek Czarnków
 3. Maja Napieko-Thiel Wicbork

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Amelia Bordiehn Wicbork
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork
 3. Maja Napieko-Thiel Wicbork 
 3. Alicja Szwedek Czarnków 

Kata chopców
9.1-9.2 Kyu
/2009-2006/
 

 1. Cyprian KrzemiskiPia 2. Konrad LarekPia 3. Mieszko StypaWicbork 3. Miosz KopczyskiPia 

 Kumite chopców
9.1-9.2 Kyu
2009-2006

 1. Mieszko StypaWicbork  2. Cyprian KrzemiskiPia 3. Miosz KopczyskiPia 3. Konrad LarekPia

 Kata chopców
9.3 Kyu
/2009-2006/

 1. Jdrzej JarosPia 2. Marcin SiutkowskiPia 3. Jakub KordyCzarnków 3. Micha PietrasTrzcianka

Kumite chopców
9.3 Kyu
2009-2006
 

 1. Marcin SiutkowskiPia 2. Jdrzej JarosPia  3. Aleksander PietrasTrzcianka 3. Wojciech StelcerPia

 Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Patryk BkowskiPia 2. Mateusz GizalPia 3. Filip KubicielCzarnków 3. Mikoaj LarekPia

 Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Filip KubicielCzarnków 2. Mikoaj LarekPia  3. Patryk BkowskiPia  3. Mateusz GizalPia

 Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2005/

 1. Hanna PiwowarczykWacz 2. Amelia GeraszWacz 3. Martyna KwiatkowskaPia 3. Amelia MarcinkowskaWacz 

 Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2006/

 1. Amelia MarcinkowskaWacz 2. Martyna HernikTrzcianka 3. Weronika PiwowarczykWacz 3. Hanna PiwowarczykWacz

 Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Wiktoria PauczakWicbork 2. Zuzanna KruszewskaCzopa 3. Daria SylwestrzakDebrzno 3. Natalia DrzewieckaTrzcianka

 Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Agata GodowskaCzopa 2. Natalia DrzewieckaTrzcianka 3. Wiktoria PauczakWicbork 3. Wiktoria MynarczykTrzcianka

 Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
2008-2007

 1. Maksymilian SolarekWicbork 2. Jakub FryziakWicbork 3. Piotr LedzionCzopa  3. Bartosz MazurekWicbork

 Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
2008-2007

 1. Jakub FryziakWicbork 2. Piotr LedzionCzopa 3. Jakub KiedrowskiWicbork 3. Mateusz TomalakDebrzno

 Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
2006

 1. Hubert ZbieralskiWacz 2. Micha RedestowiczWacz 3. Maciej KontroniewiczWacz 3. Fabian BuczkowskiCzopa

  Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
2006

 1. Dominik GórnikWacz 2. Maciej KontroniewiczWacz  3. Jakub KwiecieCzopa  3. Hubert ZbieralskiWacz 

 Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Bartosz SzymczakWacz  2. Remigiusz SkrzyskiDebrzno 3. Konrad KozowskiDebrzno 3. Pawe WójcikCzopa 

 Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Micha SzwedekCzarnków 2. Bartosz SzymczakWacz 3. Kacper KozowskiDebrzno 3. Szymon BulikCzopa 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Anna SzwedekCzarnków  2. Zuzanna RymerCzopa 3. Marta ukowskaCzarnków 3. Aleksandra ProszykCzarnków

Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./
 

 1. Anna SzwedekCzarnków 2. Marta ukowskaCzarnków 3. Magdalena MynarczykTrzcianka 3. Aleksandra ProszykCzarnków

 Kata mczyzn
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Piotr DrzewieckiTrzcianka  2. Bartosz JarnotTrzcianka 3. Igor WojciechowskiPia 3. Mariusz GórnikWacz 

 Kumite mczyzn
8-7 kyu
/2001 i st./

 1. Piotr DrzewieckiTrzcianka 2. Dominik WyrembekCzopa 3. Igor WojciechowskiPia 3. Szymon WiniarskiCzarnków

 Kata dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Julia wistunWacz  2. Klaudia BezlerWacz  3. Laura GeraszWacz 3. Kinga KotowiczPia

 Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Julia wistunWacz  2. Laura GeraszWacz 3. Zuzanna DygoWacz 3. Kinga SiedleckaWacz

 Kata chopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Krzysztof LasotaWacz  2. Adam PiwowarczykWacz 3. Cezary FrycWacz  3. Mikoaj PitekWacz

 Kumite chopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Krzysztof LasotaWacz 2. Bartosz IgnaszakTuczno 3. Cezary FrycWacz 3. Filip ZdaniukiewiczWacz

 Kata kobiet
6-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Zuzanna TrawiskaWacz  2. Weronika GwizdaaWacz  3. ------  3. ------

 Kumite kobiet
6-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Weronika GwizdaaWacz  2. Zuzanna TrawiskaWacz  3. ------ 3. ------

 Kata mczyzn
6-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej wistunWacz  2. Maciej LeszczykWacz  3. Micha SulikWacz  3. Adam lipekWacz

Kumite mczyzn
6-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej wistunWacz  2. Micha SulikWacz  3. Stanisaw KopeWacz  3. Filip StelcerPia 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus