strona główna 
 

 

 



XVI Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Piła, 17-18.10.2015

Kata dziewcząt
9.1-9.3 kyu
/2009-2006/

 1. Amelia Bordiehn Więcbork
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork
 3. Alicja Szwedek Czarnków
 3. Maja Napiekło-Thiel Więcbork

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Amelia Bordiehn Więcbork
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork
 3. Maja Napiekło-Thiel Więcbork 
 3. Alicja Szwedek Czarnków 

Kata chłopców
9.1-9.2 Kyu
/2009-2006/
 

 1. Cyprian Krzemiński Piła
 2. Konrad Larek Piła
 3. Mieszko Stypa Więcbork
 3. Miłosz Kopczyński Piła 

 Kumite chłopców
9.1-9.2 Kyu
2009-2006

 1. Mieszko Stypa Więcbork 
 2. Cyprian Krzemiński Piła
 3. Miłosz Kopczyński Piła
 3. Konrad Larek Piła

 Kata chłopców
9.3 Kyu
/2009-2006/

 1. Jędrzej Jaros Piła
 2. Marcin Siutkowski Piła
 3. Jakub Kordy Czarnków
 3. Michał Pietras Trzcianka

Kumite chłopców
9.3 Kyu
2009-2006
 

 1. Marcin Siutkowski Piła
 2. Jędrzej Jaros Piła 
 3. Aleksander Pietras Trzcianka
 3. Wojciech Stelcer Piła

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Patryk Bąkowski Piła
 2. Mateusz Gizal Piła
 3. Filip Kubiciel Czarnków
 3. Mikołaj Larek Piła

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Filip Kubiciel Czarnków
 2. Mikołaj Larek Piła 
 3. Patryk Bąkowski Piła 
 3. Mateusz Gizal Piła

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2005/

 1. Hanna Piwowarczyk Wałcz
 2. Amelia Gerasz Wałcz
 3. Martyna Kwiatkowska Piła
 3. Amelia Marcinkowska Wałcz 

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2006/

 1. Amelia Marcinkowska Wałcz
 2. Martyna Hernik Trzcianka
 3. Weronika Piwowarczyk Wałcz
 3. Hanna Piwowarczyk Wałcz

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Wiktoria Pałuczak Więcbork
 2. Zuzanna Kruszewska Człopa
 3. Daria Sylwestrzak Debrzno
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Agata Głodowska Człopa
 2. Natalia Drzewiecka Trzcianka
 3. Wiktoria Pałuczak Więcbork
 3. Wiktoria Młynarczyk Trzcianka

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2008-2007

 1. Maksymilian Solarek Więcbork
 2. Jakub Fryziak Więcbork
 3. Piotr Ledzion Człopa 
 3. Bartosz Mazurek Więcbork

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2008-2007

 1. Jakub Fryziak Więcbork
 2. Piotr Ledzion Człopa
 3. Jakub Kiedrowski Więcbork
 3. Mateusz Tomalak Debrzno

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2006

 1. Hubert Zbieralski Wałcz
 2. Michał Redestowicz Wałcz
 3. Maciej Kontroniewicz Wałcz
 3. Fabian Buczkowski Człopa

  Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2006

 1. Dominik Górnik Wałcz
 2. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 3. Jakub Kwiecień Człopa 
 3. Hubert Zbieralski Wałcz 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Bartosz Szymczak Wałcz 
 2. Remigiusz Skrzyński Debrzno
 3. Konrad Kozłowski Debrzno
 3. Paweł Wójcik Człopa 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Michał Szwedek Czarnków
 2. Bartosz Szymczak Wałcz
 3. Kacper Kozłowski Debrzno
 3. Szymon Bulik Człopa 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Anna Szwedek Czarnków 
 2. Zuzanna Rymer Człopa
 3. Marta Żukowska Czarnków
 3. Aleksandra Proszyk Czarnków

Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./
 

 1. Anna Szwedek Czarnków
 2. Marta Żukowska Czarnków
 3. Magdalena Młynarczyk Trzcianka
 3. Aleksandra Proszyk Czarnków

 Kata mężczyzn
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Piotr Drzewiecki Trzcianka 
 2. Bartosz Jarnot Trzcianka
 3. Igor Wojciechowski Piła
 3. Mariusz Górnik Wałcz 

 Kumite mężczyzn
8-7 kyu
/2001 i st./

 1. Piotr Drzewiecki Trzcianka
 2. Dominik Wyrembek Człopa
 3. Igor Wojciechowski Piła
 3. Szymon Winiarski Czarnków

 Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Julia Świstun Wałcz 
 2. Klaudia Bezler Wałcz 
 3. Laura Gerasz Wałcz
 3. Kinga Kotowicz Piła

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Julia Świstun Wałcz 
 2. Laura Gerasz Wałcz
 3. Zuzanna Dygoń Wałcz
 3. Kinga Siedlecka Wałcz

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Krzysztof Lasota Wałcz 
 2. Adam Piwowarczyk Wałcz
 3. Cezary Fryc Wałcz 
 3. Mikołaj Piątek Wałcz

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Krzysztof Lasota Wałcz
 2. Bartosz Ignaszak Tuczno
 3. Cezary Fryc Wałcz
 3. Filip Zdaniukiewicz Wałcz

 Kata kobiet
6-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 2. Weronika Gwizdała Wałcz 
 3. --- --- 
 3. --- ---

 Kumite kobiet
6-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Weronika Gwizdała Wałcz 
 2. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 3. --- ---
 3. --- ---

 Kata mężczyzn
6-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej Świstun Wałcz 
 2. Maciej Leszczyk Wałcz 
 3. Michał Sulik Wałcz 
 3. Adam Ślipek Wałcz

Kumite mężczyzn
6-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej Świstun Wałcz 
 2. Michał Sulik Wałcz 
 3. Stanisław Kopeć Wałcz 
 3. Filip Stelcer Piła 


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus