strona główna 
 

 

 



XVII Puchar Karate-do W.S.I.Poland, Wałcz 16-17.04.2016

 

 Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2008/

 1. Natalia Żużewicz Wałcz 
 2. Nadia Zielińska Więcbork
 3. Alicja Gawlicka Człopa
 3. Wiktoria Krzyżanowska Człopa 
 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2008/

 1. Natalia Żużewicz Wałcz 
 2. Alicja Gawlicka Człopa 
 3. Olga Kurowska Czarnków 
 3. Wiktoria Krzyżanowska Człopa 
 

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2008/

 1. Filip Kaźmierczak Piła 
 2. Nikodem Zborowski Trzcianka 
 3. Dawid Kruszewski Człopa 
 3. Dyskwalifikacja zawodnika
 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2008/

 1. Nikodem Zborowski Trzcianka 
 2. Filip Kaźmierczak Piła 
 3. Dawid Kruszewski Człopa 
 3. Rafał Czyżak Wałcz 
 

Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2007/

 1. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork 
 2. Julia Lankiewicz Trzcianka 
 3. Paulina Grudzińska Wałcz 
 3. Julia Mularczyk Piła 
 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2007/

 1. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork 
 2. Wiktoria Obara Więcbork 
 3. Julia Kowalczyk Debrzno 
 3. Julia Lankiewicz Trzcianka 
 

 

Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2007/

 

 1. Bartosz Ćwiertka Dębołęka 
 2. Grzegorz Lemańczyk Więcbork 
 3. Wiktor Rychlicki  Człopa
 3. Dawid Dziabas  Czarnków
 

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2007/

 

 1. Dawid Dziabas Czarnków 
 2. Wiktor Rychlicki Człopa 
 3. Bartosz Ćwiertka Dębołęka 
 3. Grzegorz Lemańczyk Więcbork 
 

 

 Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 

 1. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork
 2. Zofia Kowalska Wałcz 
 3. Maria Błaszczyk Dębołęka 
 3. Daria Opała Czarnków 
 

  Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Zofia Kowalska Wałcz 
 2. Aleksandra Niewulska Wałcz 
 3. Maria Błaszczyk Dębołęka 
 3. Daria Opała Czarnków
 

  Kata chłocpów
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Miłosz Więckowski  Człopa
 2. Bartosz Wieczorek  Czarnków
 3. Krystian Gołębiewski  Wałcz
 3. Dawid Wilk  Trzcianka 
 

 Kumite chłocpów
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Igor Jur Czarnków 
 2. Dominik Hendzel Trzcianka 
 3. Bartosz Wieczorek Czarnków 
 3. Jakub Bukowski Czarnków 
 

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2008-2003/

 1. Natalia Drzewiecka Trzcianka 
 2. Daria Sylwestrzak Debrzno 
 3. Agata Ślipek Wałcz 
 3. Hanna Piwowarczyk Wałcz 
 

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2008-2003/

 1. Hanna Piwowarczyk Wałcz 
 2. Daria Sylwestrzak Debrzno 
 3. Agata Ślipek Wałcz 
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka 
 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2008-2006/

 1. Hubert Zbieralski Wałcz 
 2. Michał Redestowicz Wałcz 
 3. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 3. Jakub Fryziak Więcbork 
 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2008-2006/

 1. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 2. Bartosz Kalinowski Wałcz 
 3. Filip Lichwa Piła 
 3. Hubert Zbieralski Wałcz 
 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2005-2003/

 1. Remigiusz Skrzyński Debrzno 
 2. Emil Marciniszyn Wałcz 
 3. Paweł Wójcik Człopa 
 3. Aleksander Dąbrowski Wałcz 
 

 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2005-2003/

 

 1. Bartosz Perlik Trzcianka 
 2. Emil Marciniszyn Wałcz 
 3. Michał Szwedek Czarnków 
 3. Jakub Lewandowski Wałcz 
 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2005-2003/

 1. Marta Żukowska Czarnków 
 2. Zuzanna Rymer Człopa 
 3. Magdalena Niewulska Wałcz 
 3. Wiktoria Młynarczyk Trzcianka 
 

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2005-2003/

 1. Monika Żukowska Czarnków 
 2. Marta Żukowska Czarnków
 3. Martyna Ozimkiewicz Więcbork
 3.Patrycja Nowak Czarnków
 

Kata mężczyzn
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Szymon Starczyński Wałcz 
 2. Piotr Drzewiecki Trzcianka 
 3. Kamil Skrodzki Wałcz 
 3. Szymon Winiarski Czarnków 
 

 Kumite mężczyzn
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Piotr Drzewiecki  Trzcianka
 2. Szymon Winiarski  Czarnków 
 3. Szymon Starczyński  Wałcz 
 3. Kamil Skrodzki  Wałcz 
 

 

 Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2008-2003/

 

 1. Klaudia Bezler Wałcz 
 2. Julia Świstun Wałcz 
 3. Zuzanna Kruszewska Człopa 
 3. Kinga Kotowicz Zakrzewo 
 

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2008-2003/

 1. Julia Świstun Wałcz 
 2. Klaudia Bezler Wałcz 
 3. Kinga Kotowicz Zakrzewo 
 3. Wiktoria Bulik Człopa
 

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2008-2003/

 1. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 2. Jakub Grygorcewicz Wałcz 
 3. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz 
 

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2008-2003/

 1. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 2. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 

 

 Kata kobiet
6-4 Kyu
/2002 i st./

 

 1. Oliwia Siarnacka Tuczno 
 2. Zuzanna Dygoń Wałcz 
 3. Anna Szwedek Czarnków 
 3. Anna Lenczewska Tuczno
 

 Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2002 i st./

 1. Anna Lenczewska Tuczno 
 2. Oliwia Siarnacka Tuczno 
 3. Anna Szwedek Czarnków 
 3. Danuta Redestowicz Wałcz 
 

 Kata chłopców
6.1-4.3, 6-4  Kyu
/2002/

 1. Cezary Fryc Wałcz 
 2. Krzysztof Lasota Wałcz
 3. Piotr Rados Wałcz 
 3. Mikołaj Falkowski Wałcz 
 

 

 Kumite chłopców
6.1-4.3, 6-4  Kyu
/2002/

 

 1. Piotr Rados Walcz 
 2. Mikołaj Falkowski Wałcz 
 3. Kacper Kunda Wałcz 
 3. Mikołaj Piątek Wałcz 
 

 Kata mężczyzn
6-4  Kyu
/2001 i st./

 1. Konrad Jakubowski Wałcz 
 2. Konrad Sylwestrzak Debrzno 
 3. Dominik Wyrembek Człopa 
 3. Filip Stelcer Piła 
 

 Kumite mężczyzn
6-4  Kyu
/2001 i st./

 1. Konrad Jakubowski Wałcz 
 2. Filip Stelcer Piła 
 3. Piotr Kaźmierczak Piła 
 3. Norbert Gała Czarnków 
 

 Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2001 i st./

 1. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 2. Patrycja Gwizdała Wałcz 
 3. Weronika Gwizdała Wałcz 
 3. Magdalena Leśniewicz Wałcz 
 

 Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2001 i st./

 1. Weronika Gwizdała Wałcz 
 2. Patrycja Gwizdała Wałcz 
 3. Magdalena Leśniewicz Wałcz 
 3. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 

 Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2001 i st./

 1. Maciej Świstun Wałcz 
 2. Adam Ślipek Wałcz 
 3. Michał Sulik Wałcz 
 3. Oskar Michorek Wałcz 
 

 Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2001 i st./

 1. Michał Sulik Wałcz
 2. Maciej Świstun Wałcz 
 3. Adam Ślipek Wałcz
 3. Oskar Michorek Wałcz 


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus