close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



II Turniej Małego Mistrza w kumite - Więcbork, 28.05.2016

 

KUMITE DZIEWCZT 
9.1-9.3 Kyu
2009-2008

1. Natalia uewicz Wacz
2. Nadia Zieliska

Wicbork

3. Maja Niepieko-Thiel

Wicbork

3. Olga Kurowska Czarnkw 

KIHON CHOPCW
9.1-9.3 Kyu
2009-2008

 1. Filip Kamierczak Pia 
 2. Tomasz Ruta Czopa
 3. Rafa Czyak Wacz
 3. Gracjan Gadziski Czarnkw 
 

KUMITE DZIEWCZT 
9.1-9.3 Kyu
2007-2006

 1. Wiktoria Obara Wicbork 
 2. Julia Mularczyk Pia 
 3. Dominika Kiernikowska Czarnkw 
 3. Joanna Sikora Czarnkw 

 

KUMITE CHOPCW
9.1-9.3 Kyu
2007-2006

 

 1. Dawid Dziabas Czarnkw
 2. Wiktor Rychlicki Czopa
 3. Igor Stasiewicz Trzcianka 
 3. Konrad Sikora Czarnkw 

 

KUMITE DZIEWCZT 
9.1-9.3 Kyu
2006-2005

 

 1. Aleksandra Niewulska Wacz 
 2. Nikola Sieciska Dboka
 3. Zuzanna Raczek Trzcianka
 3. Daria Opaa Czarnkw

 KUMITE CHOPCW 
9.1-9.3 Kyu
2006-2005

 1. Dawid Wilk Trzcianka 
 2. Szymon Kocielski Czarnkw 
 3. Igor Jur Czarnkw
 3. Bartosz Wieczorek Czarnkw

KUMITE DZIEWCZT 
9.1-9.3 Kyu
2004-2003

 1. Zofia Kowalska Wacz
 2. Alicja Kurowska Czarnkw
 3. Julia Rogusz Trzcianka 
 3. Weronika Paszylk Wicbork

 KUMITE CHOPCW 
9.1-9.3 Kyu
2004-2003

 1. Dominik Hendzel Trzcianka 
 2. Krzysztof a Debrzno 
 3. Jakub Bukowski Czarnkw
 3. Patryk Zientara Trzcianka

 KUMITE DZIEWCZT 
8.1-7.3 Kyu
2008-2006

 1. Amelia Marcinkowska Wacz 
 2. Martyna Kwiatkowska Pia 
 3. Weronika Piwowarczyk Wacz 
 3. Agata lipek Wacz 

 

 KUMITE CHOPCW 
8.1-8.3 Kyu
2008-2006

 1. Mieszko Stypa Wicbork
 2. Wojciech Stelcer Pia 
 3. Franciszek Pawowski Czarnkw 
 3. Filip Lichwa Pia 

 KUMITE DZIEWCZT 
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Hanna Piwowarczyk Wacz
 2. Marcelina Ozimkiewicz Wicbork
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka
 3. Daria Wo Debrzno

 KUMITE CHOPCW 
8.1-8.3 Kyu
2005-2003

 1. Bartosz Perlik Trzcianka 
 2. Filip Kubiciel Czarnkw 
 3. Mikoaj Larek Pia 
 3. Dawid Bilski Czarnkw

 KUMITE CHOPCW 
7.1-7.3 Kyu
2008-2006

 1. Micha Redestowicz Wacz 
 2. Maciej Kontroniewicz Wacz 
 3. Bartosz Mazurek Wicbork 
 3. Jakub Kiedrowski Wicbork

 KUMITE CHOPCW 
7.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Emil Marciniszyn Wacz
 2. Jakub Lewandowski Wacz
 3. Wadysaw Poniedziaek Czopa
 3. Micha Szwedek Czarnkw

 

 KUMITE CHOPCW 
6.1-6.3 Kyu
2008-2006

 

 1. Jakub Fryziak Wicbork 
 2. Piotr Ledzion Czopa 
 3. Mateusz Tomalak Debrzno 
 3. Maksymilian Solarek Wibork 

 KUMITE DZIEWCZT 
6.1-6.3 Kyu
2005-2003

 1. Daria Sylwestrzak Debrzno
 2. Kinga Siedlecka Wacz 
 3. Wiktoria Pauczak Wicbork 
 3. Hanna Karolczak Pia 

 KUMITE CHOPCW 
6.1-6.3 Kyu
2005-2003

 1. Pawe Wjcik Czopa 
 2. Jakub Grygorcewicz Wacz 
 3. Bartosz Szymczak Wacz
 3. Dominik Nisztuk Debrzno 

 KUMITE DZIEWCZT 
5.1-4.3 Kyu
2008-2003

 1. Klaudia Bezler Wacz
 2. Julia wistun Wacz
 3. Julia Pikulik Pia 
 3. --- --- 

 KUMITE CHOPCW 
6.1-4.3 Kyu
2008-2003

 1. Adam Piwowarczyk Wacz 
 2. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Bartosz Ignaszak Tuczno


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus