strona główna 
 

 

 



II Turniej Małego Mistrza w kumite - Więcbork, 28.05.2016

 

KUMITE DZIEWCZĄT 
9.1-9.3 Kyu
2009-2008

1. Natalia Żużewicz Wałcz
2. Nadia Zielińska

Więcbork

3. Maja Niepiekło-Thiel

Więcbork

3. Olga Kurowska Czarnków 

KIHON CHŁOPCÓW
9.1-9.3 Kyu
2009-2008

 1. Filip Kaźmierczak Piła 
 2. Tomasz Ruta Człopa
 3. Rafał Czyżak Wałcz
 3. Gracjan Gadziński Czarnków 
 

KUMITE DZIEWCZĄT 
9.1-9.3 Kyu
2007-2006

 1. Wiktoria Obara Więcbork 
 2. Julia Mularczyk Piła 
 3. Dominika Kiernikowska Czarnków 
 3. Joanna Sikora Czarnków 

 

KUMITE CHŁOPCÓW
9.1-9.3 Kyu
2007-2006

 

 1. Dawid Dziabas Czarnków
 2. Wiktor Rychlicki Człopa
 3. Igor Stasiewicz Trzcianka 
 3. Konrad Sikora Czarnków 

 

KUMITE DZIEWCZĄT 
9.1-9.3 Kyu
2006-2005

 

 1. Aleksandra Niewulska Wałcz 
 2. Nikola Siecińska Dębołęka
 3. Zuzanna Raczek Trzcianka
 3. Daria Opała Czarnków

 KUMITE CHŁOPCÓW 
9.1-9.3 Kyu
2006-2005

 1. Dawid Wilk Trzcianka 
 2. Szymon Kościelski Czarnków 
 3. Igor Jur Czarnków
 3. Bartosz Wieczorek Czarnków

KUMITE DZIEWCZĄT 
9.1-9.3 Kyu
2004-2003

 1. Zofia Kowalska Wałcz
 2. Alicja Kurowska Czarnków
 3. Julia Rogusz Trzcianka 
 3. Weronika Paszylk Więcbork

 KUMITE CHŁOPCÓW 
9.1-9.3 Kyu
2004-2003

 1. Dominik Hendzel Trzcianka 
 2. Krzysztof Łaś Debrzno 
 3. Jakub Bukowski Czarnków
 3. Patryk Zientara Trzcianka

 KUMITE DZIEWCZĄT 
8.1-7.3 Kyu
2008-2006

 1. Amelia Marcinkowska Wałcz 
 2. Martyna Kwiatkowska Piła 
 3. Weronika Piwowarczyk Wałcz 
 3. Agata Ślipek Wałcz 

 

 KUMITE CHŁOPCÓW 
8.1-8.3 Kyu
2008-2006

 1. Mieszko Stypa Więcbork
 2. Wojciech Stelcer Piła 
 3. Franciszek Pawłowski Czarnków 
 3. Filip Lichwa Piła 

 KUMITE DZIEWCZĄT 
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Hanna Piwowarczyk Wałcz
 2. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka
 3. Daria Woś Debrzno

 KUMITE CHŁOPCÓW 
8.1-8.3 Kyu
2005-2003

 1. Bartosz Perlik Trzcianka 
 2. Filip Kubiciel Czarnków 
 3. Mikołaj Larek Piła 
 3. Dawid Bilski Czarnków

 KUMITE CHŁOPCÓW 
7.1-7.3 Kyu
2008-2006

 1. Michał Redestowicz Wałcz 
 2. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 3. Bartosz Mazurek Więcbork 
 3. Jakub Kiedrowski Więcbork

 KUMITE CHŁOPCÓW 
7.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Emil Marciniszyn Wałcz
 2. Jakub Lewandowski Wałcz
 3. Władysław Poniedziałek Człopa
 3. Michał Szwedek Czarnków

 

 KUMITE CHŁOPCÓW 
6.1-6.3 Kyu
2008-2006

 

 1. Jakub Fryziak Więcbork 
 2. Piotr Ledzion Człopa 
 3. Mateusz Tomalak Debrzno 
 3. Maksymilian Solarek Więbork 

 KUMITE DZIEWCZĄT 
6.1-6.3 Kyu
2005-2003

 1. Daria Sylwestrzak Debrzno
 2. Kinga Siedlecka Wałcz 
 3. Wiktoria Pałuczak Więcbork 
 3. Hanna Karolczak Piła 

 KUMITE CHŁOPCÓW 
6.1-6.3 Kyu
2005-2003

 1. Paweł Wójcik Człopa 
 2. Jakub Grygorcewicz Wałcz 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz
 3. Dominik Nisztuk Debrzno 

 KUMITE DZIEWCZĄT 
5.1-4.3 Kyu
2008-2003

 1. Klaudia Bezler Wałcz
 2. Julia Świstun Wałcz
 3. Julia Pikulik Piła 
 3. --- --- 

 KUMITE CHŁOPCÓW 
6.1-4.3 Kyu
2008-2003

 1. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 2. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Bartosz Ignaszak Tuczno


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus