close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XVIII Puchar Karate-do W.S.I.Poland - CzarnkĂłw 15-16.10.2016

 Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Wiktoria Kobry Debrzno 
 2. Olga Kurowska Czarnkw
 3. Katarzyna Kordy Czarnkw
 3. Maja Niepieko-Theil Wicbork

 

 Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Maja Niepieko-Theil Wicbork 
 2. Katarzyna Kordy Czarnkw
 3. Wiktoria Kobry Debrzno
 3. Alicja Gawlicka Czopa 

 

 Kata chopcw
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Gracjan Gadziski Czarnkw 
 2. Dawid Dziabas Czarnkw
 3. Konrad Sikora Czarnkw
 3. Rafa Czyak Wacz

 

 Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Wiktor Rychlicki Czopa
 2. Dawid Dziabas Czarnkw
 3. Konrad Sikora Czarnkw
 3. Gracjan Gadziski Czarnkw 

 

Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Anna Lewandowska Wacz 
 2. Wiktoria Obara Wicbork
 3. Alicja Kurowska Czarnkw
 3. Zuzanna Maciejewska Wacz
 

 Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Wiktoria Obara Wicbork 
 2. Zuzanna Maciejewska Wacz
 3. Alicja Kurowska Czarnkw
 3. Anna Lewandowska Wacz
 

Kata chopcw
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Jakub Bukowski Czarnkw
 2. Patryk Zientara Trzcianka 
 3. Dominik Urban  Czarnkw
 3. Antoni Kurowski  Czarnkw
 

 Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Szymon Kocielski Czarnkw 
 2. Jakub Bukowski Czarnkw
 3. Antoni Kurowski Czarnkw 
 3. Dominik Urban Czarnkw
 

 Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Amelia Marcinkowska Wacz
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork
 3. Dominika Kiernikowska Czarnkw
 3. Alicja Szwedek Czarnkw 
 

  Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Natalia uewicz Wacz 
 2. Martyna Kwiatkowska Pia
 3. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork
 3. Alicja Szwedek Czarnkw
 

  Kata chopcw
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Mieszko Stypa  Wicbork
 2. Cyprian Krzemiski  Pia
 3. Filip Kamierczak  Pia
 3. Julian Woniak  Czopa
 

 Kumite chopcw
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Filip Kamierczak Pia 
 2. Dawid Kruszewski Czopa
 3. Julia Woniak Czopa
 3. Cyprian Krzemiski Pia 
 

 Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Marcelina Ozimkiewicz Wicbork
 2. Zofia Kowalska Wacz
 3. Daria Opaa Czarnkw
 3. Aleksandra Niewulska Wacz 
 

 Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Zofia Kowalska Wacz 
 2. Aleksandra Niewulska Wacz 
 3. Daria Czyak Wacz 
 3. Daria Opaa Czarnkw
 

 Kata chopcw
8.1-8.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Krystian Gobiewski Wacz 
 2. Krzysztof a Debrzno 
 3. Fabian Czerniak Czarnkw
 3. Filip Lichwa Pia 
 

 Kumite chopcw
8.1-8.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Filip Lichwa Pia
 2. Fabian Gadziski Czarnkw
 3. Krzysztof a Debrzno 
 3. Dominik Hendzel Trzcianka
 

 Kata chopcw
7.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Wojciech Stelcer Pia 
 2. Bartosz Perlik Trzcianka 
 3. Emil Marciniszyn Wacz 
 3. Jakub Kordy Czarnkw 
 

Kumite chopcw
7.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Hubert Zbieralski Wacz
 2. Filip Kubiciel Czarnkw 
 3. Mateusz Gizal Pia
 3. Bartosz Perlik Trzcianka 
 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Monika ukowska Czarnkw 
 2. Patrycja Nowak Czarnkw
 3. Martyna Ozimkiewicz Wicbork
 3. Zuzanna Rymer Czopa
 

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Monika ukowska Czarnkw 
 2. Zuzanna Rymer Czopa
 3. Martyna Ozimkiewicz Wicbork
 3.Patrycja Nowak Czarnkw
 

Kata mczyzn
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Szymon Starczyski Wacz 
 2. Grzegorz Lasota Wacz
 3. Dariusz Kordy Czarnkw
 3. Szymon Winiarski Czarnkw 
 

 Kumite mczyzn
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Szymon Winiarski  Czarnkw
 2. Szymon Starczyski  Wacz
 3. Grzegorz Lasota  Wacz 
 3. Dariusz Kordy  Czarnkw 
 

Kata dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Julia wistun Wacz 
 2. Wiktoria Pauczak Wicbork
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka 
 3. Daria Sylwestrzak Debrzno
 

 Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Klaudia Bezler Wacz 
 2. Kinga Siedlecka Wacz 
 3. Julia wistun Wacz 
 3. Wiktoria Bulik Czopa
 

 Kata chopcw
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Micha Szwedek Czarnkw
 2. Maciej Kontroniewicz Wacz 
 3. Remigiusz Skrzyski Debrzno 
 3. Szymon Bulik Czopa 
 

 Kumite chopcw
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Grzegorz Lenczewski Wacz 
 2. Pawe Wjcik Czopa
 3. Kacper Krzemieniec Debrzno 
 3. Micha Szwedek Czarnkw
 

 Kata kobiet
6-4 Kyu
/2002 i st./

 1. Anna Szwedek Czarnkw 
 2. Marta ukowska Czarnkw
 3. Zuzanna Dygo Wacz 
 3. Oliwia Siarnacka Wacz
 

 Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2002 i st./

 1. Oliwia Siarnacka Wacz
 2. Zuzanna Dygo Wacz
 3. Anna Szwedek Czarnkw 
 3. Marta ukowska Czarnkw
 

 Kata chopcw
 6-4  Kyu
/2002 i st./

 1. Piotr Kamierczak Pia 
 2. Konrad Sylwestrzak Debrzno
 3. Kacper Kunda Wacz 
 3. Piotr Drzewiecki Trzcianka
 

 Kumite chopcw
 6-4  Kyu
/2002 i st./

 1. Piotr Kamierczak Pia 
 2. Mikoaj Pitek Wacz 
 3. Dominik Wyrembek Czopa
 3. Norbert Gaa Czarnkw 
 

 Kata mczyzn
3-1  Kyu + Dan
/2002 i st./

 1. Maciej Leszczyk Wacz 
 2. Konrad Jakubowski Wacz 
 3. Oskar Michorek Wacz 
 3. Cezary Fryc Wacz 
 

 Kumite mczyzn
3-1  Kyu + Dan
/2002 i st./

 1. Maciej Leszczyk Wacz 
 2. Krzysztof Lasota Wacz
 3. Cezary Fryc Wacz 
 3. Filip Stelcer Pia


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus