close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XIX Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 22-23.04.2017

Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/ 

 1. Zuzanna Maziarka Debrzno 
 2. Maja Zakrzewska Debrzno 
 3. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Amelia Szarek Trzcianka 

 

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/ 

 1. Zuzanna Maziarka Debrzno 
 2. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Wiktoria Dbkiewicz Wacz 
 3. Maja Zakrzewska Debrzno 

 Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Mateusz Leszczyk Wacz 
 2. Jakub Kos Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 
 3. Marcel Marciniak Karsibór 

 

 Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Ksawery Gieczewski Wacz 
 2. Mateusz Leszczyk Wacz 
 3. Jakub Kos Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 

 

Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Oliwia Turkiel Wacz 
 2. Boena Jakubowska Czopa 
 3. Aleksandra Krzewina Czarnków 
 3. Olga Sierszchua Czarnków

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Patrycja Drzewiecka Trzcianka 
 2. Oliwia Turkiel Wacz 
 3. Blanka Stadnik Wacz 
 3. Olga Sierszchua Czarnków 

 

Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Micha Krzemiski Czarnków 
 2. Wiktor Gibua Debrzno 
 3. Filip Piórkowski Wacz 
 3. Marcel Rczka Czarnków 

 

Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Marcel Rczka Czarnków 
 2. Micha Krzemiski Czarnków 
 3. Rafa Mazurkiewicz Czarnków
 3. Wiktor Gibua Debrzno 

 Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Martyna Starczyska Wacz 
 2. Emilia Furier Czarnków 
 3. Katarzyna Marcinkowska Wacz 
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 

 

 Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Katarzyna Marcinkowska Wacz 
 2. Martyna Starczyska Wacz 
 3. Emilia Furier Czarnków 
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 

 

 Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Pawe Krzemiski Czarnków 
 2. Maciej Pieprz Czarnków 
 3. Daniel Nowak Czarnków 
 3. Kacper Jaszkowic Czopa 

 Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Mateusz Maciek Czopa
 2. Pawe Krzemiski Czarnków 
 3. Kacper Szlachciak Pia 
 3. Kacper Jaszkowic Czopa 

 Kata kobiet
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Aleksandra Bielewska Czarnków 
 2. Iga Bliszcz Wacz 
 3. Nina Kostina Moskwa 
 3. Ewelina Matuszak Trzcianka 

 Kumite kobiet
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Patrycja Szarek Trzcianka 
 2. Aneta Mazur Wacz 
 3. Aleksandra Bielejewska Czarnków 
 3. Iga Bliszcz Wacz 

 

 Kata mczyzn
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Micha Wiertel Pia 
 2. Leszek Marcinkowski Wacz 
 3. ukasz Lis Czarnków 
 3. Aleksander Kaczor Pia 

 

 Kumite mczyzn
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Aleksander Kaczor    Pia
 2. Micha Wiertel Pia 
 3. ukasz Pietruszewski Czarnków 
 3. ukasz Lis Czarnków 

 

 Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Agata lipek Wacz 
 2. Natalia uewicz Wacz 
 3. Leonie Bursch Prenzlau 
 3. Wiktoria Obara Wicbork 

 

 Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork 
 2. Martyna Hernik Trzcianka 
 3. Wiktoria Obara Wicbork 
 3. Julia Kowalczyk Debrzno 

 

 Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007
/

 1. Filip Kamierczak Pia 
 2. Grzegorz Lemaczyk Wicbork 
 3. Gracjan Gadziski Czarnków 
 3. Dawid Kruszewski Czopa 

 Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007
/

 1. Cyprian Krzemiski Pia 
 2. Grzegorz Lemaczyk Wicbork 
 3. Mieszko Stypa Wicbork 
 3. Szymon Raczek Trzcianka 

Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Marcelina Ozimkiewicz Wicbork
 2. Anna Lewandowska Wacz
 3. Hanna Jaworska Czopa
 3. Zuzanna Raczek Trzcianka 

 

Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Zuzanna Raczek Trzcianka
 2. Zofia Kowalska Wacz 
 3. Zuzanna Maciejewska Wacz 
 3. Hanna Jaworska Czopa 
 

 Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Wiktor Mynarczyk Trzcianka 
 2. Dawid Wilk Trzcianka 
 3. Dominik Urban Czarnków
 3. Hubert Zbieralski Wacz

 

 Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Filip Kubiciel Czarnków 
 2. Wiktor Mynarczyk Trzcianka
 3. Hubert Zbieralski Wacz 
 3. Wojciech Stelcer Pia 

 

Kata kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Agnieszka Wilk Trzcianka 
 2. Honorata Jko Trzcianka
 3. Sabine Heyde Prenzlau 
 3. Martyna Ozimkiewicz Wicbork

 

Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Agnieszka Wilk Trzcianka 
 2. Magdalena Niewulska Wacz 
 3. Martyna Ozimkiewicz Wicbork
 3. Sabine Heyde Prenzlau

 

Kata mczyzn
8 - 7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Grzegorz Lasota Wacz 
 2. Miosz Wickowski Czopa 
 3. Jakub Lewandowski Wacz 
 3. Dariusz Kordy Czarnków 

 

Kumite mczyzn
8 - 7 Kyu
/2003 i st./ 
 

 1. Krzysztof ZieliskiWicbork  2. Miosz WickowskiCzopa 3. Dariusz KordyCzarnków 3. Jakub LewandowskiWacz 

 

 Kata dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Kinga SiedleckaWacz 2. Julia wistunWacz  3. Daria SylwestrzakDebrzno  3. Pauline HildebrandtPrenzlau 

 Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Kinga SiedleckaWacz  2. Daria SylwestrzakDebrzno  3. Agata GodowskaCzopa 3. Marcelina TaborskaDebrzno 

 

 Kata chopców
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Remigiusz SkrzyskiDebrzno 2. Jakub AdamcewiczWacz  3. Pawe WójcikCzopa 3. Fin MörbePrenzlau 

 

 Kumite chopców
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Pawe WójcikCzopa 2. Bartosz SzymczakWacz  3. Fin MörbePrenzlau 3. Remigiusz SkrzyskiDebrzno

 

 Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Klaudia BezlerWacz 2. Anna SzwedekCzarnków  3. Monika ukowskaCzarnków  3. Marta ukowskaCzarnków

 

 Kumite kobiet
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Klaudia BezlerWacz 2. Wiktoria BulikCzopa 3. Anna SzwedekCzarnków 3. Patrycja NowakCzarnków

 

 Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Konrad SylwestrzakDebrzno 2. Micha SzwedekCzarnków  3. Piotr KamierczakPia 3. Konrad BernackiDebrzno 

 

 Kumite mczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Piotr Kamierczak  Pia 2. Mikoaj PitekWacz 3. Konrad SylwestrzakDebrzno 3. Heiko SchröderPrenzlau  

 Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Meike LuckaPrenzlau 2. Zuzanna TrawiskaWacz  3. Lea Celine RöslerPrenzlau  3. Anna LenczewskaWacz

 

 Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Zuzanna TrawiskaWacz  2. Meike LuckaPrenzlau  3. Oliwa SiarnackaWacz 3. Lea Celine RöslerPrenzlau

 

 Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Maciej wistunWacz 2. Maciej LeszczykWacz  3. Adam lipekWacz 3. Oskar MichorekWacz 

 

 Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Micha SulikWacz 2. Maciej wistunWacz 3. Maciej LeszczykWacz 3. Filip StelcerPia 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus