strona główna 
 

 

 



III Turniej Małego Mistrza w kumite - Człopa, 27.05.2017

 

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
 /2010-2009/

 1. Iga Nowicka Trzcianka 
 2. Aleksandra Szydeł Czarnków 
 3. Liliana Pilch  Szwecja
 3. Julia Ciemna Więcbork 

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
 /2010-2009/

 1. Jakub Kłos Trzcianka 
 2. Patryk Kochanek Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 
 3. Mikołaj Furier Czarnków 

 

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Blanka Stadnik Wałcz 
 2. Bożena Jakubowska Szwecja 
 3. Alicja Michalska Czarnków 
 3. Oliwia Turkiel Wałcz 

 

Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Maciej Pilch  Szwecja
 2. Wiktor Szczepaniak  Karsibór 
 3. Marcel Rączka  Czarnków 
 3. Miłosz Kwapisz  Człopa

 

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Katarzyna Marcinkowska  Wałcz 
 2. Martyna Starczyńska  Wałcz 
 3. Amelia Nowak  Czarnków 
 3. Emilia Furier  Czarnków 

 

Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Mateusz Maciążek  Szwecja
 2. Rafał Mazurkiewicz  Czarnków 
 3. Daniel Nowak  Czarnków 
 3. Maciej Pieprz  Czarnków 

 

Kumite dziewcząt
8.1-8.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Wiktoria Obara  Więcbork 
 2. Alicja Szwedek  Czarnków 
 3. Dominika Kiernikowska  Czarnków 
 3. Maja Zakrzewska  Debrzno 

 

Kumite chłopców
8.1-8.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Jan Ginter  Człopa 
 3. Rafał Czyżak  Wałcz 
 3. Wiktor Gibuła  Debrzno 

 

Kumite dziewcząt
8.1-8.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Daria Opała  Czarnków 
 2. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
 3. Daria Czyżak  Wałcz 
 3. Hanna Jaworska  Człopa 
 

Kumite chłopców
8.1-8.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Igor Jur  Czarnków 
 2. Dawid Wilk  Trzcianka 
 3. Dawid Bilski  Czarnków 
 3. Jakub Bukowski  Czarnków 

 

Kumite dziewcząt
7.1-7.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Martyna Hernik  Trzcianka 
 2. Aleksandra Niewulska  Wałcz 
 3. Zuzanna Maciejewska  Wałcz 
 3. Zofia Kowalska  Wałcz 

 

Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Mieszko Stypa  Więcbork 
 2. Gracjan Gadziński  Czarnków 
 3. Cyprian Krzemiński  Piła 
 3. Filip Kaźmierczak  Piła 

 

Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Emil Marciniszyn  Wałcz 
 2. Wiktor Młynarczyk  Trzcianka 
 3. Przemysław Szymkowiak  Czarnków 
 3. Franciszek Pawłowski  Czarnków 

 

Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
 /2008-2004/

 1. Julia Świstun  Wałcz 
 2. Amelia Marcinkowska  Wałcz 
 3. Kinga Siedlecka  Wałcz 
 3. Martyna Kwiatkowska  Piła 

 

Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
 /2008-2004/

 1. Paweł Wójcik  Człopa 
 2. Grzegorz Lenczewski  Wałcz 
 3. Jakub Adamcewicz  Wałcz 
 3. Hubert Zbieralski  Wałcz 


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus