close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



III Turniej Małego Mistrza w kumite - Człopa, 27.05.2017

 

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
 /2010-2009/

 1. Iga Nowicka Trzcianka 
 2. Aleksandra Szyde Czarnkw 
 3. Liliana Pilch  Szwecja
 3. Julia Ciemna Wicbork 

 

 Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
 /2010-2009/

 1. Jakub Kos Trzcianka 
 2. Patryk Kochanek Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 
 3. Mikoaj Furier Czarnkw 

 

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Blanka Stadnik Wacz 
 2. Boena Jakubowska Szwecja 
 3. Alicja Michalska Czarnkw 
 3. Oliwia Turkiel Wacz 

 

Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Maciej Pilch  Szwecja
 2. Wiktor Szczepaniak  Karsibr 
 3. Marcel Rczka  Czarnkw 
 3. Miosz Kwapisz  Czopa

 

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Katarzyna Marcinkowska  Wacz 
 2. Martyna Starczyska  Wacz 
 3. Amelia Nowak  Czarnkw 
 3. Emilia Furier  Czarnkw 

 

Kumite chopcw
9.1-9.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Mateusz Maciek  Szwecja
 2. Rafa Mazurkiewicz  Czarnkw 
 3. Daniel Nowak  Czarnkw 
 3. Maciej Pieprz  Czarnkw 

 

Kumite dziewczt
8.1-8.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Wiktoria Obara  Wicbork 
 2. Alicja Szwedek  Czarnkw 
 3. Dominika Kiernikowska  Czarnkw 
 3. Maja Zakrzewska  Debrzno 

 

Kumite chopcw
8.1-8.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Jan Ginter  Czopa 
 3. Rafa Czyak  Wacz 
 3. Wiktor Gibua  Debrzno 

 

Kumite dziewczt
8.1-8.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Daria Opaa  Czarnkw 
 2. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
 3. Daria Czyak  Wacz 
 3. Hanna Jaworska  Czopa 
 

Kumite chopcw
8.1-8.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Igor Jur  Czarnkw 
 2. Dawid Wilk  Trzcianka 
 3. Dawid Bilski  Czarnkw 
 3. Jakub Bukowski  Czarnkw 

 

Kumite dziewczt
7.1-7.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Martyna Hernik  Trzcianka 
 2. Aleksandra Niewulska  Wacz 
 3. Zuzanna Maciejewska  Wacz 
 3. Zofia Kowalska  Wacz 

 

Kumite chopcw
7.1-7.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Mieszko Stypa  Wicbork 
 2. Gracjan Gadziski  Czarnkw 
 3. Cyprian Krzemiski  Pia 
 3. Filip Kamierczak  Pia 

 

Kumite chopcw
7.1-7.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Emil Marciniszyn  Wacz 
 2. Wiktor Mynarczyk  Trzcianka 
 3. Przemysaw Szymkowiak  Czarnkw 
 3. Franciszek Pawowski  Czarnkw 

 

Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
 /2008-2004/

 1. Julia wistun  Wacz 
 2. Amelia Marcinkowska  Wacz 
 3. Kinga Siedlecka  Wacz 
 3. Martyna Kwiatkowska  Pia 

 

Kumite chopcw
6.1-4.3 Kyu
 /2008-2004/

 1. Pawe Wjcik  Czopa 
 2. Grzegorz Lenczewski  Wacz 
 3. Jakub Adamcewicz  Wacz 
 3. Hubert Zbieralski  Wacz 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus