close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XX Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Debrzno, 22.10.2017

Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/ 

 1. Patrycja Drzewiecka Trzcianka
 2. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Blanka Stadnik Wacz
 3. Wiktoria Dbkiewicz Wacz

Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/ 

 1. Blanka Stadnik Wacz
 2. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Wiktoria Dbkiewicz Wacz 
 3. Patrycja Drzewiecka Trzcianka 

 Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Mikoaj Furier Czarnków 
 2. Oskar Rajzer Wacz 
 3. Mateusz Leszczyk Wacz 
 3. Kuba Kita Trzcianka 

 Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Jakub Kos Trzcianka 
 2. Mateusz Leszczyk Wacz 
 3. Mikoaj Furier Czarnków 
 3. Kuba Kita Trzcianka 

Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Marcel Rczka Czarnków 
 2. Micha Multan Debrzno 
 3. Rafa Bezhubka Czopa 
 3. Rafa Mazurkiewicz Czarnków

Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Rafa Mazurkiewicz Czarnków
 2. Marcel Rczka Czarnków
 3. Micha Multan Debrzno
 3. Filip Piórkowski Wacz 

Kata dziewczt
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Aleksandra Krzewina Czarnków 
 2. Maja Zakrzewska Debrzno 
 3. Nadia Zieliska Wicbork
 3. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork 

Kumite dziewczt
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Katarzyna Kordy Czarnków 
 2. Oliwia Turkiel Wacz 
 3. Boena Jakubowska Czopa
 3. Wiktoria Rychlicka Czopa

 Kata chopców
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Maciej Pilch Czopa 
 2. Szymon Raczek Trzcianka 
 3. Wiktor Gibua Debrzno
 3. Maciej Wejman Debrzno 

 Kumite chopców
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Konrad Sikora Czarnków 
 2. Marcin Nowak Debrzno 
 3. Rafa Czyak Wacz 
 3. Szymon Raczek Trzcianka 

 Kata dziewczt
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Wiktoria Obara Wicbork 
 2. Olga Kurowska Czarnków 
 3. Natalia uewicz Wacz
 3. Alicja Szwedek Czarnków

 Kumite dziewczt
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Natalia uewicz Wacz
 2. Wiktoria Obara Wicbork
 3. Alicja Szwedek Czarnków 
 3. Olga Kurowska Czarnków

 Kata chopców
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Filip Kamierczak Pia
 2. Cyprian Krzemiski Pia 
 3. Wiktor Rychlicki Czopa 
 3. Gracjan Gadziski Czarnków 

 Kumite chopców
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Filip Kamierczak Pia
 2. Cyprian Krzemiski Pia 
 3. Piotr Zawieja Wicbork
 3. Gracjan Gadziski Czarnków

 Kata dziewczt
8.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Emilia Furier Czarnków 
 2. Zuzanna Maciejewska Wacz 
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 
 3. Amelia Nowak Czarnków 

 Kumite dziewczt
8.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Zuzanna Maciejewska Wacz
 2. Katarzyna Marcinkowska Wacz
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 
 3. Amelia Nowak Czarnków 

 Kata chopców
9.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Daniel Nowak Czarnków
 2. Maciej Pieprz Czarnków 
 3. Kacper Szlachciak Pia 
 3. Mateusz Maciek Czopa

 Kumite chopców
9.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Maciej Pieprz Czarnków
 2. Daniel Nowak Czarnków 
 3. Kacper Jaszkowic Czopa
 3. Mateusz Maciek Czopa

 Kata dziewczt
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004
/

 1. Marcelina Ozimkiewicz Wicbork
 2. Zofia Kowalska Wacz
 3. Zuzanna Raczek Trzcianka 
 3. Hanna Jaworska Czopa 

 Kumite dziewczt
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004
/

 1. Zuzanna Raczek Trzcianka
 2. Zofia Kowalska Wacz
 3. Aleksandra Niewulska Wacz
 3. Hanna Jaworska Czopa

Kata chopców
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Dawid Wilk Trzcianka
 2. Igor Jur Czarnków
 3. Bartosz Perlik Trzcianka
 3. Fabian Gadziski Czarnków

Kumite chopców
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Fabian Gadziski Czarnków
 2. Bartosz Perlik Trzcianka
 3. Dominik Urban Czarnków
 3. Igor Jur Czarnków
 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./

 1. Weronika Paszylk Wicbork 
 2. Alicja Kurowska Czarnków
 3. Halszka Kocielska Czarnków
 3. Ewelina Matuszak Trzcianka

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./

 1. Alicja Kurowska Czarnków 
 2. Weronika Paszylk Wicbork
 3. Ewelina Matuszak Trzcianka 
 3. Halszka Kocielska Czarnków

Kata mczyzn
9-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Aleksander Kaczor Pia
 2. Miosz Maziarka Debrzno
 3. Leszek Marcinkowski Wacz
 3. Wiktor Jabonka Wacz

Kumite mczyzn
9-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Grzegorz Lasota Wacz
 2. Wiktor Jabonka Wacz 
 3. Micha Wiertel Pia
 3. Aleksander Kaczor Pia

Kata dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Kinga Siedlecka Wacz 
 2. Julia wistun Wacz
 3. Marcelina Taborska Debrzno
 3. Daria Sylwestrzak Debrzno

Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Natalia DrzewieckaTrzcianka  2. Julia wistunWacz 3. Amelia MarcinkowskaWacz 3. Jagoda KobylaskaWacz 

 Kata chopców
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Hubert ZbieralskiWacz 2. Jakub AdamcewiczWacz  3. Emil MarciniszynWacz  3. Wiktor MynarczykTrzcianka 

 Kumite chopców
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Hubert ZbieralskiWacz  2. Jakub AdamcewiczWacz  3. Emil MarciniszynWacz 3. Grzegorz LenczewskiWacz

 Kata kobiet
6-4 Kyu
/2003 i st./

 1. Klaudia BezlerWacz 2. Martyna OzimkiewiczWicbork  3. Agnieszka WilkTrzcianka 3. Wiktoria MynarczykTrzcianka

 Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2003 i st./

 1. Monika ukowskaCzarnków 2. Klaudia BelzerWacz  3. Marta ukowskaCzarnków 3. Wiktoria BulikCzopa

 Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Remigiusz SkrzyskiDebrzno 2. Mikoaj PitekWacz 3. Konrad BernackiDebrzno  3. Micha SzwedekCzarnków

 Kumite mczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Mikoaj PitekWacz 2. Dominik NisztukDebrzno 3. Micha SzwedekCzarnków 3. Krzysztof ZieliskiWicbork

 Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Adam lipekWacz 2. Oskar MichorekWacz 3. Krzysztof LasotaWacz 3. Cezary FrycWacz 

 Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Oskar MichorekWacz 2. Konrad SylwestrzakDebrzno 3. Krzysztof LasotaWacz 3. Cezary FrycWacz 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus