close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XXI Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I. - Wałcz, 21-22.04.2018 r.

. Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
1. Marta Bczkowska Wacz
2. Wiktoria Turkiel Wacz
3. Zofia Michalska Czarnków
3. Zuzanna Sielicka Wacz
. Kumite dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
1.Zofia Michalska Czarnków
2.Wiktoria Turkiel Wacz
3.Julia Kacprzak Wacz
3. Zuzanna Sielicka Wacz
. Kata chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
1.Cyprian Zimniak Wacz
2.ukasz Obara Wicbork
3.Filip Wylegaa Czarnków
3.Stanisaw Andrzejewski Trzcianka
. Kumite chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
1.Cyprian Zimniak Wacz
2.Piotr Machnicki Czarnków
3.Stanisaw Andrzejewski Trzcianka
3.Franciszek Fobka Wiele
. Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1.Nikola Kruszyska Szwecja 
 2.Anastazja Kiwertz Wacz 
 3.Maja Mrózek Wacz 
 3.Amelia Krupska Trzcianka 
. Kumite dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1.Nikola Kruszyska Szwecja 
 2.Katarzyna Pyt Pia 
 3.Amelia Krupska Trzcianka 
 3.Maja Mrózek Wacz 
. Kata chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1.Bartosz Wieczorek Czarnków 
 2.Szymon adyko Czarnków 
 3.Kacper Kochanowski Pia 
 3.Jakub Gnoiski Trzcianka 
. Kumite chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1.Szymon adyko Czarnków 
 2.Bartosz Wieczorek Czarnków 
 3.Tymoteusz Kassner Pia 
 3.Maksymilian Boch Wiele 
. Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2007-2005/
1.Zuzanna Kassner Pia 
2.Marta Ziegler  Czarnków 
3.Iga Kobry  Debrzno 
3.Nina Król  Trzcianka 
. Kumite dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2007-2005/
1.Iga Kobry  Debrzno 
2.Nina Król  Trzcianka 
3.Zuzanna Kassner Pia 
3.Marta Ziegler  Czarnków 
. Kata chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2007-2005/
1.Arkadiusz Klim  Wacz 
2.Kacper Szlachciak Pia 
3.Kacper Jaszkowic  Szwecja 
3.Stanisaw Horoszkiewicz Czarnków 
. Kumite chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2007-2005/
1.Aureliusz Klim Wacz 
2.Kacper Szlachciak Pia 
3.Stanisaw Horoszkiewicz Czarnków 
3.Artur Stepien Petersdorf 
. Kata mczyzn
9 Kyu
/2004 i st./
1.Gabriel Krupski  Trzcianka 
2.Dawid Przekoracki Petersdorf 
3.Mariusz Kunierczak  Wacz 
3.Patryk Szmajda Trzcianka 
. Kumite mczyzn
9 Kyu
/2004 i st./
1.Patryk Szmajda Trzcianka 
2.Mariusz Kunierczak Wacz 
3.Konrad Sokoowski  Szwecja 
3.Gabriel Krupski  Trzcianka 
. Kata dziewczt
8.1 - 7.3 Kyu
/2009-2008/
1.Natalia uewicz  Wacz 
2.Patrycja Drzewiecka Trzcianka 
3.Liliana Pilch  Szwecja 
3.Nadia Zieliska Wicbork 
. Kumite dziewczt
8.1 - 7.3 Kyu
/2009 - 2008/
1.Wiktoria Dbkiewicz Wacz 
2.Patrycja Drzewiecka Trzcianka 
3.Aleksandra Krzewina Czarnków 
3.Blanka Stadnik Wacz 
. Kata chopców
8.1 - 7.3 Kyu
/2010-2009/
1.Igor Przekoracki Petersdorf 
2.Jakub Kos Trzcianka 
3.Mateusz Leszczyk Wacz 
3.Kuba Kita Trzcianka 
. Kumite chopców
8.1 - 7.3 Kyu
/2010 - 2009/
1.Jakub Kos Trzcianka 
2.Filip ukasik Wacz 
3.Igor Przekoracki  Petersdorf 
3.Szymon Lewandowski Trzcianka 
.

Kata chopców
8.1 - 7.3 Kyu
/2008/

1.Micha Krzemiski  Czarnków 
2.Wiktor Gibua Debrzno 
3.Erik Gnutzmann  Prenzlau 
3.Piotr Zawieja  Wicbork 
. Kumite chopców
8.1 - 7.3 Kyu
/2008/ 
1.Erik Gnutzmann  Prenzlau 
2.Szymon Raczek  Trzcianka 
3.Rafa Czyak Wacz 
3.Micha Krzemiski Czarnków 
. Kata dziewczt
8.1- 7.3 Kyu
/2007-2005/ 
1.Aleksandra Wickowska Szwecja 
2.Aleksandra Niewulska Wacz 
3.Katarzyna Marcinkowska Wacz 
3.Wiktoria Obara  Wicbork 
. Kumite dziewczt
8.1- 7.3 Kyu
/2007-2005/ 
1.Emilia Furier Czarnków 
2.Lea Schürmann Prenzlau
3.Katarzyna Marcinkowska Wacz 
3.Marlene Jahn Prenzlau 
. Kata chopców
8.1 - 7.3 Kyu
/2007 -2005/
1.Szymon Kocielski Czarnków 
2.Maciej Pilch Szwecja 
3.Marcel Rczka  Czarnków 
3.Daniel Nowak  Czarnków 
. Kumite chopców
8.1 - 7.3 Kyu
/2007 -2005/
1.Rafa Mazurkiewicz  Czarnków 
2.Daniel Nowak Czarnków 
3.Bartosz Perlik Trzcianka 
3.Hubert Romanowski Wacz 
.

Kata kobiet
8-7 Kyu
/2004 i st./

1.Anna Lewandowska  Wacz 
2.Daria Czyak Wacz 
3.Amelia Nowak Czarnków 
3.Zuzanna Raczek Trzcianka
. Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2004 i st./
1.Zuzanna Raczek Trzcianka 
2.Amelia Nowak Czarnków 
3.Anna Lewandowska Wacz 
3.Daria Czyak Wacz
. Kata mczyzn
8-7 Kyu
/2004 i st./ 
1.Leszek Marcinkowski Wacz 
2.Andreas Haberland Petersdorf 
3.Dominik Hendzel  Trzcianka 
3.Grzegorz Lasota  Wacz 
. Kumite mczyzn
8-7 Kyu
/2004 i st./ 
1.Grzegorz Lasota  Wacz 
2.Dominik Hendzel Trzcianka 
3.Leszek Marcinkowski  Wacz 
3.Andreas Haberland  Petersdorf 
. Kata dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu
/2009-2005/ 
1.Kinga Siedlecka Wacz 
2.Leoni Bursch Prenzlau 
3.Daria Sylwestrzak  Debrzno 
3.Amelia Marcinkowska Wacz 
. Kumite dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu
/2009-2005/
1.Kinga Siedlecka Wacz 
2.Marcelina Taborska Debrzno 
3.Amelia Marcinkowska  Wacz 
3.Pia Kirchner Prenzlau 
. Kata chopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2009 - 2005/ 
1.Wiktor Mynarczyk Trzcianka 
2.Hubert Zbieralski  Wacz 
3.Fabian Gadziski  Czarnków 
3.Maksymilian Solarek  Wicbork 
. Kumite chopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2009 - 2005/
1.Wiktor Mynarczyk  Trzcianka 
2.Dominik Górnik  Wacz 
3.Emil Marciniszyn  Wacz 
3.Hubert Zbieralski  Wacz 
. Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/2004 i st./
1.Julia wistun Wacz 
2.Monika ukowska  Czarnków 
3.Marta ukowska  Czarnków 
3.Wiktoria Mynarczyk Trzcinka
. Kumite kobiet
6 - 4 Kyu
/2004 i st./
1.Natalia Drzewiecka  Trzcianka 
2.Wiktoria Pauczak  Wicbork 
3.Julia wistun Wacz 
3.Wiktoria Mynarczyk Trzcianka 
. Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/2004 i st./
1.Micha Szwedek Czarnków 
2.Piotr Drzewiecki  Trzcianka 
3.Jakub Lewandowski  Wacz 
3.Konrad Bernacki  Debrzno 
. Kumite mczyzn
6 - 4 Kyu
/2004 i st./ 
1.Micha Szwedek  Czarnków 
2.Krzysztof Zieliski  Wicbork 
3.Aleksander Kaczor  Pia 
3.Fin Mörbe  Prenzlau
.

Kata kobiet
3-1 Kyu
/2004 i st./

1.Meicke Lucka  Prenzlau 
2.Klaudia Bezler  Wacz 
3.Lea Rösler  Prenzlau 
3.Anna Lenczewska  Wacz 
. Kumite kobiet
3-1 Kyu
/2004 i st./ 
1.Anna Lenczewska  Wacz 
2.Klaudia Bezler  Wacz 
3.Meike Lucka  Prenzlau 
3.Lea Rösler  Prenzlau 
. Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2004 i st./
1.Oskar Michorek  Wacz 
2.Adam lipek  Wacz 
3.Cezary Fryc  Wacz 
3.Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
. Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2004 i st./ 
1.Filip Stelcer  Pia 
2.Oskar Michorek  Wacz 
3.Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
3.Mikoaj Pitek  Wacz 

 

 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus