close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



IV Turniej Małego Mistrza w kumite - Czarnków, 02.06.2018 r.

  

. Kumite dziewczt
2011-2010
9.1-9.3 Kyu
1. Julia Kacprzak   Wacz 
2. Martyna Rudnicka   Wacz
3. Wiktoria Turkiel  Wacz 
3. Nadja Sierszchua  Czarnków
. Kumite chopców
2011-2010
9.1-9.3 Kyu
 1. Cyprian Zimniak  Wacz 
 2. Wiktor Rudnicki  Wacz 
 3. Rafa Rakowicz  Czarnków 
 3. Filip Wylegaa  Czarnków 
. Kumite dziewczt
2010-2009
9.1-9.3 Kyu
 1. Marta Bczkowska   Wacz 
 2. Zofia Michalska  Czarnków 
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Zuzanna Sielicka  Wacz 
. Kumite chopców
2009-2008
9.1-9.3 Kyu
 1. Bartosz Wieczorek  Czarnków 
 2. Kacper Kochanowski   Pia 
 3. Tymoteusz Kassner   Pia 
 3. Szymon adyko   Czarnków 
. Kumite dziewczt
2008-2005
9.1-9.3 Kyu
 1. Amelia Krupska  Trzcianka 
 2. Anastazja Kiwertz  Wacz
 3. Nina Król  Trzcianka 
 3. Marta Ziegler  Czarnków 
. Kumite chopców
2007-2005
9.1-9.3 Kyu
 1. Stanisaw Horoszkiewicz   Czarnków 
 2. Bartosz Bil  Wacz 
 3. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 3. Dawid Sindera  Wacz 
. Kumite dziewczt
2009-2008
8.1-8.3 Kyu
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 2. Oliwa Turkiel  Wacz 
 3. Olga Sierszchua  Czarnków 
 3. Blanka Stadnik  Wacz
. Kumite chopców
2009
8.1-8.3 Kyu
 1. Miosz Król  Trzcianka 
 2. Kuba Kita  Trzcianka 
 3. Mateusz Leszczyk  Wacz 
 3. Mikoaj Furier  Czarnków 
. Kumite dziewczt
2008-2005
8.1-8.3 Kyu
 1. Emilia Furier  Czarnków 
 2. Boena Jakubowska  Szwecja 
 3. Julia Kowalczyk  Debrzno 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
. Kumite chopców
2008-2005
8.1-8.3 Kyu
 1. Maciej Wejmann  Debrzno 
 2. Mateusz Maciek  Szwecja 
 3. Maciej Pieprz  Czarnków
 3. Marcel Rczka  Czarnków
. Kumite dziewczt
2009-2007
7.1-7.3 Kyu
 1. Natalia uewicz  Wacz 
 2. Wiktoria Obara  Wicbork 
 3. Alicja Szwedek  Czarnków 
 3. Joanna Sikora  Czarnków 
. Kumie chopców
2009-2007
7.1-7.3 Kyu
 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Konrad Sikora  Czarnków 
 3. Piotr Zawieja  Wicbork 
 3. Dawid Kruszewski  Czopa 
. Kumite dziewczt
2006-2005
7.1-7.3 Kyu
 1. Daria Czyak  Wacz 
 2. Zuanna Raczek  Trzcianka 
 3. Aleksandra Niewulska  Wacz 
 3. Zuzanna Maciejewska  Wacz 
. Kumite chopców
2006-2005
7.1-7.3 Kyu
 1. Pawe Krzemiski  Czarnków 
 2. Antoni Kurowski  Czarnków 
 3. Dawid uewicz  Wacz 
 3. Dawid Wilk  Trzcianka 
. Kumite dziewczt
2009-2005
6.1-4.3 Kyu
 1. Daria Sylwestrzak  Debrzno
 2. Kinga Siedlecka  Wacz 
 3. Amelia Marcinkowska  Wacz 
 3. Agata lipek  Wacz 
. Kumite chopców
2009-2005
6.1-4.3 Kyu
 1. Dominik Urban  Czarnków 
 2. Jakub Kordy  Czarnków 
 3. Wojciech Stelcer  Pia 
 3. Franciszek Pawowski  Czarnków 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus