close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XXII Puchar Karate W.S.I.Poland - Piła, 13-14.10.2018 r.

 

. Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Oliwia Sulejewska Trzcianka
 2. Zuzanna Sielcka Wacz
 3. Natalia Hendzel Trzcianka
 3. Nadia Sierszchua Czarnków
. Kumite dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Oliwia Sulejewska Trzcianka
 2. Marta Nowak Czopa 
 3. Zuzanna Sielicka Wacz 
 3. Nadia Sierszchua Czarnków 
. Kata chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Oliwier Biskup Czopa 
 2. Kacper Strzelecki Czopa 
 3. ukasz Obara Wicbork 
 3. Rafa Rakowicz Czarnków 
. Kumite chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Rafa Rakowicz Czarnków 
 2. Franciszek Fobka Wiele 
 3. Kacper Strzelecki Czopa 
 3. Stanisaw Andrzejewski  Trzcianka 
. Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Amelia Krupska  Trzcianka 
 2. Zofia Michalska Czarnków 
 3. Nikola Kruczyska  Szwecja 
 3. Anastazja Kiwertz Wacz 
. Kumite dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Zofia Michalska  Czarnków 
 2. Nikola Kruczyska  Szwecja 
 3. Anastazja Kiwertz Wacz 
 3. Amelia Krupska Trzcianka 
. Kata chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Jakub Gnoiski  Trzcianka 
 2. Maksymilian Boch  Wiele 
 3. Tymoteusz Kassner  Pia 
 3.            ---  ---
. Kumite chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Jakub Gnoiski  Trzcianka 
 2. Maksymilia Boch  Wiele 
 3. Tymoteusz Kassner  Pia 
 3.             ---  ---
. Kata chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2007-2005/
 1. Kacper Jaszkowic  Szwecja 
 2. Wojciech Kowaluk  Wiele
 3. Oskar Szlachciak Pia 
 3. Kacper Szlachciak Pia 
. Kumite chopców
9.1 - 9.3 Kyu
/2007-2005/
 1. Kacper Rbacz  Wiele 
 2. Kacper Szlachciak  Pia 
 3. Wojciech Kowaluk Wiele 
 3. Oskar Szlachciak Pia 
. Kata dziewczt
8.1-8.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Marta Bczkowska  Wacz 
 2. Wiktoria Dbkiewicz  Wacz 
 3. Julia Kacprzak Wacz 
 3. Edyta Niedwiecka Wacz 
. Kumite dziewczt
8.1-8.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Edyta Niedwiecka  Wacz 
 2. Maja Niepieko-Theil  Wicbork
 3. Marta Bczkowska Wacz 
 3. Wiktoria Dbkiewicz Wacz 
. Kata dziewczt
7.1-7.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Natalia uewicz  Wacz 
 2. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
 3. Oliwia Turkiel Wacz 
. Kumite dziewczt
7.1-7.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Blanka Stadnik  Wacz 
 2. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 3. Olga Kurowska  Czarnków 
 3. Boena Jakubowska Szwecja 
. Kata chopców
8.1-8.2 Kyu
/2009-2008/
 
 1. Szymon adyko  Czarnków
 2. Filip ukasik Wacz 
 3. Cyprian Zimniak Wacz 
 3. Piotr Machnicki Czarnków 
. Kumite chopców
8.1-8.2 Kyu
/2009-2008/
 1. Piotr Machnicki  Czarnków 
 2. Szymon adyko  Czarnków 
 3. Miosz Kwapisz Czopa 
 3. Wiktor Gibua Debrzno 
. Kata chopców
8.3-7.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Kuba Kita Trzcianka 
 3. Szyoman Lewandowski  Trzcianka 
 3. Jakub Kos Trzcianka 
. Kumite chopców
8.3-7.3 Kyu
/2009-2008/
 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Bartosz Kunierczak  Wacz 
 3. Sylwester Pomierski Wacz 
 3. Jakub Kos Trzcianka 
. Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2005/
 1. Aleksandra Niewulska  Wacz 
 2. Zuzanna Kassner Pia 
 3. Wiktoria Ozimkiewicz Wicbork 
 3. Daria Czyak Wacz 
. Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2005/
 1. Wiktoria Obara  Wicbork 
 2. Katarzyna Marcinkowska  Wacz 
 3. Daria Czyak Wacz 
 3. Aleksandra Niewulska Wacz 
.

Kata chopców
8.1-7.3 kyu
/2007-2005/

 1. Maciej Pilch  Szwecja 
 2. Pawe Krzemiski  Czarnków 
 3. Wojciech Policha Trzcianka 
 3. Hubert Romanowski  Wacz 
. Kumite chopców
8.1-7.3 kyu
/2007-2005/
 1. Hubert Romanowski  Wacz 
 2. Rafa Mazurkiewicz Czarnków 
 3. Pawe Krzemiski Czarnków 
 3. Maciej Pilch Szwecja 
. Kata mczyzn
8-7 Kyu
/2004 i starsi/
 1. Mariusz Kunierczak  Wacz 
 2. Konrad Sokoowski Szwecja 
 3. Gabriel Krupski Trzcianka 
 3. Patryk Szmajda Trzcianka 
. Kumite mczyzn
8-7 Kyu
/2004 i st./
 1. Mariusz Kunierczak  Wacz 
 2. Gabriel Krupski Trzcianka 
 3. Konrad Sokoowski Szwecja 
 3. Patryk Szmajda Trzcianka 
.

Kata dziewczt
6.1-4.3 kyu
/2009-2005/

 1. Kinga Siedlecka  Wacz 
 2. Agata lipek Wacz 
 3. Daria Sylwestrzak  Debrzno 
 3. Alicja Szwedek Czarnków 
. Kumite dziewczt
6.1-4.3 kyu
/2009-2005/
 1. Kinga Siedlecka  Wacz
 2. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
 3. Agata lipek Wacz 
 3. Amelia Marcinkowska  Wacz 
. Kata chopców
6.1-6.3 kyu
/2009-2005/
 1. Igor Jur Czarnków 
 2. Dominik Urban  Czarnków 
 3. Filip Kamierczak  Pia 
 3. Daniel Nowak Czarnków 
. Kumite chopców
6.1-6.3 kyu
/2009-2005/
 1. Dominik Urban  Czarnków 
 2. Gracjan Gadziski  Czarnków 
 3. Daniel Nowak Czarnków 
 3. Antoni Kurowski  Czarnków 
. Kata chopców
5.1-4.3 kyu
/2009-2005/
 1. Jakub Adamcewicz  Wacz 
 2. Wiktor Mynarczyk Trzcianka 
 3. Grzegorz Lenczewski  Wacz 
 3. Piotr Ledzion Czopa 
. Kumite chopców
5.1-4.3 kyu
/2009-2005/
 1. Emil Marciniszyn  Wacz 
 2. Jakub Kordy Czarnków 
 3. Wiktor Mynarczyk  Trzcianka 
 3. Jakub Adamcewicz Wacz 
. Kata kobiet
6-4 kyu
/2004 i st./
 1. Marcelina Ozimkiewicz  Wicbork 
 2. Julia wistun Wacz 
 3. Wiktoria Bulik Czopa 
 3. Wiktoria Mynarczyk Trzcianka 
. Kumite kobiet 
6-4 kyu
/2004 i st./
 1. Wiktoria Mynarczyk  Trzcianka 
 2. Julia wistun Wacz 
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka 
 3. Zofia Kowalska Wacz 
. Kata mczyzn 
6-4 kyu
/2004 i st./
 1. Remigiusz Skrzyski  Debrzno 
 2. Bartosz Szymczak Wacz 
 3. Jakub Bukowski Czarnków
 3. Filip Kubiciel  Czarnków 
. Kumite mczyzn 
6-4 kyu
/2004 i st./
 1. Dariusz Kordy  Czarnków 
 2. Dominik Nisztuk  Debrzno 
 3. Aleksander Kaczor  Pia 
 3. Dominik Hendzel Trzcianka 
. Kata mczyzn 
3-1 kyu + Dan
/2004 i st./
 1. Cezary Fryc  Wacz 
 2. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 3. Piotr Kamierczak Pia 
 3. Krzysztof Lasota Wacz 
. Kumite mczyzn 
3-1 kyu + Dan
/2004 i st./
 1. Cezary Fryc  Wacz 
 2. Filip Stelcer Pia 
 3. Krzysztof Lasota  Wacz 
 3. Krzysztof Dbkiewicz  Wacz 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus