close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XXIII Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 06-07.04.2019

 

.

Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010

 1. Nadia Kaczmarek   Czopa 
 2. Marta Nowak  Czopa 
 3. Aleksadra Ratajczak   Czarnków 
 3. Witaliia Marchenko  Ukraina
. Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010
 1. Marta Nowak  Czopa
 2. Nadia Kaczmarek  Czopa 
 3. Maria Lasocka  Trzcianka 
 3. Natalia Hendzel  Trzcianka 
. Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Igor Siwiak  Czopa 
 2. Adam Wsowski  Trzcianka 
 3. Oskar Rbacz  Wiele 
 3. Mikoaj Paliwoda  Czopa 
. Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Kacper Strzelecki  Czopa 
 2. Adam Wsowski  Trzcianka 
 3. Igor Siwiak  Czopa 
 3. Mikoaj Paliwoda  Czopa 
. Kata dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Nikola Kruczyska  Szwecja 
 2. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 3. Julia Romanowska  Wacz 
 3. Anna Urban  Czarnków 
. Kumite dziewczt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 2. Nikola Kruczyska  Szwecja 
 3. Matylda Wyrzykowska   Wacz 
 3. Amelia Czarnecka  Czarnków 
. Kata chopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Kacper Rbacz  Wiele 
 2. Wojciech Kowaluk  Wiele 
 3. Maksymilian Boch  Wiele 
 3. Julian Pitek  Wiele 
. Kumite chopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Julian Pitek  Wiele 
 2. Karol Urban  Wiele 
 3. Wojciech Kowaluk  Wiele
 3. Kajetan Urban  Wiele 
. Kata kobiet
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt  Wacz 
 2. Joanna Cofa  Wacz 
 3. Agnieszka Haberland  Petersdorf 
 3. Magorzata Pachciarz  Wacz
. Kumite kobiet
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt  Wacz 
 2. Magorzata Pachciarz  Wacz
 3. Agnieszka Haberland  Petersdorf 
 3. Joanna Cofa  Wacz 
. Kata mczyzn
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Jakub Grzewka  Czarnków
 2. Konrad Sokoowski  Szwecja 
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
 3. Iliia Semenchenko  Ukraina 
. Kumite mczyzn
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Jakub Grzewka  Czarnków 
 2. Konrad Sokoowski  Szwecja 
 3. Iliia Semenchenko  Ukraina
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
. Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka
 2. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Zofia Michalska  Czarnków 
 3. Iga Nowicka  Trzcianka
 . Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 2. Wiktoria Dbkiewicz  Wacz
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Iga Nowicka  Trzcianka 
. Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Filip ukasik  Gmina Wacz 
 2. Patryk Kochanek  Trzcianka 
 3. Sylwester Pomierski  Wacz 
 3. Miosz Król  Trzcianka 
. Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Piotr Machnicki  Czarnków
 2. Oliwier Biskup  Czopa 
 3. Oskar Rajzer  Wacz
 3. Miosz Król  Trzcianka 
. Kata dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Oliwia Turkiel  Wacz 
 2. Olga Sierszchua  Czarnków 
 3. Anastazja Kiwertz  Wacz 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
. Kumite dziewczt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Anna Emiliaczyk  Pia 
 2. Marta Ziegler  Czarnków 
 3. Viktoria Kobry   Debrzno 
 3. Amelia Krupska  Trzcianka 
. Kata chopców
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Hubert Romanowski  Wacz 
 2. Maciej Wejman  Debrzno 
 3. Stanisaw Horoszkiewicz   Czarnków 
 3. Filip Piórkowski  Wacz 
. Kumite chopców
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Szymon adyko  Czarnków
 2. Wojech Policha  Trzcianka 
 3. Filip Dolny  Czarnków 
 3. Hubert Romanowski  Wacz 
. Kata kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Kasia Marcinkowska   Wacz 
 2. Aleksandra Wickowska  Szwecja 
 3. Kinga Aninowska-Kunierek   Trzcianka 
 3. Katarzyna Marcinkowska  Gmina Wacz 
. Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Kinga Aninowska-Kunierek  Trzcianka 
 2. Kasia Marcinkowska  Wacz 
 3. Aleksandra Wickowska  Szwecja 
 3. Katarzyna Marcinowska  Gmina Wacz 
. Kata mczyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 2. Leszek Marcinkowski  Gmina Wacz 
 3. Mariusz Kunierczak  Wacz 
 3. Roman Sawocianik  Wacz 
. Kumite mczyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Mariusz Kunierczak  Wacz 
 2. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 3. Dawid Haberland  Petersdorf
 3. Roman Sawocianik  Wacz 
. Kata dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Agata lipek  Wacz 
 2. Kseniya Yaromenko  Grodno 
 3. Hanna Jaworska  Czopa 
 3. Amelia Marcinkowska  Gmina Wacz 
. Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Wiktoria Obara  Wicbork 
 2. Aleksandra Niewulska  Wacz 
 3. Hanna Jaworska  Czopa
 3. Agata lipek  Wacz 
. Kata chopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Filip Kamierczak  Pia 
 2. Igor Haberland  Petersdorf 
 3. Rafa Mazurskiewicz  Czarnków 
 3. Jakub Haberland  Petersdorf 
. Kumite chopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Kacper Krzemieniec   Debrzno 
 2. Jakub Fryziak   Wicbork
 3. Hubert Zbieralski  Wacz 
 3. Jakub Haberland  Petersdorf 
. Kata kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Kinga Siedlecka  Wacz 
 2. Anastasiya Yaromenko  Grodno 
 3. Natalia Drzewiecka  Trzcianka 
 3. Zuzanna Raczek  Trzcianka
. Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Daria Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Ewelina Matuszak  Trzcianka 
 3. Jagoda Kobylaska  Gmina Wacz 
 3. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
. Kata mczyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./  
 1. Jakub Adamcewicz  Wacz 
 2. Piotr Drzewiecki   Trzcianka 
 3. Remigiusz Skrzyski  Debrzno 
 3. Grzegorz Lenczewski  Wacz 
. Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Piotr Drzewiecki  Trzcianka 
 2. Patryk Szmajda  Trzcianka 
 3. Jakub Adamcewicz  Wacz 
 3. Rafa Mynarczyk  Trzcianka
. Kata kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./  
 1. Julia wistun  Wacz 
 2. Monika ukowska  Czarnków 
 3. Wiktoria Mynarczyk  Trzcianka 
 3. Oliwia Siarnacka  Wacz 
. Kumite kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Julia wistun  Wacz 
 2. Marta ukowska  Czarnków 
 3. Oliwia Siarnacka  Wacz 
 3. Wiktoria Mynarczyk  Trzcianka 
. Kata mczyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Micha Szwedek  Czarnków 
 3. Mikoaj Pitek  Wacz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
. Kumite mczyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Mikoaj Pitek  Wacz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
 3. Micha Szwedek   Czarnków 
. Kata kobiet
1-3 Dan
/2005 i st./  
 1. Weronika Gwizdaa  Gmina Wacz 
 2. Zuzanna Trawiska  Wacz 
 3. Agnieszka Grzechowiak  Gmina Wacz
 3. Anna Lenczewska  Wacz 
. Kumite kobiet
1-3 Dan
/2005 i st./ 
 1. Weronika Gwizdaa  Gmina Wacz 
 2. Anna Lenczewska  Wacz 
 3. Zuzanna Trawiska  Wacz 
 3. Agnieszka Grzechowiak  Gmina Wacz 
. Kata mczyzn
1-3 Dan
/2005 i st./
 1. Maciej wistun  Wacz 
 2. Krzysztof Lasota  Wacz 
 3. Cezary Fryc  Wacz
 3. Oskar Michorek  Gmina Wacz 
. Kumite mczyzn
1-3 Dan
/2005 i st./
 1. Maciej wistun  Wacz 
 2. Cezary Fryc  Wacz 
 3. Oskar Michorek  Gmina Wacz 
 3. Krzysztof Dbkiewicz  Wacz 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus