strona główna 
 

 

 



I Puchar Polski Karate Shotokan WSI Juniorów i Seniorów - Wałcz 26.04.2004

 

 Kata juniorek młod. 
(1989-1987)
( 9-7 KYU)

 1. Paulina Sawościanik  Wałcz
 2. Agata Wasilewska  Wałcz
 3. Ewa Krygowska  Czersk
 4. Paulina Tomaszewska  Mielęcin

 

 Kata juniorów młod. 
(1989-1987)
( 9-7 KYU)

 1. Norbert Tomaszewski  Mielęcin
 2. Jakub Smardz  Ostrów Wlkp.
 3. Dariusz Lubczyński  Mielęcin
 4. Mikołaj Beger  Chojnice

 

 Kumite juniorek młod. 
(1989-1987)
( 9-7 KYU)

 1. Sylwia Tomaszewska  Mielęcin 
 2. Paulina Sawościanik  Wałcz
 3. Agata Wasilewska  Wałcz
 4. Kornelia Mach  Mielęcin

 

 Kumite juniorów młod. 
(1989-1987)
( 9-7 KYU)

 1. Norbert Tomaszewski  Mielęcin
 2. Jakub Smardz  Ostrów Wlkp.
 3. Radosław Bitans  Krzyż Wlkp.
 4. Dariusz Lubczyński  Mielęcin

 

 Kata juniorek młod.
(1989-1987)
(6-1 KYU)

 1. Martyna Chlebosz  Czersk
 2. Kamila Tymczyszyn  Wałcz
 3. Patrycja Jasińska  Wałcz
 4. Aneta Kozyra  Wałcz

 

 Kata juniorów młod.
(1989-1987)
(6-1 KYU)

 1. Piotr Zieliński  Chojnice
 2. Marcin Kłosek  Tuchola
 3. Jakub Turowski  Wałcz
 4. Krzysztof Krzywożeka  Wałcz

 

 Kumite juniorek młod.
(1989-1987)
(6-1 KYU)

 1. Kamila Tymczyszyn  Wałcz
 2. Martyna Chlebosz  Czersk
 3. Joanna Lisiecka  Brodnica
 4. Sandra Wieczerska  Wałcz

 

 Kumite juniorów młod.
(1989-1987)
(6-1 KYU)

 1. Tomasz Kołodziejczyk  Pelplin
 2. Jakub Szymański  Brodnica
 3. Rafał Drązikowski  Warszawa
 4. Maciej Laskowski  Brodnica

 

 Kata juniorów
(1986-1984)

 1. Michał Romaniuk  Wałcz
 2. Paweł Zawadzki  Tuchola
 3. Wiktor Olejnik  Wałcz
 4. Marcin Towarnicki  Wałcz

 

 Kumite juniorów
(1986-1984)

 1. Marcin Towarnicki  Wałcz
 2. Marcin Szwarc  Pelplin
 3. Michał Romaniuk  Wałcz
 4. Wiktor Olejnik  Wałcz

 

 Kata juniorek i seniorek
(1986 i starsze)

 1. Karolina Pytel  Wałcz
 2. Martyna Pawlak  Łódź
 3. Irena Kołakowska  Warszawa
 4. Aneta Wojtkowiak  Wałcz

 

 Kumite juniorek i seniorek
(1986 i starsze)

 1. Martyna Pawlak  Łódź
 2. Irena Kołakowska  Warszawa
 3. Aneta Wojtkowiak  Wałcz
 4. Martyna Chlebosz  Czersk

 

 Kata seniorów
(1983 i starsi)

 1. Robert Reiter  Wałcz 
 2. Michał Ordowski  Warszawa
 3. Tomasz Krygowski  Chojnice
 4. Adam Ligmann  Chojnice

 

 Kumite seniorów
(1983 i starsi)

 1. Michał Ordowski  Warszawa
 2. Adam Ligmann  Chojnice
 3. Tomasz Krygowski  Chojnice
 4. Maciej Piątek  Chojnice

 

 Kumite drużynowe
juniorów i seniorów
(1986 i starsi)

 1. MUKK "Fudokan"  Chojnice
 2. WSKT "Kime"  Warszawa
 3. MUKK "Fudokan"  Tuchola
 4.---  ---


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus