close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



II Międzywojewódzki Turniej Shotokan WSI Młodzików - Krzyż Wlkp. 20.03.2005

 Kata dziewczt
(1997 i m.)

 1. Paulina Celmer 

  Brodnica

 2. Agnieszka Grzechowiak

  Wacz

 3. Marta Domagalska

  Brodnica

 4. ---

  ---

 

Kata chopcw
(1997 i m.)

 1. Adam lipek   Wacz
 2. Jakub Domagalski   Brodnica
 3. Jan Martin   Tuchola
 4. Jakub Bukowski   Krzy Wlkp.

 Kumite dziewczt
(1997 i m.)

 1. Paulina Celmer   Brodnica
 2. Agnieszka Grzechowiak   Wacz
 3. Marta Domagalska   Brodnica
 4. ---   ---

Kumite chopcw
(1997 i m.)

 1. Jan Martin   Tuchola
 2. Adam lipek   Wacz
 3. Jakub Bukowski   Krzy Wlkp.
 4. Jakub Domagalski   Brodnica

Kata dziewczt
(1996 - 1994)

 1. Oliwia Ossowska   Czersk
 2. Justyna Laskowska   Brodnica
 3. Zuzanna Czekaa   Krzy Wlkp.
 4. Agnieszka Chmurak   Krzy Wlkp.

Kata chopcw 
(1996 - 1994)

 1. Radosaw Biaek   d
 2. Wiktor Poski   Wacz
 3. Rafa Nietyks   Krzy Wlkp.
 4. Filip Koteras   Wacz

 Kumite dziewczt
(1996 - 1994)

 1. Justyna Laskowska   Brodnica
 2. Zuzanna Czekaa   Krzy Wlkp.
 3. Aleksandra Nowak   Wacz
 4. Oliwia Ossowska   Czersk

 Kumite chopcw
(1996 - 1994)

 1. Wiktor Poski   Brodnica
 2. Amadeusz Drewczyski   Czersk
 3. Konrad Tomaszewski   Mielcin
 4. Micha Rymdejko   Mielcin

  

 Kata dziewczt
(1993 - 1991)

 1. Daria Lipka   Wacz
 2. Dominika Thiede   Czersk
 3. Anna Pakoca   Wacz
 4. Oliwia Poska   Brodnica

 Kata chopcw
(1993 - 1991)

 1. Maciej Bill   Wacz
 2. Micha Czechowski   Wacz
 3. Marcin Skowski   Czersk
 4. Patryk Gawroski   Wacz

 

 Kumite dziewczt
(1993 - 1991)

 1. Daria Lipka   Wacz
 2. Karolina Ossowska   Czersk
 3. Dominika Thiede   Czersk
 4. Anna Pakoca   Wacz

 Kumite chopcw
(1993 - 1991)

 1. Marcin Skowski  Czersk
 2. Maciej Bill  Wacz
 3. Karol Winiewski  Brodnica
 4. Patryk Gawroski  Wacz


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus