close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



Mistrzostwa Brodnicy Karate Shotokan WSI - Brodnica 12.06.2005

 

 Kata
dziewczt i chopcw
/1997 i modsi/

 1. Grzechowiak Agnieszka  Wacz
 2. Celemer Paulina  Brodnica
 3. Domagalska Marta  Brodnica
 4. Domogalski Jakub  Brodnica

 

 Kumite
dziewczt i chopcw
/1997 i modsi/
 

 1. Celmer Paulina  Brodnica
 2. Grzechowiak Agnieszka  Wacz
 3. Martin Jan  Tuchola
 4. Domagalski Jakub  Brodnica

 

  Kata
dziewczt
/1996-1994/

 1. Laskowska Justyna  Brodnica
 2. Ossowska Oliwia  Czersk
 3. Nowaczyk Magorzata  Brodnica
 4. Stawiak Patrycja  Brodnica

 

Kata 
chopcw
/1996-1994/

 1. Tomaszewski Konrad  Mielcin
 2. Poski Wiktor  Brodnica
 3. Celmer Kamil  Brodnica
 4. Knorps Pawe  Brodnica

 

  Kumite
dziewczt
/1996-1994/

 1. Ossowska Oliwia  Czersk
 2. Laskowska Justyna  Brodnica
 3. Stawiak Patrycja  Brodnica
 4. Nowaczyk Magorzata  Brodnica

 

Kumite 
chopcw
/1996-1994/

 1. Poski Wiktor  Brodnica
 2. Tomaszewski Konrad  Mielcin
 3. Celmer Kamil  Brodnica
 4. Kowalkowski Micha  Brodnica

 

   Kata
dziewczt
/1993-1990/

 1. Gumrujan Aykanush  Brodnica
 2. Poska Oliwia  Brodnica
 3. Szkalej Alicja  Brodnica
 4. --- ---

 

 Kata 
chopcw
/1993-1990/

 1. Bill Maciej  Wacz
 2. Winiewski Karol  Brodnica
 3. Pietruszko Dominik  Brodnica
 4. Laskowski Micha  Brodnica

 

 Kumite
dziewczt
/1993-1990/

 1. Poska Oliwia  Brodnica
 2. Szkalej Alicja  Brodnica
 3. Gumrujan Aykanush  Brodnica
 4. ---  ---

 Kumite 
chopcw
/1993-1990/

 1. Bill Maciej  Wacz
 2. Winiewski Karol  Brodnica
 3. Rakoczy Bartosz  Brodnica
 4. Sikorski Jerzy  Brodnica

    Kata
dziewczt
/1989-1987/

 1. Chlebosz Martyna  Czersk
 2. Tymczyszyn Kamila  Wacz
 3. Lisiecka Joanna  Brodnica
 4. Rakoczy Anna  Brodnica

 Kata 
chopcw
/1989-1987/
 

 1. Demski Remigiusz  Chojnice
 2. Kosek Marcin  Tuchola
 3. Kowalski Karol  Tuchola
 4. Szymaski Jakub  Brodnica

 Kumite
dziewczt
/1989-1987/

 1. Tymczyszyn Kamila  Wacz
 2. Chlebosz Martyna  Czersk
 3. Lisiecka Joanna  Brodnica
 4. Brozowska Paulina  Brodnica

 Kumite 
chopcw
/1989-1987/
 

 1. Szymaski Jakub  Brodnica
 2. Demski Remigiusz  Chojnice
 3. Kosek Marcin  Tuchola
 4. Kowalski Karol  Tuchola


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus