strona główna 
 

 

 



Mistrzostwa Brodnicy Karate Shotokan WSI - Brodnica 12.06.2005

 

 Kata
dziewcząt i chłopców
/1997 i młodsi/

 1. Grzechowiak Agnieszka  Wałcz
 2. Celemer Paulina  Brodnica
 3. Domagalska Marta  Brodnica
 4. Domogalski Jakub  Brodnica

 

 Kumite
dziewcząt i chłopców
/1997 i młodsi/
 

 1. Celmer Paulina  Brodnica
 2. Grzechowiak Agnieszka  Wałcz
 3. Martin Jan  Tuchola
 4. Domagalski Jakub  Brodnica

 

  Kata
dziewcząt
/1996-1994/

 1. Laskowska Justyna  Brodnica
 2. Ossowska Oliwia  Czersk
 3. Nowaczyk Małgorzata  Brodnica
 4. Stawiak Patrycja  Brodnica

 

Kata 
chłopców
/1996-1994/

 1. Tomaszewski Konrad  Mielęcin
 2. Płoski Wiktor  Brodnica
 3. Celmer Kamil  Brodnica
 4. Knorps Paweł  Brodnica

 

  Kumite
dziewcząt
/1996-1994/

 1. Ossowska Oliwia  Czersk
 2. Laskowska Justyna  Brodnica
 3. Stawiak Patrycja  Brodnica
 4. Nowaczyk Małgorzata  Brodnica

 

Kumite 
chłopców
/1996-1994/

 1. Płoski Wiktor  Brodnica
 2. Tomaszewski Konrad  Mielęcin
 3. Celmer Kamil  Brodnica
 4. Kowalkowski Michał  Brodnica

 

   Kata
dziewcząt
/1993-1990/

 1. Gumrujan Aykanush  Brodnica
 2. Płoska Oliwia  Brodnica
 3. Szkalej Alicja  Brodnica
 4. --- ---

 

 Kata 
chłopców
/1993-1990/

 1. Bill Maciej  Wałcz
 2. Wiśniewski Karol  Brodnica
 3. Pietruszko Dominik  Brodnica
 4. Laskowski Michał  Brodnica

 

 Kumite
dziewcząt
/1993-1990/

 1. Płoska Oliwia  Brodnica
 2. Szkalej Alicja  Brodnica
 3. Gumrujan Aykanush  Brodnica
 4. ---  ---

 Kumite 
chłopców
/1993-1990/

 1. Bill Maciej  Wałcz
 2. Wiśniewski Karol  Brodnica
 3. Rakoczy Bartosz  Brodnica
 4. Sikorski Jerzy  Brodnica

    Kata
dziewcząt
/1989-1987/

 1. Chlebosz Martyna  Czersk
 2. Tymczyszyn Kamila  Wałcz
 3. Lisiecka Joanna  Brodnica
 4. Rakoczy Anna  Brodnica

 Kata 
chłopców
/1989-1987/
 

 1. Demski Remigiusz  Chojnice
 2. Kłosek Marcin  Tuchola
 3. Kowalski Karol  Tuchola
 4. Szymański Jakub  Brodnica

 Kumite
dziewcząt
/1989-1987/

 1. Tymczyszyn Kamila  Wałcz
 2. Chlebosz Martyna  Czersk
 3. Lisiecka Joanna  Brodnica
 4. Brozowska Paulina  Brodnica

 Kumite 
chłopców
/1989-1987/
 

 1. Szymański Jakub  Brodnica
 2. Demski Remigiusz  Chojnice
 3. Kłosek Marcin  Tuchola
 4. Kowalski Karol  Tuchola


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus