strona główna 
 

 

 



III Międzywojewódzki Turniej Shotokan W.S.I. Młodzików - Czersk 16.10.2005

 Kata dziewcząt
(1997 i mł.)

 1. Agnieszka Grzechowiak

  Wałcz 

 2. Wiktoria Hoppe

  Chojnice

 3. Marta Domagalska

  Brodnica

 4. Paulina Celmer 

  Brodnica

 

Kata chłopców
(1997 i mł.)

 1. Jakub Domagalski   Brodnica
 2. Jan Martin   Tuchola
 3. Szymon Thiede   Czersk
 4. Karol Leśniak   Wałcz

 Kumite dziewcząt
(1997 i mł.)

 1. Paulina Celmer   Brodnica
 2. Marta Domagalska   Brodnica
 3. Agnieszka Grzechowiak   Wałcz
 4. Wikotria Hoppe   Chojnice

Kumite chłopców
(1997 i mł.)

 1. Jakub Domagalski    Brodnica
 2. Kacper Rydelek    Tuchola
 3. Jan Martin    Tuchola
 4. Kacper Budaj    Tuchola

Kata dziewcząt
(1996 - 1994)

 1. Oliwia Ossowska    Czersk
 2. Wiktoria Pyżewicz    Czersk
 3. Justyna Laskowska    Brodnica
 4. Aleksandra Nowak    Wałcz

Kata chłopców 
(1996 - 1994)

 1. Wiktor Płoski   Brodnica
 2. Patryk Heyn   Wałcz 
 3. Konrad Tomaszewski   Mielęcin
 4. Rafał Nietyks   Krzyż Wlkp.

 Kumite dziewcząt
(1996 - 1994)

 1. Zuzanna Czekała   Krzyż Wlkp.
 2. Oliwia Ossowska   Czersk
 3. Justyna Laskowska   Brodnica
 4. Aleksandra Nowak   Wałcz

 Kumite chłopców
(1996 - 1994)

 1. Wiktor Płoski   Brodnica
 2. Konrad Tomaszewski   Mielęcin
 3. Kacper Izdebski   Wałcz
 4. Filip Koteras   Wałcz

  

 Kata dziewcząt
(1993 - 1991)

 1. Katarzyna Olszewska   Pelplin
 2. Dominika Thiede   Czersk
 3. Magdalena Słomska   Czersk
 4. Weronika Peplińska   Czersk

 Kata chłopców
(1993 - 1991)

 1. Marcin Sękowski   Czersk
 2. Patryk Gawroński   Wałcz
 3. Maciej Maciejewski   Mielęcin
 4. Michał Czechowski   Wałcz

 

 Kumite dziewcząt
(1993 - 1991)

 1. Daria Lipka   Wałcz
 2. Weronika Peplińska    Czersk
 3. Dominika Thiede   Czersk
 4. Małgorzata Peplińska   Czersk

 Kumite chłopców
(1993 - 1991)

 1. Paweł Kluge  Poznań
 2. Karol Wiśniewski  Brodnica
 3. Tomasz Słomiński  Tuchola
 4. Michał Czechowski  Wałcz


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus