close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



Otwarty Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan W.S.I. - Wałcz 03.12.2005

 

 Kata ind.dziewczt
(1997 i modsze)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Marta Domagalska

 Brodnica

 2. Wiktoria Hoppe

 Chojnice

 3. ---

 ---

 4. ---

 ---

 

 Kata ind.chopcw
(1997 i modsi)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Szymon Thiede

 Czersk

 2. Adrian Gwizdaa

 Wacz

 3. Micha Orzechowski

 Wacz

 4. Jdrzej Jagielski

 Tuchola

 

 Kumite ind.dziewczt
(1997 i modsze)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Wiktoria Hoppe

 Chojnice

 2. Marta Domagalska

 Brodnica

 3. ---

 ---

 4. ---

 ---

 

 Kumite ind.chopcw
(1997 i modsi)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Kacper Rydelek

 Tuchola

 2. Adrian Gwizdaa

 Wacz

 3. Jakub Domagalski

 Brodnica

 4. Cezary Poprawa

 Ostrw Wlkp.

Kata ind.dziewczt
(1997 i modsze)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Paulina Celmer

Brodnica

2. Agnieszka Grzechowiak

Wacz

3. ---

---

4. ---

---

Kata ind.chopcw
(1997 i modsi)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Adam lipek

Wacz

2. Jakub Bukowski

Krzy Wlkp.

3. ---

---

4. ---

---

Kumite ind.dziewczt
(1997 i modsze)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Agnieszka Grzechowiak

Wacz

2. Paulina Celmer

Brodnica

3. ---

---

4. ---

---

Kumite ind.chopcw
(1997 i modsze)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Adam lipek

Wacz

2. Jakub Bukowski

Krzy Wlkp.

3. ---

---

4. ---

---

Kata ind.dziewczt
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Oliwia Ossowska

Czersk

2. Marta Rybaruk

Tuchola

3. Urszula Orzechowska

Wacz

4. Wiktoria Pyewicz

Czersk

Kata ind.chopcw
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Norbert Kryger

Chojnice

2. Ernest Biesiada

Wacz

3. Rafa Netyks

Krzy Wlkp.

4. Amadeusz Drewczyski

Czersk

Kumite ind.dziewczt
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Marta Rybaruk

Tuchola

2. Aleksandra Biesek

Czersk

3. Aleksandra Nowak

Wacz

4. Anna Mitka

Czersk

Kumite ind.chopcw
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Norbert Kryger

Chojnice

2. Pawe Jacuski

Krzy Wlkp.

3. Ernest Biesiada

Wacz

4. Alex Pawlus

Wacz

Kata ind.dziewczt
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Justyna Laskowska

Brodnica

2. Zuzanna Czekaa

Krzy Wlkp.

3. ---

---

4. ---

---

Kata ind.chopcw
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Wiktor Poski

Brodnica

2. Eryk Fischer

Wacz

3. Konrad Tomaszewski

Mielcin

4. Kacper Izdebski

Wacz

Kumite ind.dziewczt
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Zuzanna Czekaa

Krzy Wlkp.

2. Justyna Laskowska

Brodnica

3. ---

---

4. ---

---

Kumite ind.chopcw
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Wiktor Poski

Brodnica

2. Kacper Izdebski

Wacz

3. Eryk Fischer

Wacz

4. Konrad Tomaszewski

Mielcin

Kata ind.dziewczt
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Oliwia Poska

Brodnica

2. Weronika Gwizdaa

Wacz

3. Zuzanna Brk

Wacz

4. Katarzyna Kobierowska

Czersk

Kata ind.chopcw
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Jarosaw Dziekan

Czersk

2. Maciej Malewicz

Krzyz Wlkp.

3. Adam Macias

Wacz

4. Przemysaw Kolorz

Wacz

Kumite ind.dziewczt
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Katarzyna Kobierowska

Czersk

2. Zuzanna Brk

Wacz

3. Weronika Gwizdaa

Wacz

4. Natalia Sojka

Czersk

Kumite ind.chopcw
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Micha Romanowski

Wacz

2. Przemysaw Kolorz

Wacz

3. Igor Dyczko

Wacz

4. Tomasz Kobierowski

Czersk

Kata ind.dziewczt
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Daria Lipka

Wacz

2. Dominika Thiede

Czersk

3. Katarzyna Olszewska

Pelplin

4. Magorzata Pepliska

Czersk

Kata ind.chopcw
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Micha Czechowski

Wacz

2. Patryk Gawroski

Wacz

3. Marcin Skowski

Czersk

4. Karol Winiewski

Brodnica

Kumite ind.dziewczt
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Agnieszka Koodziejczyk

Pelplin

2. Daria Lipka

Wacz

3. Dominika Thiede

Czersk

4. Michalina Poczyska

Chojnice

Kumite ind.chopcw
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Marcin Skowski

Czersk

2. Karol Winiewski

Brodnica

3. Micha Czechowski

Wacz

4. Patryk Gawroski

Wacz


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus