strona główna 
 

 

 



Otwarty Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan W.S.I. - Wałcz 03.12.2005

 

 Kata ind.dziewcząt
(1997 i młodsze)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Marta Domagalska

 Brodnica

 2. Wiktoria Hoppe

 Chojnice

 3. ---

 ---

 4. ---

 ---

 

 Kata ind.chłopców
(1997 i młodsi)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Szymon Thiede

 Czersk

 2. Adrian Gwizdała

 Wałcz

 3. Michał Orzechowski

 Wałcz

 4. Jędrzej Jagielski

 Tuchola

 

 Kumite ind.dziewcząt
(1997 i młodsze)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Wiktoria Hoppe

 Chojnice

 2. Marta Domagalska

 Brodnica

 3. ---

 ---

 4. ---

 ---

 

 Kumite ind.chłopców
(1997 i młodsi)
(9.1 - 9.3 Kyu)

 1. Kacper Rydelek

 Tuchola

 2. Adrian Gwizdała

 Wałcz

 3. Jakub Domagalski

 Brodnica

 4. Cezary Poprawa

 Ostrów Wlkp.

Kata ind.dziewcząt
(1997 i młodsze)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Paulina Celmer

Brodnica

2. Agnieszka Grzechowiak

Wałcz

3. ---

---

4. ---

---

Kata ind.chłopców
(1997 i młodsi)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Adam Ślipek

Wałcz

2. Jakub Bućkowski

Krzyż Wlkp.

3. ---

---

4. ---

---

Kumite ind.dziewcząt
(1997 i młodsze)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Agnieszka Grzechowiak

Wałcz

2. Paulina Celmer

Brodnica

3. ---

---

4. ---

---

Kumite ind.chłopców
(1997 i młodsze)
(8.1 - 7.3 Kyu)

1. Adam Ślipek

Wałcz

2. Jakub Bućkowski

Krzyż Wlkp.

3. ---

---

4. ---

---

Kata ind.dziewcząt
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Oliwia Ossowska

Czersk

2. Marta Rybaruk

Tuchola

3. Urszula Orzechowska

Wałcz

4. Wiktoria Pyżewicz

Czersk

Kata ind.chłopców
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Norbert Kryger

Chojnice

2. Ernest Biesiada

Wałcz

3. Rafał Netyks

Krzyż Wlkp.

4. Amadeusz Drewczyński

Czersk

Kumite ind.dziewcząt
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Marta Rybaruk

Tuchola

2. Aleksandra Biesek

Czersk

3. Aleksandra Nowak

Wałcz

4. Anna Miętka

Czersk

Kumite ind.chłopców
(1996 - 1994)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Norbert Kryger

Chojnice

2. Paweł Jacuński

Krzyż Wlkp.

3. Ernest Biesiada

Wałcz

4. Alex Pawlus

Wałcz

Kata ind.dziewcząt
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Justyna Laskowska

Brodnica

2. Zuzanna Czekała

Krzyż Wlkp.

3. ---

---

4. ---

---

Kata ind.chopców
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Wiktor Płoski

Brodnica

2. Eryk Fischer

Wałcz

3. Konrad Tomaszewski

Mielęcin

4. Kacper Izdebski

Wałcz

Kumite ind.dziewcząt
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Zuzanna Czekała

Krzyż Wlkp.

2. Justyna Laskowska

Brodnica

3. ---

---

4. ---

---

Kumite ind.chłopców
(1996 - 1994)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Wiktor Płoski

Brodnica

2. Kacper Izdebski

Wałcz

3. Eryk Fischer

Wałcz

4. Konrad Tomaszewski

Mielęcin

Kata ind.dziewcząt
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Oliwia Płoska

Brodnica

2. Weronika Gwizdała

Wałcz

3. Zuzanna Bręk

Wałcz

4. Katarzyna Kobierowska

Czersk

Kata ind.chłopców
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Jarosław Dziekan

Czersk

2. Maciej Malewicz

Krzyz Wlkp.

3. Adam Macias

Wałcz

4. Przemysław Kolorz

Wałcz

Kumite ind.dziewcząt
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Katarzyna Kobierowska

Czersk

2. Zuzanna Bręk

Wałcz

3. Weronika Gwizdała

Wałcz

4. Natalia Sojka

Czersk

Kumite ind.chłopców
(1993 - 1991)
(9.1 - 7.3 Kyu)

1. Michał Romanowski

Wałcz

2. Przemysław Kolorz

Wałcz

3. Igor Dyczko

Wałcz

4. Tomasz Kobierowski

Czersk

Kata ind.dziewcząt
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Daria Lipka

Wałcz

2. Dominika Thiede

Czersk

3. Katarzyna Olszewska

Pelplin

4. Małgorzata Peplińska

Czersk

Kata ind.chłopców
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Michał Czechowski

Wałcz

2. Patryk Gawroński

Wałcz

3. Marcin Sękowski

Czersk

4. Karol Wiśniewski

Brodnica

Kumite ind.dziewcząt
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Agnieszka Kołodziejczyk

Pelplin

2. Daria Lipka

Wałcz

3. Dominika Thiede

Czersk

4. Michalina Połczyńska

Chojnice

Kumite ind.chłopców
(1993 - 1991)
(6.1 - 4.3 Kyu)

1. Marcin Sękowski

Czersk

2. Karol Wiśniewski

Brodnica

3. Michał Czechowski

Wałcz

4. Patryk Gawroński

Wałcz


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus