strona główna 
 

 

 



VII Międzywojewódzki Turniej Karate W.S.I. Młodzików - Czersk, 21.10.2007

 Kata 
młodziczek młodszych 
(1999 - i mł.)

 1. Maria Pawlak  Tuczno
 2. Sonia Wędzicka  Tuchola
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kata 
młodzików młodszych
(1999 - i mł.)

 1. Jędrzej Hoppe  Chojnice
 2. Szymon Thiede  Czersk
 3. Marek Boliński  Tuchola 
 4. Paweł Galiński  Gdynia

Kumite 
młodziczek młodszych
(1999 - i mł.)

 1. Sonia Wędzicka  Tuchola
 2. Maria Pawlak  Tuczno
 3. ---  ---
 4. ---  --- 

Kumite
młodzików młodszych 
(1999 - i mł.)

 1. Oskar Zając  Chojnice 
 2. Marek Boliński  Tuchola 
 3. Szymon Thiede  Czersk 
 4. Szymon Laskowski  Tuchola 

 Kata młodziczek
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Wiktoria Hoppe  Chojnice
 2. Julia Grabowicz  Tuchola
 3. Monika Boharewicz  Krzyż Wlkp.
 4. Julia Janicka  Czersk

 Kata młodzików
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Amadeusz Drewczyński  Czersk
 2. Adrian Gwizdała  Wałcz
 3. Maciej Świstun  Wałcz
 4. Jędrzej Jagielski  Tuchola

Kumite młodziczek
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Wiktoria Hoppe  Chojnice
 2. Joanna Olesińska  Wałcz
 3. Paulina Linda  Śliwice
 4. Zuzanna Trawińska  Wałcz

 Kumite młodzików
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Adrian Gwizdała  Wałcz
 2. Amadeusz Drewczyński  Czersk
 3. Michał Herman  Tuczno
 4. Maciej Świstun  Wałcz

 Kata młodziczek
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Agnieszka Grzechowiak  Wałcz
 2. Marta Rybaruk  Tuchola
 3. Zuzanna Czekała  Krzyż Wlkp.
 4. Wiktoria Pyżewicz  Czersk

 Kata młodzików
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Konrad Tomaszewski  Wałcz
 2. Rafał Netyks  Krzyż Wlkp.
 3. Cezary Poprawa  Ostrów Wlkp.
 4. Marek Kurjan  Wałcz

 Kumite młodziczek
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Marta Rybaruk  Tuchola
 2. Agnieszka Chmurak  Krzyż Wlkp.
 3. Agnieszka Grzechowiak  Wałcz
 4. Zuzanna Czekała  Krzyż Wlkp.

 Kumite młodzików
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Konrad Tomaszewski  Wałcz
 2. Borys Wilkowski  Tuchola
 3. Kacper Budaj  Tuchola
 4. Marek Kurjan  Wałcz

Kata młodziczek
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Patrycja Gwizdała  Wałcz
 2. Paulina Megger  Śliwice
 3. Katarzyna Kobierowska  Czersk
 4. Marlena Oszuścik  Tuchola

 Kata młodzików
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Przemysław Walkowski  Czersk
 2. Mateusz Reszka  Czersk 
 3. Łukasz Łoński  Śliwice 
 4. Miłosz Czarnowski  Śliwice

Kumite młodziczek
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Patrycja Gwizdała  Wałcz 
 2. Oliwia Ossowska  Czersk 
 3. Anna Słomińska  Tuchola 
 4. Katarzyna Kobierowska  Czersk

 Kumite młodzików
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Damian Kaszuba  Pelplin 
 2. Sebastian Stochaj  Krzyż Wlkp. 
 3. Marek Spychał  Tuchola 
 4. Aleksander Krajnik  Tuczno

 Kata młodziczek
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Dominika Thiede  Czersk
 2. Małgorzata Pelplińska  Czersk 
 3. Weronika Gwizdała  Wałcz 
 4. Karolina Ossowska  Czersk 

  Kata młodzików
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Patryk Gawroński  Wałcz 
 2. Eryk Fischer  Wałcz 
 3. Albert Pawelski  Tuchola 
 4. Jakub Preis  Krzyż Wlkp.

 Kumite młodziczek
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Dominika Thiede  Czersk 
 2. Michalina Połczyńska  Chojnice
 3. Małgorzata Pelplińska  Czersk 
 4. Weronika Gwizdała  Wałcz

 Kumite młodzików
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Patryk Gawroński  Wałcz 
 2. Jakub Preis  Krzyż Wlkp. 
 3. Albert Pawelski  Tuchola 
 4. Przemysław Kolorz  Wałcz


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus