strona główna 
 

 

 



II Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan W.S.I. - Wałcz, 08.12.2007

 Kata dziewcząt
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 

 Kata chłopców 
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Jakub Masłowski Krzyż Wlkp. 
 2. Filip Szatkowski Pelplin 
 3. Kacper Lala Krzyż Wlkp. 
 4. Szymon Czekała Krzyż Wlkp. 

 

Kumite dziewcząt
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. --- --- 
 3. --- --- 
 4. --- --- 

 

 Kumite chłopców
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Marek Boliński Tuchola 
 2. Szymon Laskowski Tuchola 
 3. Kacper Lala Krzyż Wlkp.
 4. Jakub Masłowski Krzyż Wlkp.

 

Kata dziewcząt
(1999 i młodsi)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. ---  ---
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 Kata chłopców 
(1999 i młodsi)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Szymon Thiede Czersk 
 2. Jędrzej Hoppe Chojnice 
 3. --- ---
 4. --- ---

 

 Kumite dziewcząt
(1999 i młodsi)
8.1 - 7.3 Kyu
 

 1. ---  ---
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kumite chłopców
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Szymon Thiede  Czersk 
 2. Jędrzej Hoppe  Chojnice 
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kata dziewcząt
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Monika Boharewicz  Krzyż Wlkp. 
 2. Aleksandra Skórczewska  Chojnice 
 3. Agnieszka Szopińska  Wałcz
 4. Kornelia Andrearczyk  Osieczna 

Kata chłopców
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Szymon Pick Chojnice 
 2. Jakub Szwarc Pelplin 
 3. Mateusz Ossowski Osieczna
 4. Dawid Skłodowski Pelplin 

 

 Kumite dziewcząt
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Monika Boharewicz  Krzyż Wlkp.
 2. Aleksandra Skórczewska  Chojnice 
 3. Magdalena Ossowska  Osieczna 
 4. Kornelia Andrearczyk  Osieczna 

 

Kumite chłopców
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Kamil Zblewski Pelplin 
 2. Mateusz Kuczkowski Pelplin 
 3. Szymon Pick Chojnice 
 4. Kacper Szumiński Tuczno 

 

Kata dziewcząt
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Agnieszka Grzechowiak Wałcz 
 2. Wiktoria Hoppe Chojnice 
 3. Joanna Olesińska Wałcz 
 4. Marta Ciesielska Poznań 

 

Kata chłopców
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Maciej Świstun Wałcz 
 2. Oskar Michalski Tuchola 
 3. Cezary Poprawa Ostrów Wlkp
 4. Adam Ślipek Wałcz

Kumite dziewcząt
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Wiktoria Hoppe Chojnice 
 2. Aleksandra Bargieł Wałcz 
 3. Natalia Pawłowska Wałcz 
 4. Joanna Olesińska Wałcz 

Kumite chłopców
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Amadeusz Drewczyński Czersk 
 2. Maciej Świstun Wałcz
 3. Cezary Poprawa Ostrów Wlkp. 
 4. Juliusz Saryczew Tuczno

Kata dziewcząt
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Czekała Krzyż Wlkp. 
 2. Agnieszka Chmurak Krzyż Wlkp.
 3. Joanna Wiśniewska Poznań 
 4. ---  ---

Kata chłopców
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Konrad Tomaszewski Wałcz 
 2. Rafał Netyks Krzyż Wlkp. 
 3. Alex Pawlus Wałcz 
 4. Przemysłąw Wiąz Poznań 

Kumite dziewcząt
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Czekała Krzyż Wlkp. 
 2. Agnieszka Chmurak Krzyż Wlkp. 
 3. Joanna Wiśniewska Poznań
 4. ---  ---

Kumite chłopców
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Konrad Tomaszewski Wałcz
 2. Alex Pawlus Wałcz
 3. Rafał Netyks Krzyż Wlkp.
 4. Przemysław Wiąz Poznań 

 Kata dziewcząt
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Megger Śliwice
 2. --- ---
 3. --- ---
 4. --- ---

 

 Kata chłopców
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Miłosz Czarnowski  Śliwice
 2. Jan Lubiński  Chojnice
 3. Przemysław Walkowski  Czersk
 4. Mateusz Reszka  Czersk

 

 Kumite dziewcząt
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Megger  Śliwice
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 

Kumite chłopców
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Łukasz Kupaj  Ostrów Wlkp.
 2. Miłosz Czarnowski  Śliwice
 3. Krystian Andrearczyk  Osieczna
 4. Cezary Michniewski  Krzyż Wlkp.

 

Kata dziewcząt
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Patrycja Gwizdała Wałcz 
 2. Katarzyna Kobierowska Czersk
 3. Oliwia Ossowska Czersk
 4. Marta Szameto Tuczno

 

Kata chłopców
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Damian Kaszuba Pelplin 
 2. Aleksander Krajnik Tuczno 
 3. Artur Pazderski Wałcz 
 4. Sebastian Stochaj Krzyż Wlkp. 

Kumite dziewcząt
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Oliwia Ossowska Czersk 
 2. Katarzyna Kobierowska Czersk 
 3. Patrycja Gwizdała Wałcz 
 4. Marta Szameto Tuczno

Kumite chłopców
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Damian Kaszuba Pelplin 
 2. Norbert Woycikiewicz Ostrów Wlkp. 
 3. Andrzej Jagódka Tuczno 
 4. Aleksander Krajnik Tuczno 

Kata dziewcząt
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Dominika Thiede Czersk
 2. Małgorzta Peplińska Czersk 
 3. Weronika Gwizdała Wałcz 
 4. Michalina Połczyńska Chojnice

Kata chłopców
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Patryk Heyn  Wałcz
 2. Patryk Gawroński  Wałcz
 3. Eryk Fischer   Wałcz
 4. Jakub Preis  Krzyż Wlkp.

 

 Kumite dziewcząt
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Dominika Thiede Czersk
 2. Karolina Ossowska Czersk 
 3. Małgorzata Peplińska Czersk
 4. Michalina Połczyńska Chojnice 

Kumite chłopców
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Eryk Fischer Wałcz
 2. Patryk Gawroński Wałcz
 3. Przemysław Kolorz Wałcz
 4. Jakub Preis Krzyż Wlkp.


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus