close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



II Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan W.S.I. - Wałcz, 08.12.2007

 Kata dziewczt
(1999 i modsi)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 

 Kata chopcw 
(1999 i modsi)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Jakub Masowski Krzy Wlkp. 
 2. Filip Szatkowski Pelplin 
 3. Kacper Lala Krzy Wlkp. 
 4. Szymon Czekaa Krzy Wlkp. 

 

Kumite dziewczt
(1999 i modsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. --- --- 
 3. --- --- 
 4. --- --- 

 

 Kumite chopcw
(1999 i modsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Marek Boliski Tuchola 
 2. Szymon Laskowski Tuchola 
 3. Kacper Lala Krzy Wlkp.
 4. Jakub Masowski Krzy Wlkp.

 

Kata dziewczt
(1999 i modsi)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. ---  ---
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 Kata chopcw 
(1999 i modsi)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Szymon Thiede Czersk 
 2. Jdrzej Hoppe Chojnice 
 3. --- ---
 4. --- ---

 

 Kumite dziewczt
(1999 i modsi)
8.1 - 7.3 Kyu
 

 1. ---  ---
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kumite chopcw
(1999 i modsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Szymon Thiede  Czersk 
 2. Jdrzej Hoppe  Chojnice 
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kata dziewczt
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Monika Boharewicz  Krzy Wlkp. 
 2. Aleksandra Skrczewska  Chojnice 
 3. Agnieszka Szopiska  Wacz
 4. Kornelia Andrearczyk  Osieczna 

Kata chopcw
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Szymon Pick Chojnice 
 2. Jakub Szwarc Pelplin 
 3. Mateusz Ossowski Osieczna
 4. Dawid Skodowski Pelplin 

 

 Kumite dziewczt
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Monika Boharewicz  Krzy Wlkp.
 2. Aleksandra Skrczewska  Chojnice 
 3. Magdalena Ossowska  Osieczna 
 4. Kornelia Andrearczyk  Osieczna 

 

Kumite chopcw
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Kamil Zblewski Pelplin 
 2. Mateusz Kuczkowski Pelplin 
 3. Szymon Pick Chojnice 
 4. Kacper Szumiski Tuczno 

 

Kata dziewczt
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Agnieszka Grzechowiak Wacz 
 2. Wiktoria Hoppe Chojnice 
 3. Joanna Olesiska Wacz 
 4. Marta Ciesielska Pozna 

 

Kata chopcw
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Maciej wistun Wacz 
 2. Oskar Michalski Tuchola 
 3. Cezary Poprawa Ostrw Wlkp
 4. Adam lipek Wacz

Kumite dziewczt
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Wiktoria Hoppe Chojnice 
 2. Aleksandra Bargie Wacz 
 3. Natalia Pawowska Wacz 
 4. Joanna Olesiska Wacz 

Kumite chopcw
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Amadeusz Drewczyski Czersk 
 2. Maciej wistun Wacz
 3. Cezary Poprawa Ostrw Wlkp. 
 4. Juliusz Saryczew Tuczno

Kata dziewczt
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Czekaa Krzy Wlkp. 
 2. Agnieszka Chmurak Krzy Wlkp.
 3. Joanna Winiewska Pozna 
 4. ---  ---

Kata chopcw
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Konrad Tomaszewski Wacz 
 2. Rafa Netyks Krzy Wlkp. 
 3. Alex Pawlus Wacz 
 4. Przemysw Wiz Pozna 

Kumite dziewczt
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Czekaa Krzy Wlkp. 
 2. Agnieszka Chmurak Krzy Wlkp. 
 3. Joanna Winiewska Pozna
 4. ---  ---

Kumite chopcw
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Konrad Tomaszewski Wacz
 2. Alex Pawlus Wacz
 3. Rafa Netyks Krzy Wlkp.
 4. Przemysaw Wiz Pozna 

 Kata dziewczt
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Megger liwice
 2. --- ---
 3. --- ---
 4. --- ---

 

 Kata chopcw
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Miosz Czarnowski  liwice
 2. Jan Lubiski  Chojnice
 3. Przemysaw Walkowski  Czersk
 4. Mateusz Reszka  Czersk

 

 Kumite dziewczt
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Megger  liwice
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 

Kumite chopcw
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. ukasz Kupaj  Ostrw Wlkp.
 2. Miosz Czarnowski  liwice
 3. Krystian Andrearczyk  Osieczna
 4. Cezary Michniewski  Krzy Wlkp.

 

Kata dziewczt
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Patrycja Gwizdaa Wacz 
 2. Katarzyna Kobierowska Czersk
 3. Oliwia Ossowska Czersk
 4. Marta Szameto Tuczno

 

Kata chopcw
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Damian Kaszuba Pelplin 
 2. Aleksander Krajnik Tuczno 
 3. Artur Pazderski Wacz 
 4. Sebastian Stochaj Krzy Wlkp. 

Kumite dziewczt
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Oliwia Ossowska Czersk 
 2. Katarzyna Kobierowska Czersk 
 3. Patrycja Gwizdaa Wacz 
 4. Marta Szameto Tuczno

Kumite chopcw
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Damian Kaszuba Pelplin 
 2. Norbert Woycikiewicz Ostrw Wlkp. 
 3. Andrzej Jagdka Tuczno 
 4. Aleksander Krajnik Tuczno 

Kata dziewczt
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Dominika Thiede Czersk
 2. Magorzta Pepliska Czersk 
 3. Weronika Gwizdaa Wacz 
 4. Michalina Poczyska Chojnice

Kata chopcw
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Patryk Heyn  Wacz
 2. Patryk Gawroski  Wacz
 3. Eryk Fischer   Wacz
 4. Jakub Preis  Krzy Wlkp.

 

 Kumite dziewczt
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Dominika Thiede Czersk
 2. Karolina Ossowska Czersk 
 3. Magorzata Pepliska Czersk
 4. Michalina Poczyska Chojnice 

Kumite chopcw
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Eryk Fischer Wacz
 2. Patryk Gawroski Wacz
 3. Przemysaw Kolorz Wacz
 4. Jakub Preis Krzy Wlkp.


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus