close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



VIII Międzywojewódzki Turniej Karate W.S.I. Młodzików - Krzyż Wlkp. 27.04.2008


 Kata dziewczt
(2000 i m.)

 1. Agata Stachewicz

   Chojnice

 2. Maria Pawlak

   Tuczno

 3. Paula Heft

   Krzy Wlkp.

 4. Katarzyna Sikorska

   Wacz

Kata chopcw
(2000 i m.)

 1. Filip Szatkowski    Pelplin
 2. Marek Boliski    Tuchola
 3. Hubert Grka    Wacz
 4. Fabian Biniak    Krzy Wlkp.

 Kumite dziewczt
(2000 i m.)

 1. Agata Stachewicz   Chojnice
 2. Paula Heft   Krzy Wlkp.
 3. Paulina Przyucka   Krzy Wlkp.
 4. Michela Koch   Krzy Wlkp.

Kumite chopcw
(2000 i m.)

 1. Marek Boliski   Tuchola
 2. Mateusz Kupaj   Ostrw Wlkp.
 3. Szymon Czekaa   Krzy Wlkp.
 4. Jakub Dawiskiba   Krzy Wlkp.

Kata dziewczt
(1999 - 1997)

 1. Wiktoria Hoppe    Chojnice
 2. Zuzanna Trawiska    Wacz
 3. Agnieszka Grzechowiak    Wacz
 4. Katarzyna Pawlak    Tuczno

Kata chopcw 
(1999 - 1997)

 1. Jdrzej Hoppe    Chojnice
 2. Cezary Poprawa    Ostrw Wlkp.
 3. Szymon Thiede    Czersk
 4. Jakub Masowski    Krzy Wlkp.

 Kumite dziewczt
(1999 - 1997)

 1. Joanna Winiewska   Pozna
 2. Aleksandra Skrczewska   Chojnice
 3. Zuzanna Trawinska   Wacz
 4. Julia Koczerba   Krzy Wlkp.

 Kumite chopcw
(1999 - 1997)

 1. Kacper Rydelek   Tuchola
 2. Hubert Jurczenko   Chojnice
 3. Jakub Rosalski   Wacz
 4. Patryk Rutowski   Pozna

  

 Kata dziewczt
(1996 - 1994)

 1. Patrycja Gwizdaa   Wacz
 2. Zuzanna Czekaa   Krzy Wlkp.
 3. Agnieszka Chmurak   Krzy Wlkp.
 4. Joanna Jurkowska   Rawicz

 Kata chopcw
(1996 - 1994)

 1. Konrad Tomaszewski   Wacz
 2. Aleksander Pako   Krzy Wlkp.
 3. Eryk Fischer   Wacz
 4. Marek Spychaa   Tuchola

 Kumite dziewczt
(1996 - 1994)

 1. Oliwia Ossowska  Czersk
 2. Patrycja Gwizdaa  Wacz
 3. Marlena Oszucik  Tuchola
 4. Agnieszka Chmurak  Krzy Wlkp.

 Kumite chopcw
(1996 - 1994)

 1. Konrad Tomaszewski  Wacz
 2. Aleksander Pako  Krzy Wlkp.
 3. Eryk Fischer  Wacz
 4. Maciej Janton  Pozna


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus