strona główna 
 

 

 



IX Międzywojewódzki Turniej Karate W.S.I. Młodzików - Wałcz, 19.10.2008

 

 Kata dziewcząt
(2000 i mł.)

 1. Maria Pawlak

   Tuczno

 2. Paula Heft

   Krzyż Wlkp.

 3. Agata Stachewicz

   Chojnice

 3. Katarzyna Sikorska

   Wałcz

Kata chłopców
(2000 i mł.)

 1. Mateusz Kupaj             Ostrów Wlkp.
 2. Wojciech Jenda   Wałcz
 3. Filip Szatkowski   Pelplin
 3. Szymon Czekała   Krzyż Wlkp. 

 Kumite dziewcząt
(2000 i mł.)

 1. Agata Stachewicz   Chojnice
 2. Paula Heft   Krzyż Wlkp.
 3. Katarzyna Sikorska   Wałcz
 3. Maria Pawlak   Tuczno

Kumite chłopców
(2000 i mł.)

 1. Marek Boliński   Tuchola
 2. Mateusz Kupaj   Ostrów Wlkp.
 3. Szymon Czekała   Krzyż Wlkp.
 3. Hubert Górka   Wałcz

Kata dziewcząt
(1999 - 1997)

 1. Agnieszka Grzechowiak    Wałcz
 2. Joanna Olesińska    Wałcz   
 3. Weronika Chrapkowska    Człuchów
 3. Julia Grabowicz    Tuchola  

Kata chłopców 
(1999 - 1997)

 1. Adrian Gwizdała    Wałcz  
 2. Maciej Świstun    Wałcz
 3. Hubert Ciaś    Wałcz
 3. Kacper Rydelek    Tuchola

 Kumite dziewcząt
(1999 - 1997)

 1. Aleksandra Bargieł   Wałcz 
 2. Agnieszka Grzechowiak   Wałcz
 3. Zuzanna Trawinska   Wałcz
 3. Julia Koczerba   Krzyż Wlkp.

 Kumite chłopców
(1999 - 1997)

 1. Kacper Rydelek   Tuchola
 2. Dawid Skłodowski   Pelplin
 3. Maciej Świstun   Wałcz
 3. Szymon Cichocki   Pelplin

  

 Kata dziewcząt
(1996 - 1994)

 1. Patrycja Gwizdała   Wałcz
 2. Zuzanna Czekała   Krzyż Wlkp.
 3. Malwina Piast   Tuczno
 3. Marlena Oszuścik   Tuchola

 Kata chłopców
(1996 - 1994)

 1. Eryk Fischer   Wałcz
 2. Alex Pawlus   Wałcz
 3. Aleksander Krajnik   Tuczno
 3. Andrzej Jagódka   Tuczno

 Kumite dziewcząt
(1996 - 1994)

 1. Patrycja Gwizdała  Wałcz
 2. Oliwia Ossowska  Czersk
 3. Malwina Piast  Tuczno
 3. Aleksandra Bitans  Krzyż Wlkp.

 Kumite chłopców
(1996 - 1994)

 1. Sebastian Stochaj  Krzyż Wlkp.
 2. Aleksander Pańko  Krzyż Wlkp.
 3. Andrzej Jagódka  Tuczno
 3. Aleksander Krajnik  Tuczno


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus