strona główna 
 

 

 



III Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan W.S.I. - Tuczno, 06.12.2008

 

 Kata dziewcząt
(2000 i mł.)

 1. Agata Stachewicz

   Chojnice

 2. Maria Pawlak

   Tuczno

 3. Paula Heft

   Krzyż Wlkp.

 3. Paulina Przyłucka

   Krzyż Wlkp.

Kata chłopców
(2000 i mł.)

 1. Szymon Czekała   Krzyż Wlkp.
 2. Wojciech Jenda   Wałcz
 3. Filip Szatkowski   Pelplin
 3. Mateusz Kupaj             Ostrów  Wlkp. 

 Kumite dziewcząt
(2000 i mł.)

 1. Maria Pawlak   Tuczno
 2. Agata Stachewicz   Chojnice
 3. Paula Heft   Krzyż Wlkp.
 3. Paulina Przyłucka   Krzyż Wlkp.

Kumite chłopców
(2000 i mł.)

 1. Hubert Górka   Wałcz
 2. Szymon Czekała   Krzyż Wlkp.
 3. Wojciech Jenda   Wałcz  
 3. Marek Boliński   Tuchola

Kata dziewcząt
(1999 - 1997)

 1. Agnieszka Grzechowiak    Wałcz
 2. Joanna Olesińska    Wałcz   
 3. Zuzanna Trawińska    Wałcz
 3. Weronika Chrapkowska    Człuchów

Kata chłopców 
(1999 - 1997)

 1. Dariusz Janiak    Tuczno     
 2. Maciej Świstun    Wałcz
 3. Adrian Gwizdała    Wałcz
 3. Adam Bednarek    Wałcz

 Kumite dziewcząt
(1999 - 1997)

 1. Katarzyna Pawlak   Tuczno 
 2. Marcelina Ślusarska   Tuczno 
 3. Aleksandra Bargieł   Wałcz
 3. Julia Koczerba   Krzyż Wlkp.

 Kumite chłopców
(1999 - 1997)

 1. Juliusz Saryczew   Tuczno
 2. Patryk Rutowski   Poznań
 3. Dariusz Janiak   Tuczno
 3. Szymon Cichocki   Pelplin

  

 Kata dziewcząt
(1996 - 1994)

 1. Zuzanna Czekała   Krzyż Wlkp.
 2. Malwina Piast   Tuczno
 3. Patrycja Gwizdała   Wałcz
 3. Marlena Oszuścik   Tuchola

 Kata chłopców
(1996 - 1994)

 1. Alex Pawlus   Wałcz
 2. Eryk Fischer   Wałcz
 3. Łukasz Kupaj   Ostrów Wlkp.
 3. Maciej Zielenkiewicz   Tuczno

 Kumite dziewcząt
(1996 - 1994)

 1. Marlena Oszuścik  Tuchola
 2. Zuzanna Czekała  Krzyż Wlkp.
 3. Malwina Piast  Tuczno
 3. Oliwia Ossowska  Czersk

 Kumite chłopców
(1996 - 1994)

 1. Alex Pawlus  Wałcz 
 2. Łukasz Kupaj  Ostrów Wlkp. 
 3. Sebastian Stochaj  Krzyż Wlkp.
 3. Aleksander Pańko  Krzyż Wlkp.


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus