strona główna 
 

 

 



VII Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 27.03.2010

Kata dziewcząt
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Zuzanna Kiejnich Poddębice
 2. Paulina Ciecierska Tuczno
 3. ---  ---
 3. ---  ---

Kata chłopców
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Dawid Dawidowicz Wałcz II 
 2. Filip Stefański Człuchów
 3. Kacper Pruski Człuchów
 3. Grzegorz Kłosek Tuczno

Kumite dziewcząt
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Ciecierska Tuczno
 2. Zuzanna Kiejnich Poddębice
 3. --- ---
 3. --- ---

Kumite chłopców
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Grzegorz Kłosek Tuczno
 2. Jakub Chodór Wałcz II
 3. Stanisław Małaszko Wałcz II
 3. Szymon Zieliński Tuczno

Kata dziewcząt
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Zuzanna Drygalska Człuchów 
 2. Marcelina Ślusarska Tuczno
 3. Julia Galant Łęczyca
 3. Maja Kulesza Uniejów 

Kata chłopców
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Wojciech Jenda Wałcz II
 2. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Oskar Michorek Wałcz II
 3. Konrad Boduszek Wałcz II

Kumite dziewcząt
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Weronika Chrapkowska Człuchów
 2. Daria Żubrecka Wałcz II 
 3. Zuzanna Drygalska Człuchów
 3. Monika Dacko Tuczno

Kumite chłopców
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Adam Kozakowski Wałcz II
 3. Norbert Manenok Człuchów
 3. Adam Badnarek Wałcz II

Kata dziewcząt
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Aleksandra Bargieł Wałcz I 
 2. Agnieszka Grzechowiak Wałcz I
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Joanna Olesińska Wałcz I

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Adam Ślipek Wałcz I
 2. Jakub Kapica Łęczyca
 3. Adrian Gwizdała Wałcz I
 3. Grzegorz Wieczorkowski Łęczyca

 

Kumite dziewcząt
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Aleksandra Galant Łęczyca 
 2. Aleksandra Bargieł Wałcz I
 3. Wiktoria Wicherkiewicz Uniejów 
 3. Joanna Olecińska Wałcz I 

Kumite chłopców
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Jakub Rosalski Wałcz I
 2. Bartosz Skrzypczak Człuchów
 3. Michał Sulik Wałcz I
 3. Jakub Kapica Łęczyca

Kata kobiet
9 - 7 Kyu

 1. Malwina Piast Tuczno
 2. Aleksandra Szczygielska Człuchów
 3. Patrycja Piwińska Wałcz I
 3. Marta Głowacka Uniejów

Kata mężczyzn
9 - 7 Kyu

 1. Paweł Szameto Poznań 
 2. Artur Kosecki Człuchów
 3. Przemysław Gontarz Tuczno
 3. Ireneusz Herman Tuczno

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu

 1. Patrycja Piwińska Wałcz I
 2. Malwina Piast Tuczno
 3. Marta Głowacka Uniejów
 3. Aleksandra Szczygielska Człuchów

Kumite mężczyzn
9 - 7 Kyu

 1. Wojciech Hass Człuchów
 2. Artur Kosecki Człuchów
 3. Piotr Żubrecki Wałcz I
 3. Wojciech Krajnik Tuczno

Kata kobiet
6 - 4 Kyu

 1. Marta Szameto Poznań
 2. Dorota Markiewicz Człuchów
 3. Ewa Nowakowska Poznań
 3. Agnieszka Januchowska Wałcz I

Kata mężczyzn
6 - 4 Kyu

 1. Daniel Chrapkowski Człuchów
 2. Maciej Zielenkiewicz Tuczno
 3.Adrian Andrzejewski Tuczno
 3. Patryk Zasada Łęczyca 

Kumite kobiet
6 - 4 Kyu

 1. Marta Szameto Poznań
 2. Ewa Nowakowska Poznań
 3. Ewelina Mikołajczyk Człuchów
 3. Natalia Zaczek  Wałcz I

Kumite mężczyzn
6 - 4 Kyu

 1. Kamil Kokoryczki Uniejów
 2. Krzysztof Chrapkowski Człuchów
 3. Krystian Kalikowski Człuchów
 3. Krzysztof Drapiński Wałcz I 

Kata kobiet
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Daria Lipka Wałcz I
 2. Aneta Wojtkowiak Wałcz I
 3. Weronika Gwizdała Wałcz I
 3. Patrycja Gwizdała Wałcz I

 

Kata mężczyzn
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Krzysztof Gwizdała Wałcz I
 2. Piotr Pauter Wałcz I 
 3. Maciej Maciejewski Wałcz I
 3. Konrad Tomaszewski Wałcz I 

Kumite kobiet
do lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Daria Lipka Wałcz I
 2. Patrycja Gwizdała Wałcz I
 3. Weronika Gwizdała Wałcz
 3. Julita Górczyńska Uniejów

Kumite mężczyzn
do lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Aleksander Krajnik Tuczno 
 2. Eryk Fischer Wałcz I 
 3. Konrad Tomaszewski Wałcz I 
 3. Adam Macias Wałcz I 

Kumite kobiet
powyżej lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Aneta Wojtkowiak Wałcz I
 2. Martyna Tomaszewska Wałcz I
 3. Marianna Kubiak Poddębice
 3. --- ---

Kumite mężczyzn
powyżej lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Hubert Tomaszewski Wałcz I
 2. Maciej Maciejewski Wałcz I
 3. Aleksander Marciniak Uniejów
 3. Piotr Grzechowiak Wałcz I


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus