close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



VII Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 27.03.2010

Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Zuzanna Kiejnich Poddbice
 2. Paulina Ciecierska Tuczno
 3. ---  ---
 3. ---  ---

Kata chopcw
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Dawid Dawidowicz Wacz II 
 2. Filip Stefaski Czuchw
 3. Kacper Pruski Czuchw
 3. Grzegorz Kosek Tuczno

Kumite dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Ciecierska Tuczno
 2. Zuzanna Kiejnich Poddbice
 3. --- ---
 3. --- ---

Kumite chopcw
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Grzegorz Kosek Tuczno
 2. Jakub Chodr Wacz II
 3. Stanisaw Maaszko Wacz II
 3. Szymon Zieliski Tuczno

Kata dziewczt
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Zuzanna Drygalska Czuchw 
 2. Marcelina lusarska Tuczno
 3. Julia Galant czyca
 3. Maja Kulesza Uniejw 

Kata chopcw
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Wojciech Jenda Wacz II
 2. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Oskar Michorek Wacz II
 3. Konrad Boduszek Wacz II

Kumite dziewczt
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Weronika Chrapkowska Czuchw
 2. Daria ubrecka Wacz II 
 3. Zuzanna Drygalska Czuchw
 3. Monika Dacko Tuczno

Kumite chopcw
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Adam Kozakowski Wacz II
 3. Norbert Manenok Czuchw
 3. Adam Badnarek Wacz II

Kata dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Aleksandra Bargie Wacz I 
 2. Agnieszka Grzechowiak Wacz I
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Joanna Olesiska Wacz I

Kata chopcw
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Adam lipek Wacz I
 2. Jakub Kapica czyca
 3. Adrian Gwizdaa Wacz I
 3. Grzegorz Wieczorkowski czyca

 

Kumite dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Aleksandra Galant czyca 
 2. Aleksandra Bargie Wacz I
 3. Wiktoria Wicherkiewicz Uniejw 
 3. Joanna Oleciska Wacz I 

Kumite chopcw
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Jakub Rosalski Wacz I
 2. Bartosz Skrzypczak Czuchw
 3. Micha Sulik Wacz I
 3. Jakub Kapica czyca

Kata kobiet
9 - 7 Kyu

 1. Malwina Piast Tuczno
 2. Aleksandra Szczygielska Czuchw
 3. Patrycja Piwiska Wacz I
 3. Marta Gowacka Uniejw

Kata mczyzn
9 - 7 Kyu

 1. Pawe Szameto Pozna 
 2. Artur Kosecki Czuchw
 3. Przemysaw Gontarz Tuczno
 3. Ireneusz Herman Tuczno

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu

 1. Patrycja Piwiska Wacz I
 2. Malwina Piast Tuczno
 3. Marta Gowacka Uniejw
 3. Aleksandra Szczygielska Czuchw

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu

 1. Wojciech Hass Czuchw
 2. Artur Kosecki Czuchw
 3. Piotr ubrecki Wacz I
 3. Wojciech Krajnik Tuczno

Kata kobiet
6 - 4 Kyu

 1. Marta Szameto Pozna
 2. Dorota Markiewicz Czuchw
 3. Ewa Nowakowska Pozna
 3. Agnieszka Januchowska Wacz I

Kata mczyzn
6 - 4 Kyu

 1. Daniel Chrapkowski Czuchw
 2. Maciej Zielenkiewicz Tuczno
 3.Adrian Andrzejewski Tuczno
 3. Patryk Zasada czyca 

Kumite kobiet
6 - 4 Kyu

 1. Marta Szameto Pozna
 2. Ewa Nowakowska Pozna
 3. Ewelina Mikoajczyk Czuchw
 3. Natalia Zaczek  Wacz I

Kumite mczyzn
6 - 4 Kyu

 1. Kamil Kokoryczki Uniejw
 2. Krzysztof Chrapkowski Czuchw
 3. Krystian Kalikowski Czuchw
 3. Krzysztof Drapiski Wacz I 

Kata kobiet
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Daria Lipka Wacz I
 2. Aneta Wojtkowiak Wacz I
 3. Weronika Gwizdaa Wacz I
 3. Patrycja Gwizdaa Wacz I

 

Kata mczyzn
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Krzysztof Gwizdaa Wacz I
 2. Piotr Pauter Wacz I 
 3. Maciej Maciejewski Wacz I
 3. Konrad Tomaszewski Wacz I 

Kumite kobiet
do lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Daria Lipka Wacz I
 2. Patrycja Gwizdaa Wacz I
 3. Weronika Gwizdaa Wacz
 3. Julita Grczyska Uniejw

Kumite mczyzn
do lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Aleksander Krajnik Tuczno 
 2. Eryk Fischer Wacz I 
 3. Konrad Tomaszewski Wacz I 
 3. Adam Macias Wacz I 

Kumite kobiet
powyej lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Aneta Wojtkowiak Wacz I
 2. Martyna Tomaszewska Wacz I
 3. Marianna Kubiak Poddbice
 3. --- ---

Kumite mczyzn
powyej lat 18
3 - 1 Kyu + Dan

 1. Hubert Tomaszewski Wacz I
 2. Maciej Maciejewski Wacz I
 3. Aleksander Marciniak Uniejw
 3. Piotr Grzechowiak Wacz I


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus