strona główna 
 

 

 



VIII Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 12.03.2011 r.

 

 

Kata chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Krystian Sinoradzki Wałcz II
 3. Maciej Gawroński Rzeczenica
 3. Kapcer Stocki Tuczno

Kumite chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Bartosz Feculak Rzeczenica
 3. Hubert Lisica Wałcz II
 3. Tymoteusz Wróbel Rzeczenica

Kata dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Justyna Oleszycka Lubaczów
 2. Natalia Saryczew Tuczno
 3. Daria Milkowska Człuchów
 3. Nina Nowak Rzeczenica

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Michał Bania Lubaczów
 2. Krzysztof Gurdak  Człuchów
 3. Kacper Pruski Człuchów
 3. Piotr Żulewicz Lubaczów

Kumie dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Milkowska Człuchów
 2. Natalia Saryczew Tuczno
 3. Zuzanna Kwiecińska Tuczno
 3. Julia Góralska Człuchów 

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Krzysztof Gurdak Człuchów
 2. Piotr Żulewicz Lubaczów
 3. Michał Bania  Lubaczów
 3. Hubert Załuski Lubaczów

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Gabriel Cencora  Lubaczów
 3. Wojciech Jenda Wałcz I
 3. Adam Kozakowski Wałcz I

Kumite chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Jakub Gąsiorowski Wałcz II
 2. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Gabriel Cencora Lubaczów
 3. Wojciech Jenda Wałcz I

Kata dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Załuska Lubaczów
 2. Paulina Ciecierska Tuczno
 3. Emilia Sobczak Lubaczów
 3. Karolina Kurtyka Ostrów Wlkp.

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Piotr Czaban Lubaczów
 2. Norbert Manenok Rzeczenica
 3. Szymon Zieliński Tuczno
 3. Maciej Rybak Człuchów

 

Kumite dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Załuska Lubaczów
 2. Paulina Wnuczko Wałcz II
 3. Emilia Sobczak Lubaczów 
 3. Aneta Wróbel Granowiec

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Sebastian Szmbor Rzeczenica
 2. Grzegorz Kłosek Tuczno
 3. Mateusz Huńko Wałcz II
 3. Kacper Gruba Wałcz II

Kata dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Weronika Chrapkowska Człuchów
 2. Aleksandra Bargieł Wałcz I
 3. Zuzanna Trawińska Wałcz I
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno

Kata chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Świstun Wałcz I
 2. Adrian Gwizdała Wałcz I
 3. Michał Herman Tuczno
 3. Kamil Kowalczyk Wałcz I

Kumite dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Weronika Chrapkowska Człuchów
 2. Aleksandra Bargieł Wałcz I
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Zuzanna Trawińska Wałcz I

Kumite chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Świstun Wałcz I
 2. Adrian Gwizdała Wałcz I
 3. Kamil Kowalczyk Wałcz I
 3. Adam Ślipek Wałcz I

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1996 i st./

 1. Sylwia Jachnicka Wałcz I
 2. Aniela Mycer-Słoma Tuczno
 3. Anna Jurczyszyn Wałcz I
 3. Karina Tomaszewska Wałcz I

Kata mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1996 i st./

 1. Piotr Żubrecki Wałcz I
 2. Andrzej Gzik Wałcz I
 3. Franciszek Pawłowski Człuchów
 3. Tomasz Pytlak Człuchów

Kumite mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1993-1996/

 1. Piotr Milo Lubaczów
 2. Przemysław Sudyk Człuchów
 3. Konrad Mokrzycki Lubaczów
 3. Adam Samborski Wałcz I

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Karina Tomaszewska Wałcz I
 2. Aniela Mycer-Słoma Tuczno
 3. Eliza Herman Tuczno
 3. Anna Jurczyszyn Wałcz I

Kumite mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Piotr Żubrecki Wałcz I
 2. Andrzej Ostaszewski Człuchów
 3. Krzysztof Dąbkiewicz Wałcz I
 3. Stanisław Kopeć Wałcz I

 

Kata kobiet
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Paulina Kopeć Rzeczenica
 2. Malwina Piast Tuczno
 3. Ewa Nowakowska Poznań
 3. Ewelina Mikołajczyk Człuchów

Kata mężczyzn
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Dariusz Janiak Tuczno
 2. Krystian Kalikowski Człuchów
 3. Bartosz Skrzypczak Człuchów
 3. Leszek Kopeć Rzeczenica

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1993-1996/

 1. Dariusz Janiak Tuczno 
 2. Przemysław Kolorz Wałcz I
 3. Bartosz Skrzypczak Człuchów 
 3. Krzysztof Wika Ostrów Wlkp.

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Malwina Piast Tuczno
 2. Ewelina Mikołajczyk Człuchów
 3. Ewa Nowakowska Poznań
 3. Paulina Kopeć Rzeczenica

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Michał Michnowicz

 Wałcz I

 2. Udo Falk  Wałcz I
 3. Krzysztof Chrapkowski  Człuchów
 3. Leszek Kopeć  Rzeczenica

 

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Martyna Tomaszewska

 Wałcz I

 2. Patrycja Gwizdała

 Wałcz I

 3. Weronika Frąszczak  Ostrów Wlkp.
 3. Weronika Gwizdała  Wałcz I

 

Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Paweł Zieliński Czluchów

 2. Konrad Tomaszewski

Wałcz I

 3. Wiktor Olejnik

Poznań

 3. Przemysław Juchniewicz Poznań

 

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Patrycja Gwizdała Wałcz I
 2. Weronika Gwizdała Wałcz I

 3. Weronika Frąszczak

Ostrów Wlkp.

 3. Aneta Wojtkowiak

Wałcz I

 

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1993-1996/

 1. Maciej Zielenkiewicz  Tuczno
 2. Eryk Fischer Wałcz I
 3. Andrzej Jagódka Tuczno

 3. Aleksander Krajnik

Tuczno

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1992 i st./

 1. Paweł Zieliński Człuchów
 2. Maciej Piątek Człuchów
 3. Krzysztof Gwizdała Wałcz I
 3. Maciej Maciejewski Wałcz I


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus