close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Wałcz - Strączno, 04.06.2011

Kata dziewczt
9.1 - 9.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Jagoda Kobylaska Strczno
 2. Anna Baszkowska Przechlewo
 3. Amelia Dygo Prusinowo
 3. Zuzanna Grecka Strczno

Kata chopcw
9.1 - 9.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Marek Nowak Garsk
 2. Miosz Milewski Czuchw
 3. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 3. Tymoteusz Wrbel Rzeczenica

Kumite chopcw
9.1 - 9.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Tymoteusz Wrbel Rzeczenica
 3. Bartosz Feculak Rzeczenica
 3. Marek Nowak Garsk

Kata chopcw
8.1 - 4.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Krystian Sinoradzki Wacz
 2. Adam Piwowarczyk Wacz
 3. --- ---
 3. --- ---

Kumite chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Adam Piwowarczyk Wacz
 2. Krystian Sinoradzki Wacz
 3. --- ---
 3. --- --- 

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Julita Gralska Czuchw
 2. Nina Nowak Garsk
 3. Natalia Szulc Nakielno
 3. Daria Milkowska Jaromierz

Kata chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Cezary Fryc Wacz
 2. Kacper Pruski  Gbarzewo
 3. Adrian Wiciski Wacz
 3. Szymon Kuliski Czuchw

Kumite dzieczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Milkowska Jaromierz
 2. Natalia Saryczew Tuczno
 3. Nina Nowak Garsk
 3. Zuzanna Kwieciska Strzaliny

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Krzysztof Gurdak Czuchw
 2. Kacper Rosalski Wacz
 3. Wojciech Bruski Czuchw
 3. Krzysztof Lasota Wacz

Kata chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Wojciech Jenda Wacz
 2. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Jakub Gsiorowski Strczno
 3. Adam Kozakowski Wacz

 

Kumite chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Jakub Gsiorowski Strczno
 3. Adam Kozakowski Wacz 
 3. Wojciech Jenda Wacz

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Marta Szymura Czuchw
 2. Paulina Wnuczko Wacz
 3. --- ---
 3. --- ---

Kata chopcw
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Oskar Michorek Lubno
 2. Kacper Gruba Wacz
 3. Maciej Rybak Biskupnica
 3. Norbert Manenok Rzeczenica

Kumite dzieczt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Paulina Wnuczko Wacz
 2. Marta Szymura Czuchw
 3. --- ---
 3. --- ---

Kumite chopcw
9.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Kacper Gruba Wacz
 2. Maciej Rybak Biskupnica
 3. Grzegorz Kosek Strzaliny
 3. Sebastian Szambor Rzeczenica

Kata dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Weronika Chrapkowska Spolno
 2. Aleksandra Bargie Wacz
 3. Monika Dacko Tuczno
 3. Zuzanna Trawiska Wacz

Kata chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej wistun Wacz
 2. Micha Herman Tuczno
 3. Jakbu Rosalski Wacz
 3. Adam lipek Wacz

Kumite dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Aleksandra Bargie Wacz
 2. Zuzanna Drygalska Czuchw
 3. Monika Dacko Tuczno
 3. Weronika Chrapkowska Spolno

Kumite chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Adam lipek Wacz
 2. Maciej wistun Wacz
 3. Micha Sulik Wacz
 3. Micha Herman Tuczno


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus