close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



IX Puchar W.S.I.Poland - Wałcz, 16.10.2011

 

Kata dziewczt
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Julia Kisilewicz Wacz II
 2. Anna Baszkowska Czuchw
 3. Jagoda Kobylaska Wacz II
 3. Natalia Andrzejewska Czuchw

Kata chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i m./

 1. Krystian Sinoradzki Wacz II
 2. Miosz Milewski Czuchw
 3. Tymoteusz Wrbel Rzeczenica
 3. Marek Nowak Rzeczenica

Kumite dziewczt
9.1 - 4.3 Kyu
/2000 i m./

 1. Julia Kisilewicz Wacz II
 2. Jagoda Kobylaska Wacz II
 3. Anna Baszkowska Czuchw
 3. Natalia Andrzejewska Czuchw

Kumite chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2000 i m./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Krystian Sinoradzki Wacz II
 3. Bartosz Feculak Rzeczenica
 3. Marek Nowak Rzeczenica

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Justyna Oleszycka Lubaczw
 2. Nina Nowak Rzeczenica
 3. Daria Milkowska Czuchw
 3. Julia Gralska Czuchw 

Kata chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Hubert Zauski Lubaczw
 2. Szymon Kuliski Czuchw
 3. Piotr ulewicz Lubaczw
 3. Jakub Kurek Lubaczw

Kumite dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Milkowska Czuchw
 2. Justyna Oleszycka Lubaczw
 3. Nina Nowak Rzeczenica
 3. Zuzanna Kwieciska Tuczno

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Cezary Fryc Wacz II
 2. Piotr ulewicz Lubaczw
 3. Hubert Zauski Lubaczw
 3. Szymon Kuliski Czuchw

Kata dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria ubrecka Wacz
 2. Justina Miknaite Vilnius
 3. Maria Pawlak Tuczno
 3. Ieva Drobnica Vilnius

Kata chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Adam Kozakowski Wacz
 2. Oskar Michorek Wacz
 3. Jakub Gsiorowski Wacz
 3. Krzysztof Gurdak Czuchw

 

Kumite dziewczt
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria ubrecka Wacz
 2. Maria Pawlak Tuczno
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Justina Miknaite Vilnius

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Adam Kozakowski Wacz
 2. Jakub Gsiorowski Wacz

 3. Krzysztof Gurdak

Czuchw
 3. Oskar Michorek Wacz

Kata dziewczt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Emilia Sobczak Lubaczw
 2. Wiktoria Zauska Lubaczw
 3. Aneta Wrbel Sonie
 3. Sylwia Krywko Lubaczw

Kata chopcw
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Piotr Czaban Lubaczw
 2. Karol Majtkowski Lubaczw
 3. Micha Rychlicki Lubaczw
 3. Maciej Rybak Czuchw

Kumite dziewczt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Zauska Lubaczw
 2. Marta Szymura Czuchw
 3. Paulina Wnuczko Wacz II
 3. Sylwia Krywko Lubaczw

Kumite chopcw
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Rybak Czuchw
 2. Kamil Krupa Wacz II
 3. Piotr Czaban Lubaczw
 3. Micha Rychlicki Lubaczw

Kata dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Zuzanna Drygalska Czuchw
 2. Weronika Chrapkowska Czuchw
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Zuzanna Trawiska Wacz

Kata chopcw
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej wistun Wacz
 2. Adam lipek Wacz
 3. Juliusz Saryczew Tuczno
 3. Kamil Kowalczyk Wacz

Kumite dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Zuzanna Drygalska Czuchw
 2. Zuzanna Trawiska Wacz
 3. Weronika Chrapkowska Czuchw
 3. Aleksandra Bargie Wacz

Kumite chopcw
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej wistun Wacz
 2. Kamil Kowalczyk Wacz
 3. Micha Sulik Wacz
 3. Adam lipek Wacz

Kata mczyzn
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Przemysaw Sudyk Czuchw
 2. Tomasz Woniak Wacz
 3. Jarosaw Mokrzycki Lubaczw
 3. Adam Samborski Wacz

 

Kumite mczyzn
9-7 Kyu
/1996-1993/

 1. Adam Samborski Wacz
 2. Jarosaw Mokrzycki Lubaczw
 3. Franciszek Pawowski Czuchw
 3. Jakub Ferenc Czuchw

Kumite mczyzn
9-7 Kyu
/1992 i st./

 1. Stanisaw Kope Wacz
 2. Mirosaw Baszkowski Czuchw
 3. Krzysztof Dbkiewicz Wacz
 3. Andrzej Ostaszewski Czuchw

Kata mczyzn
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Piotr Rudnik Czluchw
 2. Wojciech Hass Czuchw
 3. Bartosz Skrzypczak Czuchw
 3. Konrad Mokrzycki Lubaczw

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1996-1993/

 1. Bartosz Skrzypczak Czuchw
 2. Piotr Rudnik Czuchw
 3. Konrad Mokrzycki Lubaczw
 3. Wojciech Hass Czuchw

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Piotr ubrecki

Wacz

 2. Micha Michnowicz Wacz
 3. Krzysztof Chrapkowski Czuchw
 3. Adam Nowakowski Tuczno

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Weronika Gwizdaa

Wacz

 2. Patrycja Gwizdaa

Wacz

 3. Weronika Frszczak Ostrw Wlkp.
 3. Kamile Satochinaite Vilnius

Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Pawe Zieliski Czuchw

 2. Konrad Tomaszewski

Wacz

 3. Krzysztof Gwizdaa

Wacz

 3. Remigiusz Demski Czuchw

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Patrycja Gwizdaa Wacz
 2. Weronika Gwizdaa Wacz

 3. Weronika Frszczak

Ostrw Wlkp.

 3. Kamile Satochinaite

Vilnius

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1993-1996/

 1. Aleksander Krajnik Tuczno
 2. Eryk Fischer Wacz
 3. Konrad Tomaszewski Wacz

 3. Maciej Zielenkiewicz

Tuczno

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1992 i st./

 1. Maciej Pitek Czuchw
 2. Pawe Zieliski Czuchw
 3. Gediminas Plokstys Vilnius
 3. Krzysztof Gwizdaa Wacz


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus