strona główna 
 

 

 



IX Puchar W.S.I.Poland - Wałcz, 16.10.2011

 

Kata dziewcząt
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Julia Kisilewicz Wałcz II
 2. Anna Błaszkowska Człuchów
 3. Jagoda Kobylańska Wałcz II
 3. Natalia Andrzejewska Człuchów

Kata chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Krystian Sinoradzki Wałcz II
 2. Miłosz Milewski Człuchów
 3. Tymoteusz Wróbel Rzeczenica
 3. Marek Nowak Rzeczenica

Kumite dziewcząt
9.1 - 4.3 Kyu
/2000 i mł./

 1. Julia Kisilewicz Wałcz II
 2. Jagoda Kobylańska Wałcz II
 3. Anna Błaszkowska Człuchów
 3. Natalia Andrzejewska Człuchów

Kumite chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2000 i mł./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Krystian Sinoradzki Wałcz II
 3. Bartosz Feculak Rzeczenica
 3. Marek Nowak Rzeczenica

Kata dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Justyna Oleszycka Lubaczów
 2. Nina Nowak Rzeczenica
 3. Daria Milkowska Człuchów
 3. Julia Góralska Człuchów 

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Hubert Załuski Lubaczów
 2. Szymon Kuliński Człuchów
 3. Piotr Żulewicz Lubaczów
 3. Jakub Kurek Lubaczów

Kumite dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Milkowska Człuchów
 2. Justyna Oleszycka Lubaczów
 3. Nina Nowak Rzeczenica
 3. Zuzanna Kwiecińska Tuczno

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Cezary Fryc Wałcz II
 2. Piotr Żulewicz Lubaczów
 3. Hubert Załuski Lubaczów
 3. Szymon Kuliński Człuchów

Kata dziewcząt
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Żubrecka Wałcz
 2. Justina Miknaite Vilnius
 3. Maria Pawlak Tuczno
 3. Ieva Drobnica Vilnius

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Adam Kozakowski Wałcz
 2. Oskar Michorek Wałcz
 3. Jakub Gąsiorowski Wałcz
 3. Krzysztof Gurdak Człuchów

 

Kumite dziewcząt
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Żubrecka Wałcz
 2. Maria Pawlak Tuczno
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Justina Miknaite Vilnius

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Adam Kozakowski Wałcz
 2. Jakub Gąsiorowski Wałcz

 3. Krzysztof Gurdak

Człuchów
 3. Oskar Michorek Wałcz

Kata dziewcząt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Emilia Sobczak Lubaczów
 2. Wiktoria Załuska Lubaczów
 3. Aneta Wróbel Sośnie
 3. Sylwia Krywko Lubaczów

Kata chłopców
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Piotr Czaban Lubaczów
 2. Karol Majtkowski Lubaczów
 3. Michał Rychlicki Lubaczów
 3. Maciej Rybak Człuchów

Kumite dziewcząt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Załuska Lubaczów
 2. Marta Szymura Człuchów
 3. Paulina Wnuczko Wałcz II
 3. Sylwia Krywko Lubaczów

Kumite chłopców
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Rybak Człuchów
 2. Kamil Krupa Wałcz II
 3. Piotr Czaban Lubaczów
 3. Michał Rychlicki Lubaczów

Kata dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Zuzanna Drygalska Człuchów
 2. Weronika Chrapkowska Człuchów
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Zuzanna Trawińska Wałcz

Kata chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Świstun Wałcz
 2. Adam Ślipek Wałcz
 3. Juliusz Saryczew Tuczno
 3. Kamil Kowalczyk Wałcz

Kumite dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Zuzanna Drygalska Człuchów
 2. Zuzanna Trawińska Wałcz
 3. Weronika Chrapkowska Człuchów
 3. Aleksandra Bargieł Wałcz

Kumite chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Świstun Wałcz
 2. Kamil Kowalczyk Wałcz
 3. Michał Sulik Wałcz
 3. Adam Ślipek Wałcz

Kata mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Przemysław Sudyk Człuchów
 2. Tomasz Woźniak Wałcz
 3. Jarosław Mokrzycki Lubaczów
 3. Adam Samborski Wałcz

 

Kumite mężczyzn
9-7 Kyu
/1996-1993/

 1. Adam Samborski Wałcz
 2. Jarosław Mokrzycki Lubaczów
 3. Franciszek Pawłowski Człuchów
 3. Jakub Ferenc Człuchów

Kumite mężczyzn
9-7 Kyu
/1992 i st./

 1. Stanisław Kopeć Wałcz
 2. Mirosław Błaszkowski Człuchów
 3. Krzysztof Dąbkiewicz Wałcz
 3. Andrzej Ostaszewski Człuchów

Kata mężczyzn
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Piotr Rudnik Czluchów
 2. Wojciech Hass Człuchów
 3. Bartosz Skrzypczak Człuchów
 3. Konrad Mokrzycki Lubaczów

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1996-1993/

 1. Bartosz Skrzypczak Człuchów
 2. Piotr Rudnik Człuchów
 3. Konrad Mokrzycki Lubaczów
 3. Wojciech Hass Człuchów

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Piotr Żubrecki

Wałcz

 2. Michał Michnowicz Wałcz
 3. Krzysztof Chrapkowski Człuchów
 3. Adam Nowakowski Tuczno

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Weronika Gwizdała

Wałcz

 2. Patrycja Gwizdała

Wałcz

 3. Weronika Frąszczak Ostrów Wlkp.
 3. Kamile Satochinaite Vilnius

Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Paweł Zieliński Człuchów

 2. Konrad Tomaszewski

Wałcz

 3. Krzysztof Gwizdała

Wałcz

 3. Remigiusz Demski Człuchów

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Patrycja Gwizdała Wałcz
 2. Weronika Gwizdała Wałcz

 3. Weronika Frąszczak

Ostrów Wlkp.

 3. Kamile Satochinaite

Vilnius

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1993-1996/

 1. Aleksander Krajnik Tuczno
 2. Eryk Fischer Wałcz
 3. Konrad Tomaszewski Wałcz

 3. Maciej Zielenkiewicz

Tuczno

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1992 i st./

 1. Maciej Piątek Człuchów
 2. Paweł Zieliński Człuchów
 3. Gediminas Plokstys Vilnius
 3. Krzysztof Gwizdała Wałcz


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus