close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



X Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 11.11.2012

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1997 i starsze/

 1. Sadra Jomantaite Vilnius
 2. Kristina Ragauskaite Vilnius
 3. Monika Kotkowicz Czuchw
 3. Karolina Matulewska Czuchw

Kata mczyzn
9 - 7 Kyu
/1997 i starsi/

 1. Konrad Jakubowski Wacz
 2. ukasz Gawda Wacz
 3. Gytis Saulys Vilnius
 3. Sawomir Krassowski Czuchw

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1997 i starsi/

 1. Mateusz Huko Wacz
 2. Gytis Saulys Vilnius
 3. Piotr Osiewicz Lubaczw
 3. Przemysaw Procyk Lubaczw

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1993 i starsze/

 1. Sandra Jomanaite Vilnius
 2. Kristina Ragauskaite Vilnius
 3. Monika Kotkowicz Czuchw
 3. Karolina Matulewska Czuchw

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1993 i starsi/

 1. ukasz Gawda Wacz
 2. Sawomir Krassowski Czuchw
 3. Dariusz Czamara Wacz
 3. Jacek Sibrecht Wacz 

Kata kobiet
6 -4 Kyu
/1997 i starsze/

 1. Monika Dacko Tuczno
 2. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Wiktoria Zauska Lubaczw
 3. Emilia Sobczak Lubaczw

Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/1997 i starsi/

 1. Piotr Rudnik Czuchw
 2. Piotr Czaban Lubaczw
 3. Micha Herman Tuczno
 3. Jarosaw Mokrzycki Lubaczw

Kumite kobiet
6 - 4 Kyu
/1997-1994/

 1. Katarzyna Pawlak Tuczno
 2. Monika Dacko Tuczno
 3. Wiktoria Zauska Lubaczw
 3. Emilia Sobczak Lubaczw

Kumite mczyzn
6 - 4 Kyu
/1997-1994/

 1. Piotr Czaban Lubaczw
 2. Piotr Rudnicki Czuchw
 3. Szymon Zaborniak Lubaczw
 3. Micha Herman Tuczno

Kumite mczyzn
6 - 4 Kyu
/1993 i starsi/

 1. Andrzej Ostaszewski Czuchw
 2. Stanisaw Kope Wacz
 3. Piotr Peta Czuchw
 3. Artur Kosecki Czuchw

 

Kata druynowe
mczyzn
6 - 4 Kyu
/1997 i starsi/

 1. Czuchw I  Andrzej Ostaszewski
Przemysaw Sudyk
Piotr Rudnik
 2. Lubaczw Jarosaw Mokrzycki
Jakub Paszko
Piotr Czaban
 3. Tuczno Mikoaj Zielenkiewicz
Grzegorz Kosek
Micha Herman
 3. Wacz Krzysztof Kwaniewski
Oskar Michorek
Micha Sulik

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1997 i starsze/

 1. Agnieszka Grzechowiak Wacz
 2. Weronika Chrapkowska Czuchw

 3. Karolina Gelfenstelertaite

Vilnius
 3. Ewelina Mikoajczyk Czuchw

Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1997 i starsi/

 1. Pawe Zieliski Czuchw
 2. Maciej wistun Wacz
 3. Gediminas Plokstys Vilnius
 3. Karol Kowalski Czuchw

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1997 - 1994/

 1. Zuzanna Trawiska Wacz
 2. Weronika Chrapkowska Czuchw
 3. Karolina Gelfenstelertaite Vilnius
 3. Paulina Kope Czuchw

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1997 - 1994/

 1. Maciej Zielenkiewicz Tuczno
 2. Maciej wistun Wacz
 3. Wojciech Hass Czuchw
 3. Bartosz Skrzypczak Czuchw

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1993 i starsi/

 1. Pawe Zieliski Czuchw
 2. Karol Kowalski Czuchw
 3. Gediminas Plokstys Vilnius
 3. Aleksandras Narkevicius Vilnius
 

Kata druynowe kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1997 o starsi/

 1. Wacz Karolina Pytel-Ruta
Agnieszka Grzechowiak
Zuzanna Trawiska
 2. Czuchw Weronika Chrapkowska
Paulina Kope
Ewelina Mikoajczyk
 3. Tuczno Katarzyna Pawlak
Monika Dacko
Maria Pawlak

Kata druynowe mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1997 o starsi/

 1. Czuchw I Pawe Zieliski
Karol Kowalski
Wpjciech Hass
 2. Wacz Maciej wistun
Kamil Kowalczyk
Adam lipek
 3. Tuczno Maciej Zielenkiewicz
Adam Nowakowski
Jarosaw Dacko
 3. Czuchw II

Stanisaw Chrapkowski
Daniel Chrapkowski
Krzysztof Chrapkowski


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus