close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XI Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 14.04.2013

 

Kata chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 1. Kacper Koodziej Lubaczw
 2. Hubert Lange Czuchw
 3. Karol Kowalik Czuchw
 3. Rafa Dowksza Czuchw

Kumite chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 1. Vaidotas Drobnica Vilnius
 2. Kacper Koodziej Lubaczw
 3. Rafa Dowksza Czuchw
 3. Hubert Lange Czuchw

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Oliwia Siarnacka Tuczno
 2. Julia Kisilewicz Wacz
 3. Wiktoria Kowalik Czuchw
 3. Laura Gerasz Wacz

Kata chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Adrian Wiciski Wacz
 2. Dawid Badzio Supsk
 3. Kacper Witkowski Wacz
 3. Dawid Kociuk Wacz

Kumite dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Natalia Heron Czuchw
 2. Julia Kisilewicz Wacz
 3. Klaudia Bezler Wacz
 3. Agnieszka Chrapkowska Czuchw 

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Lukas Simanaitis Vilnius
 2. Miosz Krassowski Czuchw
 3. Alertas Januskevic Vilnius
 3. Dariusz Peciak Czuchw

Kata chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Piotr Rados Wacz
 2. Krzysztof Lasota Wacz
 3. Wojciech Bruski Czuchw
 3. Stanisaw Maaszko Wacz

Kumite chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Piotr Rados Wacz
 2. Tomasz Karolczak Supsk
 3. Cezary Fryc Wacz
 3. Krzysztof Lasota Wacz

Kata chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Filip Zieniuk

Czuchw

 2. Daniel roda

Supsk

 3. Micha Budnicki

Supsk

 3. ---

---

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Dawid roda

Supsk

 2. Dawid Szewa

Czuchw

 3. Filip Zieniuk

Czuchw

 3. ---

---

 

Kata dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna Drygalska Czuchw
 2. Justyna Oleszycka Lubaczw
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Daria Milkowska Czuchw

Kata chopcw
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Karolis Gudziunas Vilnius
 2. Oskar Michorek Wacz

 3. Piotr Latawiec

Czuchw
 3. Jakub Kurek Lubaczw

Kumite dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna Drygalska Czuchw
 2. Daria Milkowska Czuchw
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Julia Gralska Czuchw

Kumite chopcw
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Karolis Gudziunas Vilnius
 2. Micha Bania Lubaczw
 3. Oskar Michorek Wacz
 3. Krzysztof Kwaniewski Wacz

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Klaudia Szaganiec Lubaczw
 2. Rugile Preskienyte Vilnius
 3. Anna Janiszewska Tuczno
 3. --- ---

Kata mczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Konrad Winiewski Czuchw
 2. Maciej Leszczyk Wacz
 3. Sawomir Krassowski Czuchw
 3. Marcin Furgaa Lubaczw

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Klaudia Szganiec Lubaczw
 2. Anna Janiszewska Tuczno
 3. Rugile Preskienyte Vilnius
 3. --- ---

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Konrad Winiewski Czuchw
 2. Maciej Leszczyk Wacz
 3. Sawomir Krassowski Czuchw
 3. Jacek Majkowski Wacz

Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Karolina Sowa Pozna
 2. Sylwia Krywko Lubaczw
 3. Wiktoria Zauska Lubaczw
 3. Sandra Jomanaite Vilnius

Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Micha Herman Tuczno
 2. Piotr ubrecki Wacz
 3. Szymon Zaborniak Lubaczw
 3. Artur Kosecki Czuchw

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Grzegorz Kosek Tuczno
 2. Szymon Zaborniak Lubaczw
 3. Mateusz Huko Wacz
 3. Gytis Saulys Vilnius

 

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. Sylwia Krywko Lubaczw
 2. Sandra Jomanaite Vilnius
 3. Aniela Mycer-Soma Tuczno
 3. Marta Szymura Czuchw

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. ukasz Gawda Wacz
 2. Ireneusz Herman Tuczno
 3. Piotr ubrecki Wacz
 3. Stanisaw Kope Wacz

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Agnieszka Grzechowiak Wacz
 2. Patrycja Gwizdaa Wacz 
 3. Zuzanna Trawiska Wacz
 3. Joanna Olesiska Wacz

Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Karol Kowalski Czuchw
 2. Maciej wistun Wacz
 3. Piotr Rudnik Czuchw
 3. Krzysztof Gwizdaa Wacz

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Patrycja Gwizdaa

Wacz

 2. Zuzanna Trawiska Wacz
 3. Agnieszka Grzechowiak Wacz
 3. Joanna Olesiska Wacz

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Piotr Rudnik

Czuchw

 2. Maciej wistun

Wacz

 3. Daniel Chrapkowski Czuchw
 3. Piotr Czaban Lubaczw

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1994 i st./

 1. Przemysaw Juchniewicz Supsk

 2. Krzysztof Gwizdaa

Wacz

 3. Gediminas Plokstys

Vilnius

 3. Karolis Klisauskas Vilnius


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus