strona główna 
 

 

 



XI Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 14.04.2013

 

Kata chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i mł./

 1. Kacper Kołodziej Lubaczów
 2. Hubert Lange Człuchów
 3. Karol Kowalik Człuchów
 3. Rafał Dowksza Człuchów

Kumite chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i mł./

 1. Vaidotas Drobnica Vilnius
 2. Kacper Kołodziej Lubaczów
 3. Rafał Dowksza Człuchów
 3. Hubert Lange Człuchów

Kata dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Oliwia Siarnacka Tuczno
 2. Julia Kisilewicz Wałcz
 3. Wiktoria Kowalik Człuchów
 3. Laura Gerasz Wałcz

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Adrian Wiciński Wałcz
 2. Dawid Badzio Słupsk
 3. Kacper Witkowski Wałcz
 3. Dawid Kościuk Wałcz

Kumite dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Natalia Heron Człuchów
 2. Julia Kisilewicz Wałcz
 3. Klaudia Bezler Wałcz
 3. Agnieszka Chrapkowska Człuchów 

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Lukas Simanaitis Vilnius
 2. Miłosz Krassowski Człuchów
 3. Alertas Januskevic Vilnius
 3. Dariusz Peciak Człuchów

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Piotr Rados Wałcz
 2. Krzysztof Lasota Wałcz
 3. Wojciech Bruski Człuchów
 3. Stanisław Małaszko Wałcz

Kumite chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Piotr Rados Wałcz
 2. Tomasz Karolczak Słupsk
 3. Cezary Fryc Wałcz
 3. Krzysztof Lasota Wałcz

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Filip Zieniuk

Człuchów

 2. Daniel Środa

Słupsk

 3. Michał Budnicki

Słupsk

 3. ---

---

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Dawid Środa

Słupsk

 2. Dawid Szewa

Człuchów

 3. Filip Zieniuk

Człuchów

 3. ---

---

 

Kata dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna Drygalska Człuchów
 2. Justyna Oleszycka Lubaczów
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Daria Milkowska Człuchów

Kata chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Karolis Gudziunas Vilnius
 2. Oskar Michorek Wałcz

 3. Piotr Latawiec

Człuchów
 3. Jakub Kurek Lubaczów

Kumite dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna Drygalska Człuchów
 2. Daria Milkowska Człuchów
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Julia Góralska Człuchów

Kumite chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Karolis Gudziunas Vilnius
 2. Michał Bania Lubaczów
 3. Oskar Michorek Wałcz
 3. Krzysztof Kwaśniewski Wałcz

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Klaudia Szaganiec Lubaczów
 2. Rugile Preskienyte Vilnius
 3. Anna Janiszewska Tuczno
 3. --- ---

Kata mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Konrad Wiśniewski Człuchów
 2. Maciej Leszczyk Wałcz
 3. Sławomir Krassowski Człuchów
 3. Marcin Furgała Lubaczów

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Klaudia Szganiec Lubaczów
 2. Anna Janiszewska Tuczno
 3. Rugile Preskienyte Vilnius
 3. --- ---

Kumite mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Konrad Wiśniewski Człuchów
 2. Maciej Leszczyk Wałcz
 3. Sławomir Krassowski Człuchów
 3. Jacek Majkowski Wałcz

Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Karolina Sowa Poznań
 2. Sylwia Krywko Lubaczów
 3. Wiktoria Załuska Lubaczów
 3. Sandra Jomanaite Vilnius

Kata mężczyzn
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Michał Herman Tuczno
 2. Piotr Żubrecki Wałcz
 3. Szymon Zaborniak Lubaczów
 3. Artur Kosecki Człuchów

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Grzegorz Kłosek Tuczno
 2. Szymon Zaborniak Lubaczów
 3. Mateusz Huńko Wałcz
 3. Gytis Saulys Vilnius

 

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. Sylwia Krywko Lubaczów
 2. Sandra Jomanaite Vilnius
 3. Aniela Mycer-Słoma Tuczno
 3. Marta Szymura Człuchów

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. Łukasz Gawęda Wałcz
 2. Ireneusz Herman Tuczno
 3. Piotr Żubrecki Wałcz
 3. Stanisław Kopeć Wałcz

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Agnieszka Grzechowiak Wałcz
 2. Patrycja Gwizdała Wałcz 
 3. Zuzanna Trawińska Wałcz
 3. Joanna Olesińska Wałcz

Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Karol Kowalski Człuchów
 2. Maciej Świstun Wałcz
 3. Piotr Rudnik Człuchów
 3. Krzysztof Gwizdała Wałcz

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Patrycja Gwizdała

Wałcz

 2. Zuzanna Trawińska Wałcz
 3. Agnieszka Grzechowiak Wałcz
 3. Joanna Olesińska Wałcz

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Piotr Rudnik

Człuchów

 2. Maciej Świstun

Wałcz

 3. Daniel Chrapkowski Człuchów
 3. Piotr Czaban Lubaczów

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1994 i st./

 1. Przemysław Juchniewicz Słupsk

 2. Krzysztof Gwizdała

Wałcz

 3. Gediminas Plokstys

Vilnius

 3. Karolis Klisauskas Vilnius


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus