close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XII Puchar Karate W.S.I.Poland - Człuchów, 12-13.10.2013 r.

 

Kata dziewczt
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 

1. Kinga Siedlecka

 Wacz

 

2. Amelia Gerasz

 Wacz

 

3. Wiktoria Winiewska

 Czuchów

 

3. Oliwia Szewa

 Czuchów

 

Kata chopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 

1. Kacper Koodziej

Lubaczów

 

2. Hubert Lange

Czuchów

 

3. Marcin ulewicz

Lubaczów

 

3. Rafa Dowksza

Czuchów

 

Kumite dziewczt
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 1. Wiktoria Winiewska Czuchów
 2. Kinga Siedlecka Wacz
 3. Amelia Gerasz Wacz
 3. Julia Oldzka Wacz

Kumite chopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 1. Kacper Koodziej Lubaczów
 2. Karol Kowalik Czuchów
 3. Hubert Lange Czuchów
 3. Vaidotas Drobnica Vilnius

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Natalia HeronCzuchów 2. Aleksandra PetreckaCzuchów 3. Julia LipskaCzuchów 3. Klaudia BezlerWacz

Kata chopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Lukas SimanitisVilnius 2. Dawid BadzioSupsk 3. Patryk ElertCzuchów 3. Adam PiwowarczykWacz

Kumite dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Klaudia BezlerWacz 2. Amelia EckertCzuchów 3. Julia wistunWacz 3. Natalia Heron Czuchów 

Kumite chopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Adam PiwowarczykWacz 2. Patryk ElertCzuchów 3. Miosz KrasowskiCzuchów 3. Dawid KociukWacz

Kata chopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Krzysztof LasotaWacz 2. Cezary FrycWacz 3. Wojciech BruskiCzuchów 3. Piotr RadosWacz

 

Kumite chopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Krzysztof LasotaWacz 2. Stanisaw MaaszkoWacz 3. Cezary FrycWacz 3. Wojciech BruskiWacz

 

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Justyna OleszyckaLubaczów 2. Zuzanna DygoWacz 3. Ieva DrobnicaVilnius 3. Wiktoria KowalikCzuchów

 

Kata chopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Dawid rodaSupsk 2. Samuel GruberCzuchów 3. Filip ZieniukCzuchów 3. Dominik ykusSupsk

Kumite dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Justyna Oleszycka

Lubaczów

 2. Ieva Drobnica

Vilnius

 3. Wiktoria Kowalik

Czuchów

 3. Zuzanna Dygo

Wacz

 

Kumite chopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Filip Zieniuk

Czuchów

 2. Dawid roda

Supsk

 3. Dominik ykus

Supsk

 3. Dawid Szewa

Czuchów

 

Kata dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Daria MilkowskaCzuchów 2. Zuzanna DrygalskaCzuchów 3. Sylwia KrywkoLubaczów 3. Julia GóralskaCzuchów

Kata chopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Micha BaniaLubaczów 2. Karolis GudziunasVilnius

 3. Mikoaj Zielenkiewicz

Tuczno 3. Krzysztof GurdakCzuchów

 

Kumite dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna DrygalskaCzuchów 2. Daria MilkowskaCzuchów 3. Maria PawlakTuczno 3. Sylwia KrywkoLubaczów

Kumite chopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Micha BaniaLubaczów 2. Konrad JakubowskiWacz 3. Mikoaj ZielenkiewiczTuczno 3. Piotr ulewiczLubaczów

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Milda KutraiteVilnius 2. Anna LenczewskaTuczno 3. Karolina MatulewskaCzuchów 3. Aleksandra MudryLubaczów

Kata mczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Waldemar ZaczekCzuchów 2. Zbigniew GutowskiWacz  3. Zbigniew BanasiakSupsk 3. Ryszard OstaszewskiCzuchów

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1998-1995./

 1. Micha PetaCzuchów 2. Jacek MajkowskiWacz 3. Zbigniew GutowskiWacz 3. Piotr LipskiCzuchów

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1994 i st./

 1. Aleksandra MudryLubaczów 2. Anna LenczewskaTuczno 3. Milda KutraiteVilnius 3. Karolina MatulewskaCzuchów

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1994 i st./

 1. Zbigniew BanasiakSupsk 2. Waldemar ZaczekCzuchów 3. Dominik ZieniukCzuchów 3. Ryszard OstaszewskiCzuchów

Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Sandra JomanaiteVilnius 2. Katarzyna PawlakTuczno 3. Paulina PoeLubaczów 3. Emilia SobczakLubaczów

Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. ukasz GawdaWacz 2. Adrian GwizdaaWacz 3. Krzysztof DbkiewiczWacz 3. Jakub FerencCzuchów

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Katarzyna PawlakTuczno 2. Emilia SobczakLubaczów 3. Paulina PoeLubaczów 3. Sandra JomanaiteVilnius

 

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Maciej LeszczykWacz 2. Adrian GwizdaaWacz 3. Jakub FerencCzuchów 3. Maciej RybakCzuchów

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. ukasz GawdaWacz 2. Stanisaw KopeWacz 3. Krzysztof DbkiewiczWacz 3. Piotr PetaCzuchó

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Agnieszka GrzechowiakWacz 2. Zuzanna TrawiskaWacz  3. Paulina KopeCzuchów 3. Monika DackoTuczno

Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Przemysaw JuchniewiczSupsk 2. Karol KowalskiCzuchów 3. Darius BalciunasVilnius 3. Maciej wistunWacz

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Monika Dacko

Tuczno

 2. Paulina KopeCzuchów 3. Zuzanna TrawiskaWacz 3. Agnieszka GrzechowiakWacz

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Piotr Czaban

Lubaczów

 2. Maciej wistun

Wacz

 3. Piotr RudnikCzuchów 3. Jarosaw MokrzyckiLubaczów

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1994 i st./

 1. Darius BalciunasVilnius

 2. Maciej Zielenkiewicz

Tuczno

 3. Gediminas Plokstys

Vilnius

 3. Przemysaw JuchniewiczSupsk

 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus