strona główna 
 

 

 



XII Puchar Karate W.S.I.Poland - Człuchów, 12-13.10.2013

Kata dziewcząt
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i mł./

1. Kinga Siedlecka

 Wałcz

2. Amelia Gerasz

 Wałcz

3. Wiktoria Wiśniewska

 Człuchów

3. Oliwia Szewa

 Człuchów

Kata chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i mł./

1. Kacper Kołodziej

Lubaczów

2. Hubert Lange

Człuchów

3. Marcin Żulewicz

Lubaczów

3. Rafał Dowksza

Człuchów

Kumite dziewcząt
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i mł./

 1. Wiktoria Wiśniewska Człuchów
 2. Kinga Siedlecka Wałcz
 3. Amelia Gerasz Wałcz
 3. Julia Olędzka Wałcz

Kumite chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i mł./

 1. Kacper Kołodziej Lubaczów
 2. Karol Kowalik Człuchów
 3. Hubert Lange Człuchów
 3. Vaidotas Drobnica Vilnius

Kata dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Natalia Heron Człuchów
 2. Aleksandra Petrecka Człuchów
 3. Julia Lipska Człuchów
 3. Klaudia Bezler Wałcz

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Lukas Simanitis Vilnius
 2. Dawid Badzio Słupsk
 3. Patryk Elert Człuchów
 3. Adam Piwowarczyk Wałcz

Kumite dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Klaudia Bezler Wałcz
 2. Amelia Eckert Człuchów
 3. Julia Świstun Wałcz
 3. Natalia Heron  Człuchów 

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Adam Piwowarczyk Wałcz
 2. Patryk Elert Człuchów
 3. Miłosz Krasowski Człuchów
 3. Dawid Kościuk Wałcz

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Krzysztof Lasota Wałcz
 2. Cezary Fryc Wałcz
 3. Wojciech Bruski Człuchów
 3. Piotr Rados Wałcz

Kumite chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Krzysztof Lasota Wałcz
 2. Stanisław Małaszko Wałcz
 3. Cezary Fryc Wałcz
 3. Wojciech Bruski Wałcz

Kata dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Justyna Oleszycka Lubaczów
 2. Zuzanna Dygoń Wałcz
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Wiktoria Kowalik Człuchów

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Dawid Środa Słupsk
 2. Samuel Gruber Człuchów
 3. Filip Zieniuk Człuchów
 3. Dominik Łykus Słupsk

Kumite dziewcząt
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Justyna Oleszycka

Lubaczów

 2. Ieva Drobnica

Vilnius

 3. Wiktoria Kowalik

Człuchów

 3. Zuzanna Dygoń

Wałcz

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Filip Zieniuk

Człuchów

 2. Dawid Środa

Słupsk

 3. Dominik Łykus

Słupsk

 3. Dawid Szewa

Człuchów

 

Kata dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Daria Milkowska Człuchów
 2. Zuzanna Drygalska Człuchów
 3. Sylwia Krywko Lubaczów
 3. Julia Góralska Człuchów

Kata chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Michał Bania Lubaczów
 2. Karolis Gudziunas Vilnius

 3. Mikołaj Zielenkiewicz

Tuczno
 3. Krzysztof Gurdak Człuchów

Kumite dziewcząt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna Drygalska Człuchów
 2. Daria Milkowska Człuchów
 3. Maria Pawlak Tuczno
 3. Sylwia Krywko Lubaczów

Kumite chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Michał Bania Lubaczów
 2. Konrad Jakubowski Wałcz
 3. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Piotr Żulewicz Lubaczów

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Milda Kutraite Vilnius
 2. Anna Lenczewska Tuczno
 3. Karolina Matulewska Człuchów
 3. Aleksandra Mudry Lubaczów

Kata mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Waldemar Zaczek Człuchów
 2. Zbigniew Gutowski Wałcz
 3. Zbigniew Banasiak Słupsk
 3. Ryszard Ostaszewski Człuchów

Kumite mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1998-1995./

 1. Michał Peta Człuchów
 2. Jacek Majkowski Wałcz
 3. Zbigniew Gutowski Wałcz
 3. Piotr Lipski Człuchów

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1994 i st./

 1. Aleksandra Mudry Lubaczów
 2. Anna Lenczewska Tuczno
 3. Milda Kutraite Vilnius
 3. Karolina Matulewska Człuchów

Kumite mężczyzn
9 - 7 Kyu
/1994 i st./

 1. Zbigniew Banasiak Słupsk
 2. Waldemar Zaczek Człuchów
 3. Dominik Zieniuk Człuchów
 3. Ryszard Ostaszewski Człuchów

Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Sandra Jomanaite Vilnius
 2. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Paulina Połeć Lubaczów
 3. Emilia Sobczak Lubaczów

Kata mężczyzn
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Łukasz Gawęda Wałcz
 2. Adrian Gwizdała Wałcz
 3. Krzysztof Dąbkiewicz Wałcz
 3. Jakub Ferenc Człuchów

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Katarzyna Pawlak Tuczno
 2. Emilia Sobczak Lubaczów
 3. Paulina Połeć Lubaczów
 3. Sandra Jomanaite Vilnius

 

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Maciej Leszczyk Wałcz
 2. Adrian Gwizdała Wałcz
 3. Jakub Ferenc Człuchów
 3. Maciej Rybak Człuchów

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. Łukasz Gawęda Wałcz
 2. Stanisław Kopeć Wałcz
 3. Krzysztof Dąbkiewicz Wałcz
 3. Piotr Peta Człuchó

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Agnieszka Grzechowiak Wałcz
 2. Zuzanna Trawińska Wałcz 
 3. Paulina Kopeć Człuchów
 3. Monika Dacko Tuczno

Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Przemysław Juchniewicz Słupsk
 2. Karol Kowalski Człuchów
 3. Darius Balciunas Vilnius
 3. Maciej Świstun Wałcz

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Monika Dacko

Tuczno

 2. Paulina Kopeć Człuchów
 3. Zuzanna Trawińska Wałcz
 3. Agnieszka Grzechowiak Wałcz

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Piotr Czaban

Lubaczów

 2. Maciej Świstun

Wałcz

 3. Piotr Rudnik Człuchów
 3. Jarosław Mokrzycki Lubaczów

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1994 i st./

 1. Darius Balciunas Vilnius

 2. Maciej Zielenkiewicz

Tuczno

 3. Gediminas Plokstys

Vilnius

 3. Przemysław Juchniewicz Słupsk


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus