close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XII Puchar Karate W.S.I.Poland - Człuchów, 12-13.10.2013

Kata dziewczt
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

1. Kinga Siedlecka

 Wacz

2. Amelia Gerasz

 Wacz

3. Wiktoria Winiewska

 Czuchw

3. Oliwia Szewa

 Czuchw

Kata chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

1. Kacper Koodziej

Lubaczw

2. Hubert Lange

Czuchw

3. Marcin ulewicz

Lubaczw

3. Rafa Dowksza

Czuchw

Kumite dziewczt
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 1. Wiktoria Winiewska Czuchw
 2. Kinga Siedlecka Wacz
 3. Amelia Gerasz Wacz
 3. Julia Oldzka Wacz

Kumite chopcw
9.1 - 4.3 Kyu
/2005 i m./

 1. Kacper Koodziej Lubaczw
 2. Karol Kowalik Czuchw
 3. Hubert Lange Czuchw
 3. Vaidotas Drobnica Vilnius

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Natalia Heron Czuchw
 2. Aleksandra Petrecka Czuchw
 3. Julia Lipska Czuchw
 3. Klaudia Bezler Wacz

Kata chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Lukas Simanitis Vilnius
 2. Dawid Badzio Supsk
 3. Patryk Elert Czuchw
 3. Adam Piwowarczyk Wacz

Kumite dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Klaudia Bezler Wacz
 2. Amelia Eckert Czuchw
 3. Julia wistun Wacz
 3. Natalia Heron  Czuchw 

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Adam Piwowarczyk Wacz
 2. Patryk Elert Czuchw
 3. Miosz Krasowski Czuchw
 3. Dawid Kociuk Wacz

Kata chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Krzysztof Lasota Wacz
 2. Cezary Fryc Wacz
 3. Wojciech Bruski Czuchw
 3. Piotr Rados Wacz

Kumite chopcw
6.1 - 4.3 Kyu
/2004-2002/

 1. Krzysztof Lasota Wacz
 2. Stanisaw Maaszko Wacz
 3. Cezary Fryc Wacz
 3. Wojciech Bruski Wacz

Kata dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Justyna Oleszycka Lubaczw
 2. Zuzanna Dygo Wacz
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Wiktoria Kowalik Czuchw

Kata chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Dawid roda Supsk
 2. Samuel Gruber Czuchw
 3. Filip Zieniuk Czuchw
 3. Dominik ykus Supsk

Kumite dziewczt
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Justyna Oleszycka

Lubaczw

 2. Ieva Drobnica

Vilnius

 3. Wiktoria Kowalik

Czuchw

 3. Zuzanna Dygo

Wacz

Kumite chopcw
9.1 - 7.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Filip Zieniuk

Czuchw

 2. Dawid roda

Supsk

 3. Dominik ykus

Supsk

 3. Dawid Szewa

Czuchw

 

Kata dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Daria Milkowska Czuchw
 2. Zuzanna Drygalska Czuchw
 3. Sylwia Krywko Lubaczw
 3. Julia Gralska Czuchw

Kata chopcw
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Micha Bania Lubaczw
 2. Karolis Gudziunas Vilnius

 3. Mikoaj Zielenkiewicz

Tuczno
 3. Krzysztof Gurdak Czuchw

Kumite dziewczt
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Zuzanna Drygalska Czuchw
 2. Daria Milkowska Czuchw
 3. Maria Pawlak Tuczno
 3. Sylwia Krywko Lubaczw

Kumite chopcw
6.1
 - 4.3 Kyu
/2001-1999/

 1. Micha Bania Lubaczw
 2. Konrad Jakubowski Wacz
 3. Mikoaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Piotr ulewicz Lubaczw

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Milda Kutraite Vilnius
 2. Anna Lenczewska Tuczno
 3. Karolina Matulewska Czuchw
 3. Aleksandra Mudry Lubaczw

Kata mczyzn
9 - 7 Kyu
/1998 i st./

 1. Waldemar Zaczek Czuchw
 2. Zbigniew Gutowski Wacz
 3. Zbigniew Banasiak Supsk
 3. Ryszard Ostaszewski Czuchw

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1998-1995./

 1. Micha Peta Czuchw
 2. Jacek Majkowski Wacz
 3. Zbigniew Gutowski Wacz
 3. Piotr Lipski Czuchw

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1994 i st./

 1. Aleksandra Mudry Lubaczw
 2. Anna Lenczewska Tuczno
 3. Milda Kutraite Vilnius
 3. Karolina Matulewska Czuchw

Kumite mczyzn
9 - 7 Kyu
/1994 i st./

 1. Zbigniew Banasiak Supsk
 2. Waldemar Zaczek Czuchw
 3. Dominik Zieniuk Czuchw
 3. Ryszard Ostaszewski Czuchw

Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. Sandra Jomanaite Vilnius
 2. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Paulina Poe Lubaczw
 3. Emilia Sobczak Lubaczw

Kata mczyzn
6 - 4 Kyu
/1998 i st./

 1. ukasz Gawda Wacz
 2. Adrian Gwizdaa Wacz
 3. Krzysztof Dbkiewicz Wacz
 3. Jakub Ferenc Czuchw

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Katarzyna Pawlak Tuczno
 2. Emilia Sobczak Lubaczw
 3. Paulina Poe Lubaczw
 3. Sandra Jomanaite Vilnius

 

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1998-1995/

 1. Maciej Leszczyk Wacz
 2. Adrian Gwizdaa Wacz
 3. Jakub Ferenc Czuchw
 3. Maciej Rybak Czuchw

Kumite mczyzn
6-4 Kyu
/1994 i st./

 1. ukasz Gawda Wacz
 2. Stanisaw Kope Wacz
 3. Krzysztof Dbkiewicz Wacz
 3. Piotr Peta Czuch

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Agnieszka Grzechowiak Wacz
 2. Zuzanna Trawiska Wacz 
 3. Paulina Kope Czuchw
 3. Monika Dacko Tuczno

Kata mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Przemysaw Juchniewicz Supsk
 2. Karol Kowalski Czuchw
 3. Darius Balciunas Vilnius
 3. Maciej wistun Wacz

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Monika Dacko

Tuczno

 2. Paulina Kope Czuchw
 3. Zuzanna Trawiska Wacz
 3. Agnieszka Grzechowiak Wacz

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1998-1995/

 1. Piotr Czaban

Lubaczw

 2. Maciej wistun

Wacz

 3. Piotr Rudnik Czuchw
 3. Jarosaw Mokrzycki Lubaczw

Kumite mczyzn
3-1 Kyu + Dan
/1994 i st./

 1. Darius Balciunas Vilnius

 2. Maciej Zielenkiewicz

Tuczno

 3. Gediminas Plokstys

Vilnius

 3. Przemysaw Juchniewicz Supsk


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus