strona główna 
 

 

 



XIII Puchar Karate W.S.I.Poland Trumpf-Mauxion - Tuczno, 05-06.04.2014

WYNIKI TURNIEJU

 

 Kata chłopców
9.1-7.3
/2007 i mł./

 1. Jakub Fryziak Więcbork 
 2. Hubert Romanowski Wałcz 
 3. Ksawier Arent Więcbork 
 3. Piotr Ledzion Człopa 

 

 Kumite chłopców
9.1-7.3
/2007 i mł./

 1. Jakub Fryziak Więcbork 
 2. Mateusz Tomalak Debrzno 
 3. Bartosz Mazurek    Więcbork
 3. Hubert Romanowski Wałcz 

 

 Kata dziewcząt
9.1-7.3
/2006-2005/

 1. Hanna Karolczak Śmiłowo 
 2. Amelia Gerasz Wałcz 
 3. Marcelina Taborska Debrzno 
 3. Kinga Siedlecka Wałcz 

 

 Kata chłopców
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Hubert Zbieralski Wałcz 
 2. Wiktor Sękowski Wałcz 
 3. Dominik Górnik Wałcz 
 3. Dawid Żużewicz Wałcz 

 

 Kata chłopców
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 2. Jakub Grygorcewicz Wałcz 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Dawid Kujawski Debrzno 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-7.3
/2006-2005/

 1. Kinga Siedlecka Wałcz 
 2. Agata Głodkowska Człopa 
 3. Marcelina Taborska Debrzno 
 3. Amelia Gerasz Wałcz 

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Hubert Zbieralski Wałcz 
 2. Michał Redestowicz Wałcz 
 3. Kacper Krzemieniec Debrzno 
 3. Szymon Bulik Człopa 

 

 Kumite chłopców
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Kamil Kwaśniewski Wałcz 
 2. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Dawid Kujawski Debrzno 

 

 Kata dziewcząt
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Julia Świstun Wałcz 
 2. Natalia Iwanicka Tuczno 
 3. Zuzanna Kruszewska Człopa 
 3. Laura Gerasz Wałcz 

 

 Kata chłopców
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 2. Radosław Brożek Wałcz 
 3. Remigiusz Skrzyński Debrzno 
 3. Konrad Plak Wałcz 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Laura Gerasz Wałcz 
 2. Kludia Bezler Wałcz 
 3. Wiktoria Bulik Człopa 
 3. Jagoda Kobylańska Wałcz 

 

  Kumite chłopców
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Adrian Katarzyński Wałcz 
 2. Bartosz Ignaszak Tuczno 
 3. Konrad Plak Wałcz 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz 

 

Kata chłopców
9.1-7.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Kacper Kunda Wałcz 
 2. Mikołaj Piątek Wałcz 
 3. Konrad Berancki Debrzno 
 3. Dominik Wyrembek Człopa 

 

Kumite chłopców
9.1-7.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Kacper Kunda Wałcz 
 2. Mikołaj Falkowski Wałcz 
 3. Dominik Wyrembek Człopa 
 3. Mikołaj Piątek Wałcz 

 

 Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Oliwia Siarnacka Tuczno 
 2. Alicja Piwowarska Różewo 
 3. Nikola Orzechowska Różewo 
 3. Roksana Brożek Różewo 

 

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Krzysztof Lasota Wałcz 
 2. Piotr Rados Wałcz 
 3. Cezary Fryc Wałcz 
 3. Piotr Truszkowski Różewo 

 

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Oliwa Siarnacka Tuczno 
 2. Roksana Brożek Różewo 
 3. Alicja Piwowarska Różewo 
 3. Nikola Orzechowska  Różewo 

 

Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Cezary Fryc Wałcz 
 2. Krzysztof Lasota Wałcz 
 3. Stanisław Małaszko Wałcz
 3. Piotr Rados Wałcz 


 drukujwyślij ten link
 
    projekt, wykonanie: Dekorus