close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 



XIII Puchar Karate W.S.I.Poland Trumpf-Mauxion - Tuczno, 05-06.04.2014

WYNIKI TURNIEJU

 

 Kata chopcw
9.1-7.3
/2007 i m./

 1. Jakub Fryziak Wicbork 
 2. Hubert Romanowski Wacz 
 3. Ksawier Arent Wicbork 
 3. Piotr Ledzion Czopa 

 

 Kumite chopcw
9.1-7.3
/2007 i m./

 1. Jakub Fryziak Wicbork 
 2. Mateusz Tomalak Debrzno 
 3. Bartosz Mazurek    Wicbork
 3. Hubert Romanowski Wacz 

 

 Kata dziewczt
9.1-7.3
/2006-2005/

 1. Hanna Karolczak miowo 
 2. Amelia Gerasz Wacz 
 3. Marcelina Taborska Debrzno 
 3. Kinga Siedlecka Wacz 

 

 Kata chopcw
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Hubert Zbieralski Wacz 
 2. Wiktor Skowski Wacz 
 3. Dominik Grnik Wacz 
 3. Dawid uewicz Wacz 

 

 Kata chopcw
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 2. Jakub Grygorcewicz Wacz 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Dawid Kujawski Debrzno 

 

 Kumite dziewczt
9.1-7.3
/2006-2005/

 1. Kinga Siedlecka Wacz 
 2. Agata Godkowska Czopa 
 3. Marcelina Taborska Debrzno 
 3. Amelia Gerasz Wacz 

 

 Kumite chopcw
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Hubert Zbieralski Wacz 
 2. Micha Redestowicz Wacz 
 3. Kacper Krzemieniec Debrzno 
 3. Szymon Bulik Czopa 

 

 Kumite chopcw
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Kamil Kwaniewski Wacz 
 2. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 3. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Dawid Kujawski Debrzno 

 

 Kata dziewczt
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Julia wistun Wacz 
 2. Natalia Iwanicka Tuczno 
 3. Zuzanna Kruszewska Czopa 
 3. Laura Gerasz Wacz 

 

 Kata chopcw
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Adam Piwowarczyk Wacz 
 2. Radosaw Broek Wacz 
 3. Remigiusz Skrzyski Debrzno 
 3. Konrad Plak Wacz 

 

 Kumite dziewczt
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Laura Gerasz Wacz 
 2. Kludia Bezler Wacz 
 3. Wiktoria Bulik Czopa 
 3. Jagoda Kobylaska Wacz 

 

  Kumite chopcw
9.1-7.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Adrian Katarzyski Wacz 
 2. Bartosz Ignaszak Tuczno 
 3. Konrad Plak Wacz 
 3. Bartosz Szymczak Wacz 

 

Kata chopcw
9.1-7.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Kacper Kunda Wacz 
 2. Mikoaj Pitek Wacz 
 3. Konrad Berancki Debrzno 
 3. Dominik Wyrembek Czopa 

 

Kumite chopcw
9.1-7.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Kacper Kunda Wacz 
 2. Mikoaj Falkowski Wacz 
 3. Dominik Wyrembek Czopa 
 3. Mikoaj Pitek Wacz 

 

 Kata dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Oliwia Siarnacka Tuczno 
 2. Alicja Piwowarska Rewo 
 3. Nikola Orzechowska Rewo 
 3. Roksana Broek Rewo 

 

 Kata chopcw
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Krzysztof Lasota Wacz 
 2. Piotr Rados Wacz 
 3. Cezary Fryc Wacz 
 3. Piotr Truszkowski Rewo 

 

 Kumite dziewczt
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Oliwa Siarnacka Tuczno 
 2. Roksana Broek Rewo 
 3. Alicja Piwowarska Rewo 
 3. Nikola Orzechowska  Rewo 

 

Kumite chopcw
6.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Cezary Fryc Wacz 
 2. Krzysztof Lasota Wacz 
 3. Stanisaw Maaszko Wacz
 3. Piotr Rados Wacz 


 
 
    projekt, wykonanie: Dekorus