close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 XI Mikołajkowy Turniej Kata - Czarnków, 03.12.2017 r.

Zarzd Klubu Karate Shotokan w Czarnkowie oraz organizatorzy XI Mikoajkowego Turnieju Kata zapraszaj zawodniczki i zawodników z klubów czonkowskich World Shotokan Institute - Poland do Czarnkowa w niedziel 03 grudnia 2017 roku. Zawody rozegrane zostan w hali widowiskowo-sportowej Szkoy Podstawowej nr 1 przy ul. Wronieckiej 136. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy turnieju otrzymaj trofea sportowe w postaci medalu i dyplomu za finalici w poszczególnych 20 konkurencjach otrzymaj dodatkowo okolicznociowe puchary i dyplomy. Jak przystao na turniej mikoajkowy bd sodycze i w. Mikoaj, który zaproszony zosta w pierwszej kolejnoci... Turniej organizowany jest ze rodków wasnych Klubu Karate Shotokan w Czarnkowie oraz darowizn:

  • Rady Rodziców
  • Banku Spódzielczego w Czarnkowie
  • Zakadu Stolarskiego Pana Piotra Kurowskiego w Tarnówku
  • Firmy MECH-CAD Projekty-Konstrukcje-Usugi Pana Mariusza Sommerfelda.
.

 

Harmonogram turnieju:

08.00 - przygotowanie hali przez organizatorów
09.00 - przyjazd zawodniczek i zawodników
10.00 - rozpoczcie turnieju
13.00 - dekoracje
14.00 - zakoczenie
15.00 - wyjazd organizatorów z hali zawodów

Wicej informacji u instruktorów i trenerów klubowych. Prosimy o terminowe zgoszenia si na turniej. Szczególnie do udziau w zawodach zachcamy te osoby, które dopiero co rozpoczy swoj przygod z karate. Dla Was specjalnie przygotowalimy kilka konkurencji w których bdziecie rywalizowali w demonstracji techniki choku-zuki w pozycji kiba-dachi. Sami przekonajcie si jak trudne jest wystpienie przed sdziami, publicznoci oraz innymi zawodniczkami i zawodnikami. Do turnieju zostao zgoszonych 206 zawodniczek i zawodników z 10 klubów. Mamy nadziej, na doping ze strony rodziców, których serdecznie namawiamy do przyjazdu do Czarnkowa. Zapraszamy !


 
    projekt, wykonanie: Dekorus