close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XIV Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 18-19.10.2014


 

WYNIKI TURNIEJU

 

 Kata chłopców
9.1-7.3
/2008-2007/

 1. Jakub Fryziak Więcbork 
 2. Jakub Kierdowski Więcbork 
 3. Jędrzej Jaros Piła
 3. Ksawier Arent Więcbork

 

 Kumite chłopców
9.1-7.3
/2008-2007/

 1. Jakub Fryziak Więcbork 
 2. Maksymilian Solarek Więcbork 
 3. Piotr Ledzion  Człopa
 3. Bartosz Kiedrowski Więcbork

 

 Kata dziewcząt
9.1-7.3
/2007-2005/

 1. Kinga Siedlecka Wałcz
 2. Amelia Gerasz Wałcz 
 3. Hanna Karolczak Piła
 3. Agata Głodowska Człopa 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3
/2007-2005/

 1. Amelia Gerasz Wałcz 
 2. Kinga Siedlecka Wałcz 
 3. Julia Wyrembek Człopa 
 3. Hanna Karolczak Piła 

 

 Kata chłopców
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Fabian Buczkowski Człopa 
 2. Dominik Górnik Wałcz 
 3. Hubert Janik Piła 
 3. Emil Marciniszyn Wałcz

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3
/2006-2005/

 1. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 2. Patryk Szumiński Człopa 
 3. Dawid Żużewicz Wałcz
 3. Hubert Janik Piła 

 

 Kata chłopców
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 2. Jakub Grygorcewicz Wałcz 
 3. Hubert Zbieralski Wałcz
 3. Łukasz Krzyżaniak Piła

 

 Kumite chłopców
8.1-7.3
/2006-2005/

 1. Jakub Adamcewicz Tuczno 
 2. Grzegorz Lenczewski Tuczno 
 3. Bartosz Kalinowski Wałcz 
 3. Oliwier Janik Tuczno 

 

 Kata dziewcząt
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Wiktoria Pałuczak Więcbork 
 2. Wiktoria Bulik Człopa 
 3. Zuzanna Rymer Człopa 
 3. Zuzanna Kruszewska Człopa 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Zuzanna Rymer Człopa 
 2. Wiktoria Pałuczak Więcbork
 3. Zuzanna Kruszewska Człopa
 3. Wiktoria Bulik Człopa 

 

 Kata chłopców
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Bartosz Szymczak Wałcz 
 2. Paweł Wójcik Człopa
 3. Konrad Plak Wałcz 
 3. Aleksander Dąbrowski Wałcz 

 

  Kumite chłopców
9.1-8.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Konrad Plak Wałcz 
 2. Remigiusz Skrzyński Piła
 3. Kacper Kozłowski Piła 
 3. Bartosz Szymczak Wałcz 

 

Kata dziewcząt
7.1-4.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Kinga Kotowicz Piła
 2. Laura Gerasz Wałcz 
 3. Julia Świstun Wałcz 
 3. Jagoda Kobylańska Wałcz 

 

Kumite dziewcząt
7.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Laura Gerasz Wałcz 
 2. Klaudia Bezler Wałcz 
 3. Julia Świstun Wałcz
 3. Kinga Kotowicz Piła

 

 Kata chłopców
7.1-4.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Krystian Sinoradzki Wałcz
 2. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 3. Radosław Brożek Wałcz
 3. Adrian Katarzyński Wałcz

 

 Kumite chłopców
7.1-4.3 Kyu
/2004-2003/

 1. Adam Piwowarczyk Wałcz 
 2. Radosław Brożek Wałcz 
 3. Dawid Kościuk Wałcz 
 3. Dominik Nisztuk Piła

 

 Kata chłopców
9.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Krzysztof Lasota Wałcz
 2. Piotr Rados Wałcz
 3. Cezary Fryc Wałcz 
 3. Stanisław Małaszko Wałcz 

 

 Kumite chłopców
9.1-4.3 Kyu
/2002-2001/

 1. Cezary Fryc Wałcz
 2. Piotr Rados Wałcz
 3. Stanisław Małaszko Wałcz
 3. Krzysztof Lasota Wałcz

 

Kata mężczyzn
9-7 Kyu

 1. Mariusz Górnik Wałcz
 2. Kamil Kołosowski Wałcz
 3. Krzysztof Solarek Więcbork
 3. Konrad Sylwestrzak Piła 

 

Kumite mężczyzn
9-7 Kyu

 1. Mariusz Górnik Wałcz
 2. Kamil Kołosowski Wałcz 
 3. Konrad Sylwestrzak Piła
 3. Krzysztof Solarek Więcbork

 

Kata mężczyzn
6-4 Kyu

 1. Mikołaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Oskar Michorek Wałcz
 3. Patryk Nęcka Wałcz
 3. Tomasz Woźniak Wałcz

 

Kumite mężczyzn
6-4 Kyu

 1. Krzysztof Kwaśniewski Wałcz
 2. Patryk Nęcka Wałcz
 3. Filip Stelcer Piła
 3. Oskar Michorek Wałcz

 

Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan

 1. Maciej Świstun Wałcz 
 2. Maciej Zielenkiewicz Tuczno 

 3. Michał Herman

Tuczno 

 3. Łukasz Gawęda Wałcz
 

Kumite mężczyzn
3-1 Kyu+Dan

 1. Maciej Świstun Wałcz
 2. Michał Herman Tuczno
 3. Maciej Zielenkiewicz Tuczno
 3. Łukasz Gawęda Wałcz

 

"js/main.js">