close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XXVI Puchar Karate W.S.I.Poland - Trzcianka 24-25.10.2020 r.


  

.

Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2013-2011

 1. Kaja Krzemieniec   Debrzno 
 2. Victoria Sychel  Wiele┼ä 
 3. Blanka Jerzy  Wiele┼ä 
 3. Nela Minko

 Wa┼écz 

. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2013-2011
 1. Kaja Krzemieniec  Debrzno 
 2. Zuzanna Wieczorek   Trzcianka 
 3. Victoria Sychel  Wiele┼ä 
 3. Klaudia Urba┼äska  Wa┼écz 

.

Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2013-2011/
 1. Borys Cofa┼é  Wa┼écz 
 2. Kamil Stochaj  Wiele┼ä 
 3. Miko┼éaj Pachciarz  Wa┼écz 
 3. Miko┼éaj Jankowski  Wa┼écz 
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2013-2011/
 1. Borys Cofa┼é  Wa┼écz 
 2. Miko┼éaj Pachciarz  Wa┼écz  
 3. Miko┼éaj Jankowski  Wa┼écz  
 3. Kamil Stochaj  Wiele┼ä 
. Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/
 1. Cristina Sychel  Wiele┼ä  
 2. Martyna Wi┼Ťniewska   Czarnków 
 3. Lilianna Nowak  Czarnków 
 3. Wiktoria Jessa  Czarnków   
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/
 1. Wiktoria Jessa  Czarnków   
 2. Martyna Wi┼Ťniewska  Czarnków  
 3. Lilianna Nowak  Czarnków 
 3. Victoria Sychel  Wiele┼ä 
. Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/
 1. Adam Komorowski    Wiele┼ä 
 2. Bartosz Wyrwa  Trzcianka 
 3. Kacper Koczorowski  Trzcianka
 3. Kacper Mleczak  Wiele┼ä   
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/
 1. Adam Koczorowski  Wiele┼ä  
 2. Bartosz Wyrwa   Trzcianka  
 3. Kacper Mleczak  Wiele┼ä 
 3. Kacper Komorowski  Trzcianka  
. Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2006 i st./
 1. Honorata Kociuba  Cz┼éopa 
 2. Kinga Zimniak-Urba┼äska   Wa┼écz  
 3. Zuzanna Cofa┼é  Wa┼écz   
 3. --  --
. Kumite dziewcz─ůt 
9.1-9.3 Kyu

/2006 i st./
 1. Honorata Kociuba  Cz┼éopa  
 2. Zuzanna Cofa┼é  Wa┼écz 
 3. Kinga Zimniak-Urba┼äska  Wa┼écz 
 3. --   --
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Aleksandra Ratajczak  Czarnków 
 2. Marta Nowak  Cz┼éopa  
 3. Maria Lasocka  Trzcianka  
 3. Nadia Sierszchu┼éa  Czarnków  
. Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Nadia Sierszchu┼éa  Czarnków 
 2. Marta Nowak  Cz┼éopa 
 3. Aleksandra Ratajczak  Czarnków 
 3. Maria Lasocka  Trzcianka  
. Kata dziewcz─ůt
7.1-7.3 Kyu
/2011- 2010/
 1. Zofia Michalska  Czarnków 
 2. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Lena Maternowska  Trzcianka 
 3. Zuzanna Sielicka  Wa┼écz 
. Kumite dziewcz─ůt
7.1-7.3 Kyu
/2011- 2010/
 1. Zofia Michalska  Czarnków 
 2. Lena Maternowska  Trzcianka 
 3. Zuzanna Sielicka  Wa┼écz 
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
. Kata ch┼éopców
8.1-8.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Stanis┼éaw Andrzejewski  Trzcianka
 2. Jan Pachciarz  Wa┼écz 
 3. Jakub Przym─Öski  Wiele┼ä 
 3. Antoni F─ůferek  Czarnków 
. Kumite ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2011-2010/
 1. Jan Pachciarz  Wa┼écz 
 2. Antoni F─ůferek  Czarnków 
 3. Kacper Strzelecki  Cz┼éopa 
 3. Adam W─ůsowski  Trzcianka 
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2009- 2007/
 1. Amelia Krupska  Trzcianka  
 2. Matylda Wyrzykowska  Wa┼écz  
 3. Martyna Hernik  Trzcianka 
 3. Oliwia Józefiak  Czarnków  
. Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2009- 2007/
 1. Matylda Wyrzykowska  Wa┼écz  
 2. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 3. Amelia Krupska  Trzcianka 
 3. Martyna Hernik  Trzcianka 
. Kata ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2010/
 1. Micha┼é Gumi─Öga  Czarnków 
 2. Filip Wylega┼éa   Czarnków 
 3. Cyprian Zimniak  Wa┼écz 
 3. Piotr Machnicki  Czarnków  

.

Kumite ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2010/
 1. Krystian Zimniak  Wa┼écz 
 2. Piotr Machnicki  Czarnków 
 3. Filip Wylega┼éa  Czarnków 
 3. Micha┼é Gumi─Öga  Czarnków  
. Kata kobiet
8-7 Kyu
/2006 i st./
 1. Agnieszka Krzemieniec  Debrzno  
 2. Anna Koczorowska  Trzcianka  
 3. Alicja Zielsdorf  Czarnków  
 3. Zuzanna Ma┼éyszka  Czarnków 
. Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2006 i st./
 1. Agnieszka Krzemieniec  Debrzno  
 2. Joanna Cofa┼é  Wa┼écz 
 3. Dominika B─ůczyk  Czarnków 
 3. Anna Koczorowska  Trzcianka 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
8-7 Kyu
/2006 i st./
 1. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 2. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
 3. Dawid B─ůczyk  Czarnków  
 3. Jakub Gnoi┼äski  Trzcianka 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
8-7 Kyu
/2006 i st./
 1. Dawid B─ůczyk   Czarnków 
 2. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 3. Jakub Gnoi┼äski  Trzcianka 
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
. Kata dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2011-2007/ 
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka  
 2. Bo┼╝ena Jakubowska  Szwecja  
 3. Olga Sierszchu┼éa  Czarnków  
 3. Olga Kurowska  Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2011-2007/ 
 1. Olga Kurowska  Czarnków  
 2. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 3. Olga Sierszchu┼éa  Czarnków 
 3. Bo┼╝ena Jakubowska  Szwecja
. Kata ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2011-2007/
 1. Jakub K┼éos  Trzcianka  
 2. Wojciech Policha  Trzcianka 
 3. Szymon Raczek  Trzcianka 
 3. --  --
. Kumite ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2011-2007/
 1. Wojciech Policha  Trzcianka 
 2. Jakub K┼éos  Trzcianka 
 3. Szymon Raczek  Trzcianka 
 3. --   --
. Kata kobiet
6-4 Kyu
/2006 i st./ 
 1. Kinga Siedlecka  Wa┼écz 
 2. Magdalena M┼éynarczyk  Trzcianka 
 3. Ma┼égarzata Pachciarz  Wa┼écz 
 3. Amelia Nowak  Czarnków 
. Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2006 i st./ 
 1. Amelia Nowak  Czarnków  
 2. Honorata J─Ö┼Ťko  Trzcianka  
 3. Magdalena M┼éynarczyk  Trzcianka  
 3. Zuzanna Maciejewska  Wa┼écz  
. Kata m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2006 i st./  
 1. Maciej Pieprz  Czarnków 
 2. Kacper Krzemieniec  Debrzno  
 3. Antoni Kurowski  Czarnków 
 3. Daniel Nowak  Czarnków 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2006 i st./ 
 1. Antoni Kurowski   Czarnków 
 2. Daniel Nowak  Czarnków 
 3. Kacper Krzemieniec  Debrzno  
 3. Maciej Pieprz  Czarnków 
. Kata kobiet
3-1 Kyu
/2006 i st./  
 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka  
 3. Monika ┼╗ukowska  Czarnków 
 3. Natalia Drzewiecka  Trzcianka 
. Kumite kobiet
3-1 Kyu
/2006 i st./ 
 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz  
 2. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka 
 3. Alicja Kurowska  Czarnków 
 3. Monika ┼╗ukowska  Czarnków 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu
/2006 i st./ 
 1. Miko┼éaj Pi─ůtek  Wa┼écz 
 2. Wiktor M┼éynarczyk  Trzcianka 
 3. Remigiusz Skrzy┼äski  Debrzno 
 3. Grzegorz Lenczewski  Wa┼écz 
.
Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu
/2006 i st./ 
 1. Remigiusz Skrzy┼äski  Debrzno 
 2. Dominik Hendzel  Trzcianka 
 3. Patryk Szmajda  Trzcianka 
 3. Jakub Bukowski  Czarnków 
. Kata kobiet
1-5 Dan
/2006 i st./ 
 1. Weronika Gwizda┼éa  Wa┼écz 
 2. Anna Lenczewska  Wa┼écz 
 3. Magdalena Le┼Ťniewicz  Wa┼écz 
. Kumite kobiet
1-5 Dan
/2006 i st./ 
 1. Weronika Gwizda┼éa  Wa┼écz
 2. Anna Lenczewska  Wa┼écz 
 3. Magdalena Le┼Ťniewicz  Wa┼écz 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
1-5 Dan
/2006 i st./ 
 1. Krzysztof Gwizda┼éa  Wa┼écz 
 2. Adam ┼Ülipek  Wa┼écz
 3. Konrad Sylwestrzak  Debrzno
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
1-5 Dan
/2006 i st./ 
 1. Krzysztof Gwizda┼éa  Wa┼écz
 2. Konrad Sylwestrzak  Debrzno
 3. Adam ┼Ülipek  Wa┼écz