close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XXVIII Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz 02-03.10.2021 r.


.

Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2014-2008

 1. Victoria Sychel   Wiele┼ä 
 2. Maja ┼╗ebryk  Debrzno 
 3. Lilianna Fr─ůckowiak   Czarnków 
 3. Wiktoria Pacho┼éek

 Trzcianka  

. Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
2014-2008
 1. Denys Pitka  Wa┼écz 
 2. Wiktor Rajczyk   Trzcianka  
 3. Adam Bugajewski  Czarnków 
 3. Vadym Pitka  Wa┼écz  

.

Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2014-2012/
 1. Kaja Krzemieniec  Debrzno 
 2. Maja ┼╗ebryk  Debrzno  
 3. Iga Byty┼ä  Trzcianka  
 3. Victoria Sychel  Wiele┼ä  
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2014-2012/
 1. Kamil Martyn  Trzcianka 
 2. Filip Kubiak  Trzcianka  
 3. Jakub Szmyt  Czarnków  
 3. Wiktor Rajczyk  Trzcianka 
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2011-2008/
 1. Lilianna Fr─ůckowiak  Czarnków 
 2. Wiktoria Pacho┼éek  Trzcianka 
 3. Gabriela Chmielewska   Szwecja   
 3.  ---    ---  
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2011-2008/
 1. Vadym Pitka  Wa┼écz    
 2. Jakub Kaiser  Trzcianka  
 3. Jan Kosmala  Wa┼écz  
 3.  ---    ---
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2012-2008/
 1. Amelia Spychalska  Wiele┼ä 
 2. Aleksandra Ratajczak  Czarnków  
 3. Zuzanna Wieczorek  Trzcianka 
 3. Wiktoria Jessa  Czarnków    
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2008/
 1. Jakub G┼éowacz  Trzcianka 
 2. Adam W─ůsowski  Trzcianka   
 3. Mateusz W┼éodarski  Wa┼écz  
 3. Rafa┼é Czy┼╝ak  Wa┼écz   
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2012- 2011/
 1. Weronika Gumi─Öga  Czarnków 
 2. Nadia Sierszchu┼éa  Czarnków  
 3. Nela Minko  Wa┼écz 
 3. Aleksandra Ratajczak  Czarnków 
. Kumite ch┼éopców 
9.1-9.3 Kyu

/2012-2011/
 1. Jan Pachciarz  Wa┼écz   
 2. Oskar Rembacz  Wiele┼ä  
 3. Aleksander Szwerkolt  Wa┼écz  
 3. Jakub Przym─Öski  Wiele┼ä  
. Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2010-2008/
 1. Amelia Spychalska  Wiele┼ä 
 2. Cristina Sychel  Wiele┼ä 
 3. Wiktoria Jessa   Czarnków   
 3. Oliwia Józefiak  Czarnków   
. Kumite ch┼éopców
8.1-7.3 Kyu
/2010-2008/
 1. Mateusz W┼éodarski  Wa┼écz 
 2. Rafa┼é Czy┼╝ak  Wa┼écz 
 3. Jakub G┼éowacz  Trzcianka 
 3. Adam W─ůsowski  Trzcianka   
. Kata kobiet
9-7 Kyu
/2007 i st./
 1. Wiktoria Ozimkiewicz  Wi─Öcbork  
 2. Agnieszka Krzemieniec   Wi─Öcbork  
 3. Agnieszka Chmielewska   Szwecja 
 3.  ---    ---
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
9-7 Kyu
/2007 i st./
 1. Adam Komorowski  Wiele┼ä  
 2. Oskar Rembacz  Wiele┼ä  
 3. Zbigniew Ozimkiewicz  Wi─Öcbork  
 3. Bartosz Przybylski  Wiele┼ä  
. Kumite kobiet
9-7 Kyu
/2007 i st./
 1. Agnieszka Krzeminiec   Debrzno 
 2. Wiktoria Ozimkiewicz  Wi─Öcbork 
 3. Agnieszka Chmielewska  Szwecja 
 3.  ---    ---
. Kumite ch┼éopców
9-7 Kyu
/2007 i st./
 1. Adam Komorowski  Wiele┼ä  
 2. Kacper Rembacz  Wiele┼ä  
 3. Zbigniew Ozimkiewicz  Wi─Öcbork  
 3. Bartosz Przybylski  Wiele┼ä 
. Kata dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2012 i st./
 1. Amelia Nowak  Czarnków   
 2. Zuzanna Sielicka  Wa┼écz  
 3. Zofia Michalska  Czarnków  
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka   
. Kata ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2012 i st./
 1. Igor Jur  Czarnków   
 2. Maciej Pieprz  Czarnków  
 3. Szymon Lewandowski  Trzcianka  
 3. Antoni Kurowski  Czarnków  
. Kumite dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2012 i st./
 1. Olga Kurowska  Czarnków  
 2. Zofia Michalska    Czarnków  
 3. Bo┼╝ena Jakubowska  Szwecja 
 3. Marta B─ůczkowska  Wa┼écz   

.

Kumite ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2012 i st./
 1. Filip ┼üukasik  Wa┼écz  
 2. Filip Wylega┼éa  Czarnków
 3. Micha┼é Gumi─Öga  Czarnków
 3. Rafa┼é Rakowicz  Czarnków 
. Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2007 i st./
 1. Joanna Cofa┼é    Wa┼écz  
 2. Daria Czy┼╝ak  Wa┼écz  
 3. Amelia Nowak  Czarnków   
 3. Ma┼égorzata Pachciarz  Wa┼écz  
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2007 i st./
 1. Antoni Kurowski  Czarnków   
 2. Gabriel Krupski  Trzcianka  
 3. Maciej Pieprz  Czarnków  
 3. Bartosz Perlik  Trzcianka  
. Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2007 i st./
 1. Marta ┼╗ukowska  Czarnków  
 2. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka 
 3. Monika ┼╗ukowska  Czarnków   
 3. Alicja Kurowska  Czarnków  
. Kata m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/2007 i st./
 1. Konrad Sylwestrzak     Wi─Öcbork  
 2. Miko┼éaj Pi─ůtek  Wa┼écz  
 3. Wiktor M┼éynarczyk  Trzcianka  
 3. Grzegorz Lenczewski  Wa┼écz  
. Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2007 i st./ 
 1. Monika ┼╗ukowska  Czarnków   
 2. Alicja Kurowska  Czarnków   
 3. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka   
 3. Marta ┼╗ukowska  Czarnków  
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/2007 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Wi─Öcbork   
 2. Miko┼éaj Pi─ůtek  Wa┼écz 
 3. Remigiusz Skrzy┼äski  Debrzno  
 3. Dominik Hendzel  Trzcianka