close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XVI Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Piła, 17-18.10.2015


Kata dziewcząt
9.1-9.3 kyu
/2009-2006/

 1. Amelia Bordiehn Więcbork
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork
 3. Alicja Szwedek Czarnków
 3. Maja Napiekło-Thiel Więcbork

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2009-2006

 1. Amelia Bordiehn Więcbork
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork
 3. Maja Napiekło-Thiel Więcbork 
 3. Alicja Szwedek Czarnków 

Kata chłopców
9.1-9.2 Kyu
/2009-2006/
 

 1. Cyprian KrzemińskiPiła 2. Konrad LarekPiła 3. Mieszko StypaWięcbork 3. Miłosz KopczyńskiPiła 

 Kumite chłopców
9.1-9.2 Kyu
2009-2006

 1. Mieszko StypaWięcbork  2. Cyprian KrzemińskiPiła 3. Miłosz KopczyńskiPiła 3. Konrad LarekPiła

 Kata chłopców
9.3 Kyu
/2009-2006/

 1. Jędrzej JarosPiła 2. Marcin SiutkowskiPiła 3. Jakub KordyCzarnków 3. Michał PietrasTrzcianka

Kumite chłopców
9.3 Kyu
2009-2006
 

 1. Marcin SiutkowskiPiła 2. Jędrzej JarosPiła  3. Aleksander PietrasTrzcianka 3. Wojciech StelcerPiła

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Patryk BąkowskiPiła 2. Mateusz GizalPiła 3. Filip KubicielCzarnków 3. Mikołaj LarekPiła

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
2005-2002

 1. Filip KubicielCzarnków 2. Mikołaj LarekPiła  3. Patryk BąkowskiPiła  3. Mateusz GizalPiła

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2005/

 1. Hanna PiwowarczykWałcz 2. Amelia GeraszWałcz 3. Martyna KwiatkowskaPiła 3. Amelia MarcinkowskaWałcz 

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2007-2006/

 1. Amelia MarcinkowskaWałcz 2. Martyna HernikTrzcianka 3. Weronika PiwowarczykWałcz 3. Hanna PiwowarczykWałcz

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Wiktoria PałuczakWięcbork 2. Zuzanna KruszewskaCzłopa 3. Daria SylwestrzakDebrzno 3. Natalia DrzewieckaTrzcianka

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Agata GłodowskaCzłopa 2. Natalia DrzewieckaTrzcianka 3. Wiktoria PałuczakWięcbork 3. Wiktoria MłynarczykTrzcianka

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2008-2007

 1. Maksymilian SolarekWięcbork 2. Jakub FryziakWięcbork 3. Piotr LedzionCzłopa  3. Bartosz MazurekWięcbork

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2008-2007

 1. Jakub FryziakWięcbork 2. Piotr LedzionCzłopa 3. Jakub KiedrowskiWięcbork 3. Mateusz TomalakDebrzno

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2006

 1. Hubert ZbieralskiWałcz 2. Michał RedestowiczWałcz 3. Maciej KontroniewiczWałcz 3. Fabian BuczkowskiCzłopa

  Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2006

 1. Dominik GórnikWałcz 2. Maciej KontroniewiczWałcz  3. Jakub KwiecieńCzłopa  3. Hubert ZbieralskiWałcz 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Bartosz SzymczakWałcz  2. Remigiusz SkrzyńskiDebrzno 3. Konrad KozłowskiDebrzno 3. Paweł WójcikCzłopa 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
2005-2003

 1. Michał SzwedekCzarnków 2. Bartosz SzymczakWałcz 3. Kacper KozłowskiDebrzno 3. Szymon BulikCzłopa 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Anna SzwedekCzarnków  2. Zuzanna RymerCzłopa 3. Marta ŻukowskaCzarnków 3. Aleksandra ProszykCzarnków

Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2001 i st./
 

 1. Anna SzwedekCzarnków 2. Marta ŻukowskaCzarnków 3. Magdalena MłynarczykTrzcianka 3. Aleksandra ProszykCzarnków

 Kata mężczyzn
8-7 Kyu
/2001 i st./

 1. Piotr DrzewieckiTrzcianka  2. Bartosz JarnotTrzcianka 3. Igor WojciechowskiPiła 3. Mariusz GórnikWałcz 

 Kumite mężczyzn
8-7 kyu
/2001 i st./

 1. Piotr DrzewieckiTrzcianka 2. Dominik WyrembekCzłopa 3. Igor WojciechowskiPiła 3. Szymon WiniarskiCzarnków

 Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Julia ŚwistunWałcz  2. Klaudia BezlerWałcz  3. Laura GeraszWałcz 3. Kinga KotowiczPiła

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Julia ŚwistunWałcz  2. Laura GeraszWałcz 3. Zuzanna DygońWałcz 3. Kinga SiedleckaWałcz

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Krzysztof LasotaWałcz  2. Adam PiwowarczykWałcz 3. Cezary FrycWałcz  3. Mikołaj PiątekWałcz

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2005-2002/

 1. Krzysztof LasotaWałcz 2. Bartosz IgnaszakTuczno 3. Cezary FrycWałcz 3. Filip ZdaniukiewiczWałcz

 Kata kobiet
6-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Zuzanna TrawińskaWałcz  2. Weronika GwizdałaWałcz  3. ------  3. ------

 Kumite kobiet
6-1 Kyu + Dan
/1998 i st./

 1. Weronika GwizdałaWałcz  2. Zuzanna TrawińskaWałcz  3. ------ 3. ------

 Kata mężczyzn
6-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej ŚwistunWałcz  2. Maciej LeszczykWałcz  3. Michał SulikWałcz  3. Adam ŚlipekWałcz

Kumite mężczyzn
6-1 Kyu+Dan
/1998 i st./

 1. Maciej ŚwistunWałcz  2. Michał SulikWałcz  3. Stanisław KopećWałcz  3. Filip StelcerPiła 

"js/main.js">