close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XVIII Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Czarnków 15-16.10.2016


 Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Wiktoria Kobryń Debrzno 
 2. Olga Kurowska Czarnków
 3. Katarzyna Kordy Czarnków
 3. Maja Niepiekło-Theil Więcbork

 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Maja Niepiekło-Theil Więcbork 
 2. Katarzyna Kordy Czarnków
 3. Wiktoria Kobryń Debrzno
 3. Alicja Gawlicka Człopa 

 

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Gracjan Gadziński Czarnków 
 2. Dawid Dziabas Czarnków
 3. Konrad Sikora Czarnków
 3. Rafał Czyżak Wałcz

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Wiktor Rychlicki Człopa
 2. Dawid Dziabas Czarnków
 3. Konrad Sikora Czarnków
 3. Gracjan Gadziński Czarnków 

 

Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Anna Lewandowska Wałcz 
 2. Wiktoria Obara Więcbork
 3. Alicja Kurowska Czarnków
 3. Zuzanna Maciejewska Wałcz
 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Wiktoria Obara Więcbork 
 2. Zuzanna Maciejewska Wałcz
 3. Alicja Kurowska Czarnków
 3. Anna Lewandowska Wałcz
 

Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Jakub Bukowski Czarnków
 2. Patryk Zientara Trzcianka 
 3. Dominik Urban  Czarnków
 3. Antoni Kurowski  Czarnków
 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Szymon Kościelski Czarnków 
 2. Jakub Bukowski Czarnków
 3. Antoni Kurowski Czarnków 
 3. Dominik Urban Czarnków
 

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Amelia Marcinkowska Wałcz
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork
 3. Dominika Kiernikowska Czarnków
 3. Alicja Szwedek Czarnków 
 

  Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Natalia Żużewicz Wałcz 
 2. Martyna Kwiatkowska Piła
 3. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork
 3. Alicja Szwedek Czarnków
 

  Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Mieszko Stypa  Więcbork
 2. Cyprian Krzemiński  Piła
 3. Filip Kaźmierczak  Piła
 3. Julian Woźniak  Człopa
 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2009-2007/

 1. Filip Kaźmierczak Piła 
 2. Dawid Kruszewski Człopa
 3. Julia Woźniak Człopa
 3. Cyprian Krzemiński Piła 
 

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork
 2. Zofia Kowalska Wałcz
 3. Daria Opała Czarnków
 3. Aleksandra Niewulska Wałcz 
 

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Zofia Kowalska Wałcz 
 2. Aleksandra Niewulska Wałcz 
 3. Daria Czyżak Wałcz 
 3. Daria Opała Czarnków
 

 Kata chłopców
8.1-8.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Krystian Gołębiewski Wałcz 
 2. Krzysztof Łaś Debrzno 
 3. Fabian Czerniak Czarnków
 3. Filip Lichwa Piła 
 

 Kumite chłopców
8.1-8.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Filip Lichwa Piła
 2. Fabian Gadziński Czarnków
 3. Krzysztof Łaś Debrzno 
 3. Dominik Hendzel Trzcianka
 

 Kata chłopców
7.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Wojciech Stelcer Piła 
 2. Bartosz Perlik Trzcianka 
 3. Emil Marciniszyn Wałcz 
 3. Jakub Kordy Czarnków 
 

Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
/2006-2003/

 1. Hubert Zbieralski Wałcz
 2. Filip Kubiciel Czarnków 
 3. Mateusz Gizal Piła
 3. Bartosz Perlik Trzcianka 
 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Monika Żukowska Czarnków 
 2. Patrycja Nowak Czarnków
 3. Martyna Ozimkiewicz Więcbork
 3. Zuzanna Rymer Człopa
 

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Monika Żukowska Czarnków 
 2. Zuzanna Rymer Człopa
 3. Martyna Ozimkiewicz Więcbork
 3.Patrycja Nowak Czarnków
 

Kata mężczyzn
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Szymon Starczyński Wałcz 
 2. Grzegorz Lasota Wałcz
 3. Dariusz Kordy Czarnków
 3. Szymon Winiarski Czarnków 
 

 Kumite mężczyzn
8-7 Kyu
/2002 i st./

 1. Szymon Winiarski  Czarnków
 2. Szymon Starczyński  Wałcz
 3. Grzegorz Lasota  Wałcz 
 3. Dariusz Kordy  Czarnków 
 

Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Julia Świstun Wałcz 
 2. Wiktoria Pałuczak Więcbork
 3. Natalia Drzewiecka Trzcianka 
 3. Daria Sylwestrzak Debrzno
 

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Klaudia Bezler Wałcz 
 2. Kinga Siedlecka Wałcz 
 3. Julia Świstun Wałcz 
 3. Wiktoria Bulik Człopa
 

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Michał Szwedek Czarnków
 2. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 3. Remigiusz Skrzyński Debrzno 
 3. Szymon Bulik Człopa 
 

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2009-2003/

 1. Grzegorz Lenczewski Wałcz 
 2. Paweł Wójcik Człopa
 3. Kacper Krzemieniec Debrzno 
 3. Michał Szwedek Czarnków
 

 Kata kobiet
6-4 Kyu
/2002 i st./

 1. Anna Szwedek Czarnków 
 2. Marta Żukowska Czarnków
 3. Zuzanna Dygoń Wałcz 
 3. Oliwia Siarnacka Wałcz
 

 Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2002 i st./

 1. Oliwia Siarnacka Wałcz
 2. Zuzanna Dygoń Wałcz
 3. Anna Szwedek Czarnków 
 3. Marta Żukowska Czarnków
 

 Kata chłopców
 6-4  Kyu
/2002 i st./

 1. Piotr Kaźmierczak Piła 
 2. Konrad Sylwestrzak Debrzno
 3. Kacper Kunda Wałcz 
 3. Piotr Drzewiecki Trzcianka
 

 Kumite chłopców
 6-4  Kyu
/2002 i st./

 1. Piotr Kaźmierczak Piła 
 2. Mikołaj Piątek Wałcz 
 3. Dominik Wyrembek Człopa
 3. Norbert Gała Czarnków 
 

 Kata mężczyzn
3-1  Kyu + Dan
/2002 i st./

 1. Maciej Leszczyk Wałcz 
 2. Konrad Jakubowski Wałcz 
 3. Oskar Michorek Wałcz 
 3. Cezary Fryc Wałcz 
 

 Kumite mężczyzn
3-1  Kyu + Dan
/2002 i st./

 1. Maciej Leszczyk Wałcz 
 2. Krzysztof Lasota Wałcz
 3. Cezary Fryc Wałcz 
 3. Filip Stelcer Piła

 

"js/main.js">