close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XIX Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 22-23.04.2017


Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/ 

 1. Zuzanna Maziarka Debrzno 
 2. Maja Zakrzewska Debrzno 
 3. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Amelia Szarek Trzcianka 

 

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/ 

 1. Zuzanna Maziarka Debrzno 
 2. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Wiktoria Dąbkiewicz Wałcz 
 3. Maja Zakrzewska Debrzno 

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Mateusz Leszczyk Wałcz 
 2. Jakub Kłos Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 
 3. Marcel Marciniak Karsibór 

 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Ksawery Gieczewski Wałcz 
 2. Mateusz Leszczyk Wałcz 
 3. Jakub Kłos Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 

 

Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Oliwia Turkiel Wałcz 
 2. Bożena Jakubowska Człopa 
 3. Aleksandra Krzewina Czarnków 
 3. Olga Sierszchuła Czarnków

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Patrycja Drzewiecka Trzcianka 
 2. Oliwia Turkiel Wałcz 
 3. Blanka Stadnik Wałcz 
 3. Olga Sierszchuła Czarnków 

 

Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Michał Krzemiński Czarnków 
 2. Wiktor Gibuła Debrzno 
 3. Filip Piórkowski Wałcz 
 3. Marcel Rączka Czarnków 

 

Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Marcel Rączka Czarnków 
 2. Michał Krzemiński Czarnków 
 3. Rafał Mazurkiewicz Czarnków
 3. Wiktor Gibuła Debrzno 

 Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Martyna Starczyńska Wałcz 
 2. Emilia Furier Czarnków 
 3. Katarzyna Marcinkowska Wałcz 
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 

 

 Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Katarzyna Marcinkowska Wałcz 
 2. Martyna Starczyńska Wałcz 
 3. Emilia Furier Czarnków 
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 

 

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Paweł Krzemiński Czarnków 
 2. Maciej Pieprz Czarnków 
 3. Daniel Nowak Czarnków 
 3. Kacper Jaszkowic Człopa 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Mateusz Maciążek Człopa
 2. Paweł Krzemiński Czarnków 
 3. Kacper Szlachciak Piła 
 3. Kacper Jaszkowic Człopa 

 Kata kobiet
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Aleksandra Bielewska Czarnków 
 2. Iga Bliszcz Wałcz 
 3. Nina Kostina Moskwa 
 3. Ewelina Matuszak Trzcianka 

 Kumite kobiet
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Patrycja Szarek Trzcianka 
 2. Aneta Mazur Wałcz 
 3. Aleksandra Bielejewska Czarnków 
 3. Iga Bliszcz Wałcz 

 

 Kata mężczyzn
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Michał Wiertel Piła 
 2. Leszek Marcinkowski Wałcz 
 3. Łukasz Lis Czarnków 
 3. Aleksander Kaczor Piła 

 

 Kumite mężczyzn
9 Kyu
/2003 i st./

 1. Aleksander Kaczor    Piła
 2. Michał Wiertel Piła 
 3. Łukasz Pietruszewski Czarnków 
 3. Łukasz Lis Czarnków 

 

 Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Agata Ślipek Wałcz 
 2. Natalia Żużewicz Wałcz 
 3. Leonie Bursch Prenzlau 
 3. Wiktoria Obara Więcbork 

 

 Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork 
 2. Martyna Hernik Trzcianka 
 3. Wiktoria Obara Więcbork 
 3. Julia Kowalczyk Debrzno 

 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007
/

 1. Filip Kaźmierczak Piła 
 2. Grzegorz Lemańczyk Więcbork 
 3. Gracjan Gadziński Czarnków 
 3. Dawid Kruszewski Człopa 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2008-2007
/

 1. Cyprian Krzemiński Piła 
 2. Grzegorz Lemańczyk Więcbork 
 3. Mieszko Stypa Więcbork 
 3. Szymon Raczek Trzcianka 

Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork
 2. Anna Lewandowska Wałcz
 3. Hanna Jaworska Człopa
 3. Zuzanna Raczek Trzcianka 

 

Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Zuzanna Raczek Trzcianka
 2. Zofia Kowalska Wałcz 
 3. Zuzanna Maciejewska Wałcz 
 3. Hanna Jaworska Człopa 
 

 Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Wiktor Młynarczyk Trzcianka 
 2. Dawid Wilk Trzcianka 
 3. Dominik Urban Czarnków
 3. Hubert Zbieralski Wałcz

 

 Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Filip Kubiciel Czarnków 
 2. Wiktor Młynarczyk Trzcianka
 3. Hubert Zbieralski Wałcz 
 3. Wojciech Stelcer Piła 

 

Kata kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Agnieszka Wilk Trzcianka 
 2. Honorata Jęśko Trzcianka
 3. Sabine Heyde Prenzlau 
 3. Martyna Ozimkiewicz Więcbork

 

Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Agnieszka Wilk Trzcianka 
 2. Magdalena Niewulska Wałcz 
 3. Martyna Ozimkiewicz Więcbork
 3. Sabine Heyde Prenzlau

 

Kata mężczyzn
8 - 7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Grzegorz Lasota Wałcz 
 2. Miłosz Więckowski Człopa 
 3. Jakub Lewandowski Wałcz 
 3. Dariusz Kordy Czarnków 

 

Kumite mężczyzn
8 - 7 Kyu
/2003 i st./ 
 

 1. Krzysztof ZielińskiWięcbork  2. Miłosz WięckowskiCzłopa 3. Dariusz KordyCzarnków 3. Jakub LewandowskiWałcz 

 

 Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Kinga SiedleckaWałcz 2. Julia ŚwistunWałcz  3. Daria SylwestrzakDebrzno  3. Pauline HildebrandtPrenzlau 

 Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Kinga SiedleckaWałcz  2. Daria SylwestrzakDebrzno  3. Agata GłodowskaCzłopa 3. Marcelina TaborskaDebrzno 

 

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Remigiusz SkrzyńskiDebrzno 2. Jakub AdamcewiczWałcz  3. Paweł WójcikCzłopa 3. Fin MörbePrenzlau 

 

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2008-2004/

 1. Paweł WójcikCzłopa 2. Bartosz SzymczakWałcz  3. Fin MörbePrenzlau 3. Remigiusz SkrzyńskiDebrzno

 

 Kata kobiet
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Klaudia BezlerWałcz 2. Anna SzwedekCzarnków  3. Monika ŻukowskaCzarnków  3. Marta ŻukowskaCzarnków

 

 Kumite kobiet
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Klaudia BezlerWałcz 2. Wiktoria BulikCzłopa 3. Anna SzwedekCzarnków 3. Patrycja NowakCzarnków

 

 Kata mężczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Konrad SylwestrzakDebrzno 2. Michał SzwedekCzarnków  3. Piotr KaźmierczakPiła 3. Konrad BernackiDebrzno 

 

 Kumite mężczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Piotr Kaźmierczak  Piła 2. Mikołaj PiątekWałcz 3. Konrad SylwestrzakDebrzno 3. Heiko SchröderPrenzlau  

 Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Meike LuckaPrenzlau 2. Zuzanna TrawińskaWałcz  3. Lea Celine RöslerPrenzlau  3. Anna LenczewskaWałcz

 

 Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Zuzanna TrawińskaWałcz  2. Meike LuckaPrenzlau  3. Oliwa SiarnackaWałcz 3. Lea Celine RöslerPrenzlau

 

 Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Maciej ŚwistunWałcz 2. Maciej LeszczykWałcz  3. Adam ŚlipekWałcz 3. Oskar MichorekWałcz 

 

 Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Michał SulikWałcz 2. Maciej ŚwistunWałcz 3. Maciej LeszczykWałcz 3. Filip StelcerPiła 

"js/main.js">