close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

III Turniej Małego Mistrza w kumite - Człopa, 27.05.2017


 

Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
 /2010-2009/

 1. Iga Nowicka Trzcianka 
 2. Aleksandra Szyde┼é Czarnk├│w 
 3. Liliana Pilch  Szwecja
 3. Julia Ciemna Wi─Öcbork 

 

 Kumite ch┼éopc├│w
9.1-9.3 Kyu
 /2010-2009/

 1. Jakub K┼éos Trzcianka 
 2. Patryk Kochanek Trzcianka 
 3. Kuba Kita Trzcianka 
 3. Miko┼éaj Furier Czarnk├│w 

 

Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Blanka Stadnik Wa┼écz 
 2. Bo┼╝ena Jakubowska Szwecja 
 3. Alicja Michalska Czarnk├│w 
 3. Oliwia Turkiel Wa┼écz 

 

Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Maciej Pilch  Szwecja
 2. Wiktor Szczepaniak  Karsib├│r 
 3. Marcel R─ůczka  Czarnk├│w 
 3. Mi┼éosz Kwapisz  Cz┼éopa

 

Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Katarzyna Marcinkowska  Wa┼écz 
 2. Martyna Starczy┼äska  Wa┼écz 
 3. Amelia Nowak  Czarnk├│w 
 3. Emilia Furier  Czarnk├│w 

 

Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Mateusz Maci─ů┼╝ek  Szwecja
 2. Rafa┼é Mazurkiewicz  Czarnk├│w 
 3. Daniel Nowak  Czarnk├│w 
 3. Maciej Pieprz  Czarnk├│w 

 

Kumite dziewcz─ůt
8.1-8.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Wiktoria Obara  Wi─Öcbork 
 2. Alicja Szwedek  Czarnk├│w 
 3. Dominika Kiernikowska  Czarnk├│w 
 3. Maja Zakrzewska  Debrzno 

 

Kumite chłopców
8.1-8.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Jan Ginter  Cz┼éopa 
 3. Rafa┼é Czy┼╝ak  Wa┼écz 
 3. Wiktor Gibu┼éa  Debrzno 

 

Kumite dziewcz─ůt
8.1-8.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Daria Opa┼éa  Czarnk├│w 
 2. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
 3. Daria Czy┼╝ak  Wa┼écz 
 3. Hanna Jaworska  Cz┼éopa 
 

Kumite chłopców
8.1-8.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Igor Jur  Czarnk├│w 
 2. Dawid Wilk  Trzcianka 
 3. Dawid Bilski  Czarnk├│w 
 3. Jakub Bukowski  Czarnk├│w 

 

Kumite dziewcz─ůt
7.1-7.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Martyna Hernik  Trzcianka 
 2. Aleksandra Niewulska  Wa┼écz 
 3. Zuzanna Maciejewska  Wa┼écz 
 3. Zofia Kowalska  Wa┼écz 

 

Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
 /2008-2007/

 1. Mieszko Stypa  Wi─Öcbork 
 2. Gracjan Gadzi┼äski  Czarnk├│w 
 3. Cyprian Krzemi┼äski  Pi┼éa 
 3. Filip Ka┼║mierczak  Pi┼éa 

 

Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
 /2006-2004/

 1. Emil Marciniszyn  Wa┼écz 
 2. Wiktor M┼éynarczyk  Trzcianka 
 3. Przemys┼éaw Szymkowiak  Czarnk├│w 
 3. Franciszek Paw┼éowski  Czarnk├│w 

 

Kumite dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
 /2008-2004/

 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Amelia Marcinkowska  Wa┼écz 
 3. Kinga Siedlecka  Wa┼écz 
 3. Martyna Kwiatkowska  Pi┼éa 

 

Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
 /2008-2004/

 1. Pawe┼é W├│jcik  Cz┼éopa 
 2. Grzegorz Lenczewski  Wa┼écz 
 3. Jakub Adamcewicz  Wa┼écz 
 3. Hubert Zbieralski  Wa┼écz 
"js/main.js">