close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XX Puchar Karate-do W.S.I.Poland - Debrzno, 22.10.2017


Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/ 

 1. Patrycja Drzewiecka Trzcianka
 2. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Blanka Stadnik Wałcz
 3. Wiktoria Dąbkiewicz Wałcz

Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2010-2007/ 

 1. Blanka Stadnik Wałcz
 2. Iga Nowicka Trzcianka 
 3. Wiktoria Dąbkiewicz Wałcz 
 3. Patrycja Drzewiecka Trzcianka 

 Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Mikołaj Furier Czarnków 
 2. Oskar Rajzer Wałcz 
 3. Mateusz Leszczyk Wałcz 
 3. Kuba Kita Trzcianka 

 Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2010-2009/

 1. Jakub Kłos Trzcianka 
 2. Mateusz Leszczyk Wałcz 
 3. Mikołaj Furier Czarnków 
 3. Kuba Kita Trzcianka 

Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Marcel Rączka Czarnków 
 2. Michał Multan Debrzno 
 3. Rafał Bezhubka Człopa 
 3. Rafał Mazurkiewicz Czarnków

Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Rafał Mazurkiewicz Czarnków
 2. Marcel Rączka Czarnków
 3. Michał Multan Debrzno
 3. Filip Piórkowski Wałcz 

Kata dziewcząt
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Aleksandra Krzewina Czarnków 
 2. Maja Zakrzewska Debrzno 
 3. Nadia Zielińska Więcbork
 3. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork 

Kumite dziewcząt
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/ 

 1. Katarzyna Kordy Czarnków 
 2. Oliwia Turkiel Wałcz 
 3. Bożena Jakubowska Człopa
 3. Wiktoria Rychlicka Człopa

 Kata chłopców
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Maciej Pilch Człopa 
 2. Szymon Raczek Trzcianka 
 3. Wiktor Gibuła Debrzno
 3. Maciej Wejman Debrzno 

 Kumite chłopców
8.1-8.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Konrad Sikora Czarnków 
 2. Marcin Nowak Debrzno 
 3. Rafał Czyżak Wałcz 
 3. Szymon Raczek Trzcianka 

 Kata dziewcząt
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Wiktoria Obara Więcbork 
 2. Olga Kurowska Czarnków 
 3. Natalia Żużewicz Wałcz
 3. Alicja Szwedek Czarnków

 Kumite dziewcząt
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Natalia Żużewicz Wałcz
 2. Wiktoria Obara Więcbork
 3. Alicja Szwedek Czarnków 
 3. Olga Kurowska Czarnków

 Kata chłopców
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Filip Kaźmierczak Piła
 2. Cyprian Krzemiński Piła 
 3. Wiktor Rychlicki Człopa 
 3. Gracjan Gadziński Czarnków 

 Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
/2008-2007/

 1. Filip Kaźmierczak Piła
 2. Cyprian Krzemiński Piła 
 3. Piotr Zawieja Więcbork
 3. Gracjan Gadziński Czarnków

 Kata dziewcząt
8.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Emilia Furier Czarnków 
 2. Zuzanna Maciejewska Wałcz 
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 
 3. Amelia Nowak Czarnków 

 Kumite dziewcząt
8.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Zuzanna Maciejewska Wałcz
 2. Katarzyna Marcinkowska Wałcz
 3. Karolina Bielejewska Czarnków 
 3. Amelia Nowak Czarnków 

 Kata chłopców
9.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Daniel Nowak Czarnków
 2. Maciej Pieprz Czarnków 
 3. Kacper Szlachciak Piła 
 3. Mateusz Maciążek Człopa

 Kumite chłopców
9.1-8.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Maciej Pieprz Czarnków
 2. Daniel Nowak Czarnków 
 3. Kacper Jaszkowic Człopa
 3. Mateusz Maciążek Człopa

 Kata dziewcząt
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004
/

 1. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork
 2. Zofia Kowalska Wałcz
 3. Zuzanna Raczek Trzcianka 
 3. Hanna Jaworska Człopa 

 Kumite dziewcząt
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004
/

 1. Zuzanna Raczek Trzcianka
 2. Zofia Kowalska Wałcz
 3. Aleksandra Niewulska Wałcz
 3. Hanna Jaworska Człopa

Kata chłopców
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Dawid Wilk Trzcianka
 2. Igor Jur Czarnków
 3. Bartosz Perlik Trzcianka
 3. Fabian Gadziński Czarnków

Kumite chłopców
7.1-7.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Fabian Gadziński Czarnków
 2. Bartosz Perlik Trzcianka
 3. Dominik Urban Czarnków
 3. Igor Jur Czarnków
 

 Kata kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./

 1. Weronika Paszylk Więcbork 
 2. Alicja Kurowska Czarnków
 3. Halszka Kościelska Czarnków
 3. Ewelina Matuszak Trzcianka

 Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2003 i st./

 1. Alicja Kurowska Czarnków 
 2. Weronika Paszylk Więcbork
 3. Ewelina Matuszak Trzcianka 
 3. Halszka Kościelska Czarnków

Kata mężczyzn
9-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Aleksander Kaczor Piła
 2. Miłosz Maziarka Debrzno
 3. Leszek Marcinkowski Wałcz
 3. Wiktor Jabłonka Wałcz

Kumite mężczyzn
9-7 Kyu
/2003 i st./ 

 1. Grzegorz Lasota Wałcz
 2. Wiktor Jabłonka Wałcz 
 3. Michał Wiertel Piła
 3. Aleksander Kaczor Piła

Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Kinga Siedlecka Wałcz 
 2. Julia Świstun Wałcz
 3. Marcelina Taborska Debrzno
 3. Daria Sylwestrzak Debrzno

Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/ 

 1. Natalia DrzewieckaTrzcianka  2. Julia ŚwistunWałcz 3. Amelia MarcinkowskaWałcz 3. Jagoda KobylańskaWałcz 

 Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Hubert ZbieralskiWałcz 2. Jakub AdamcewiczWałcz  3. Emil MarciniszynWałcz  3. Wiktor MłynarczykTrzcianka 

 Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2006-2004/

 1. Hubert ZbieralskiWałcz  2. Jakub AdamcewiczWałcz  3. Emil MarciniszynWałcz 3. Grzegorz LenczewskiWałcz

 Kata kobiet
6-4 Kyu
/2003 i st./

 1. Klaudia BezlerWałcz 2. Martyna OzimkiewiczWięcbork  3. Agnieszka WilkTrzcianka 3. Wiktoria MłynarczykTrzcianka

 Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2003 i st./

 1. Monika ŻukowskaCzarnków 2. Klaudia BelzerWałcz  3. Marta ŻukowskaCzarnków 3. Wiktoria BulikCzłopa

 Kata mężczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Remigiusz SkrzyńskiDebrzno 2. Mikołaj PiątekWałcz 3. Konrad BernackiDebrzno  3. Michał SzwedekCzarnków

 Kumite mężczyzn
6 - 4 Kyu
/2003 i st./

 1. Mikołaj PiątekWałcz 2. Dominik NisztukDebrzno 3. Michał SzwedekCzarnków 3. Krzysztof ZielińskiWięcbork

 Kata mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Adam ŚlipekWałcz 2. Oskar MichorekWałcz 3. Krzysztof LasotaWałcz 3. Cezary FrycWałcz 

 Kumite mężczyzn
3-1 Kyu + Dan
/2003 i st./

 1. Oskar MichorekWałcz 2. Konrad SylwestrzakDebrzno 3. Krzysztof LasotaWałcz 3. Cezary FrycWałcz 

"js/main.js">