close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XI Mikołajkowy Turniej Kata - Czarnków, 03.12.2017


 

. Kihon dziewcząt
/0 Kyu, 2011/
 1. Julia Kacprzak Wałcz 
 2. Wiktoria Turkiel Wałcz
 3. Dagmara Górska Piła
 3. Nadia Sierszchuła Czarnków
. Kihon chłopców
/0 Kyu, 2011/
 1. Stanisław Andrzejewski  Trzcianka
 2. Kacpr Strzelecki Człopa
 3. Adam Król Trzcianka
 3. Wojciech Michalski Człopa
.  Kihon dziewcząt
/0 Kyu, 2010/
 1. Marta Bączkowska Wałcz 
 2. Oliwia Sulejewska Trzcianka 
 3. Zofia Michalska Czarnków 
 3. Lena Maternowska Trzcianka 
.  Kihon chłopców
/0 Kyu, 2010/
 1. Cyprian Zimniak Wałcz 
 2. Wiktor Rudnicki  Wałcz 
 3. Michał Sówka Czarnków 
 3. Rafał Rakowicz Czarnków 
.  Kihon dziewcząt
/0 Kyu, 2008-2006/
 1. Marta Ziegler Czarnków 
 2. Nikola Kruczyńska Człopa 
 3. Anastazja Kiwertz Wałcz 
 3. Nina Król Trzcianka 
.  Kihon chłopców
/0 Kyu, 2009-2008/
 1. Szymon Ładyko Czarnków 
 2. Bartosz Wieczorek Czarnków 
 3. Dawid Olek Czarnków 
 3. Bartosz Michalski Czarnków 
.

 Kihon chłopców
/0 Kyu, 2007-2004/

 1. Filip Dolny Czarnków 
 2. Aureliusz Klim Wałcz 
 3. Paweł Patalas Debrzno
 3. Szymon Hein-Nekres Wałcz 
.  Kata dziewcząt
/9.1-9.3 Kyu, 2010-2004/
 1. Patrycja Drzewiecka Trzcianka 
 2. Blanka Stadnik Wałcz 
 3. Amelia Szarek Trzcianka 
 3. Zuzanna Kassner Piła 
.  Kata chłopców
/9.1-9.3 Kyu, 2010-2009/
 1. Kuba Kita Trzcianka 
 2. Oskar Rajzer Wałcz 
 3. Miłosz Król Trzcianka 
 3. Jakub Kłos Trzcianka 
.  Kata chłopców 
/9.1-9.3 Kyu, 2008-2004/
 1. Michał Multan Debrzno 
 2. Filip Piórkowski Wałcz 
 3. Kacper Jaszkowic Człopa 
 3. Oskar Szlachciak Piła 
.  Kata dziewcząt
/8.1-7.3 Kyu, 2010-2008/
 1. Natalia Żużewicz Wałcz 
 2. Nadia Zielińska Więcbork 
 3. Zuzanna Maziarka Debrzno 
 3. Wiktoria Kobryń Debrzno 
.  Kata chłopców
/8.1-7.3 Kyu, 2010-2008/
 1. Nikodem Zborowski Trzcianka 
 2. Michał Krzemiński Czarnków 
 3. Maciej Wejman Debrzno 
 3. Gracjan Gadziński Czarnków 
.  Kata dziewcząt
/8.1-8.3 Kyu, 2007-2004/
 1. Amelia Nowak Czarnków 
 2. Wiktoria Ozimkiewicz Więcbork 
 3. Katarzyna Marcinkowska Wałcz 
 3. Aleksandra Więckowska Człopa 
.  Kata chłopców
/8.1-8.3 Kyu, 2007-2004/
 1. Daniel Nowak Czarnków 
 2. Maciej Pieprz Czarnków 
 3. Rafał Mazurkiewicz Czarnków 
 3. Marcel Rączka Czarnków 
 .  Kata dziewcząt 
/7.1-7.3 Kyu, 2007-2004/
 1. Dominika Kiernikowska Czarnków 
 2. Marcelina Ozimkiewicz Więcbork 
 3. Aleksandra Niewulska Wałcz 
 3. Joanna Sikora Czarnków 
.  Kata chłocpów
/7.1-7.3 Kyu, 2007-2004/
 1. Dominik Urban Czarnków 
 2. Dominik Hendzel Trzcianka 
 3. Bartosz Ćwiertka Wałcz 
 3. Igor Jur Czarnków 
.  Kata dziewcząt
/6.1-6.3 Kyu, 2010-2004/
 1. Amelia Marcinkowska Wałcz 
 2. Agata Ślipek Wałcz 
 3. Martyna Kwiatkowska Piła
 3. Jagoda Kobylańska Wałcz 
 .  Kata chłopców
/6.1-6.3 Kyu, 2010-2004/
 1. Hubert Zbieralski Wałcz 
 2. Wiktor Młynarczyk Trzcianka 
 3. Maciej Kontroniewicz Wałcz 
 3. Franciszek Pawłowski Czarnków 
.  Kata dziewcząt
/5.1-4.3 Kyu, 2010-2004/
 1. Natalia Drzewiecka Trzcianka 
 2. Daria Sylwestrzak Debrzno 
 3. Kinga Siedlecka Wałcz 
 3. Julia Świstun Wałcz 
.  Kata chłopców
/5.1-4.3 Kyu, 2010-2004/
 1. Piotr Ledzion Człopa 
 2. Grzegorz Lenczewski Wałcz 
 3. Jakub Adamcewicz Wałcz 
 3. Paweł Wójcik Człopa 
"js/main.js">