close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

IV Turniej Małego Mistrza w kumite - Czarnków, 02.06.2018 r.


  

. Kumite dziewcz─ůt
2011-2010
9.1-9.3 Kyu
1. Julia Kacprzak   Wa┼écz 
2. Martyna Rudnicka   Wa┼écz
3. Wiktoria Turkiel  Wa┼écz 
3. Nadja Sierszchu┼éa  Czarnków
. Kumite ch┼éopców
2011-2010
9.1-9.3 Kyu
 1. Cyprian Zimniak  Wa┼écz 
 2. Wiktor Rudnicki  Wa┼écz 
 3. Rafa┼é Rakowicz  Czarnków 
 3. Filip Wylega┼éa  Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
2010-2009
9.1-9.3 Kyu
 1. Marta B─ůczkowska   Wa┼écz 
 2. Zofia Michalska  Czarnków 
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Zuzanna Sielicka  Wa┼écz 
. Kumite ch┼éopców
2009-2008
9.1-9.3 Kyu
 1. Bartosz Wieczorek  Czarnków 
 2. Kacper Kochanowski   Pi┼éa 
 3. Tymoteusz Kassner   Pi┼éa 
 3. Szymon ┼üadyko   Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
2008-2005
9.1-9.3 Kyu
 1. Amelia Krupska  Trzcianka 
 2. Anastazja Kiwertz  Wa┼écz
 3. Nina Król  Trzcianka 
 3. Marta Ziegler  Czarnków 
. Kumite ch┼éopców
2007-2005
9.1-9.3 Kyu
 1. Stanis┼éaw Horoszkiewicz   Czarnków 
 2. Bartosz Bil  Wa┼écz 
 3. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 3. Dawid Sindera  Wa┼écz 
. Kumite dziewcz─ůt
2009-2008
8.1-8.3 Kyu
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 2. Oliwa Turkiel  Wa┼écz 
 3. Olga Sierszchu┼éa  Czarnków 
 3. Blanka Stadnik  Wa┼écz
. Kumite ch┼éopców
2009
8.1-8.3 Kyu
 1. Mi┼éosz Król  Trzcianka 
 2. Kuba Kita  Trzcianka 
 3. Mateusz Leszczyk  Wa┼écz 
 3. Miko┼éaj Furier  Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
2008-2005
8.1-8.3 Kyu
 1. Emilia Furier  Czarnków 
 2. Bo┼╝ena Jakubowska  Szwecja 
 3. Julia Kowalczyk  Debrzno 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
. Kumite ch┼éopców
2008-2005
8.1-8.3 Kyu
 1. Maciej Wejmann  Debrzno 
 2. Mateusz Maci─ů┼╝ek  Szwecja 
 3. Maciej Pieprz  Czarnków
 3. Marcel R─ůczka  Czarnków
. Kumite dziewcz─ůt
2009-2007
7.1-7.3 Kyu
 1. Natalia ┼╗u┼╝ewicz  Wa┼écz 
 2. Wiktoria Obara  Wi─Öcbork 
 3. Alicja Szwedek  Czarnków 
 3. Joanna Sikora  Czarnków 
. Kumie ch┼éopców
2009-2007
7.1-7.3 Kyu
 1. Szymon Raczek  Trzcianka 
 2. Konrad Sikora  Czarnków 
 3. Piotr Zawieja  Wi─Öcbork 
 3. Dawid Kruszewski  Cz┼éopa 
. Kumite dziewcz─ůt
2006-2005
7.1-7.3 Kyu
 1. Daria Czy┼╝ak  Wa┼écz 
 2. Zuanna Raczek  Trzcianka 
 3. Aleksandra Niewulska  Wa┼écz 
 3. Zuzanna Maciejewska  Wa┼écz 
. Kumite ch┼éopców
2006-2005
7.1-7.3 Kyu
 1. Pawe┼é Krzemi┼äski  Czarnków 
 2. Antoni Kurowski  Czarnków 
 3. Dawid ┼╗u┼╝ewicz  Wa┼écz 
 3. Dawid Wilk  Trzcianka 
. Kumite dziewcz─ůt
2009-2005
6.1-4.3 Kyu
 1. Daria Sylwestrzak  Debrzno
 2. Kinga Siedlecka  Wa┼écz 
 3. Amelia Marcinkowska  Wa┼écz 
 3. Agata ┼Ülipek  Wa┼écz 
. Kumite ch┼éopców
2009-2005
6.1-4.3 Kyu
 1. Dominik Urban  Czarnków 
 2. Jakub Kordy  Czarnków 
 3. Wojciech Stelcer  Pi┼éa 
 3. Franciszek Paw┼éowski  Czarnków