close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XXIII Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 06-07.04.2019


 

.

Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010

 1. Nadia Kaczmarek   Człopa 
 2. Marta Nowak  Człopa 
 3. Aleksadra Ratajczak   Czarnków 
 3. Witaliia Marchenko  Ukraina
. Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010
 1. Marta Nowak  Człopa
 2. Nadia Kaczmarek  Człopa 
 3. Maria Lasocka  Trzcianka 
 3. Natalia Hendzel  Trzcianka 
. Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Igor Siwiak  Człopa 
 2. Adam Wąsowski  Trzcianka 
 3. Oskar Rębacz  Wieleń 
 3. Mikołaj Paliwoda  Człopa 
. Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Kacper Strzelecki  Człopa 
 2. Adam Wąsowski  Trzcianka 
 3. Igor Siwiak  Człopa 
 3. Mikołaj Paliwoda  Człopa 
. Kata dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Nikola Kruczyńska  Szwecja 
 2. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 3. Julia Romanowska  Wałcz 
 3. Anna Urban  Czarnków 
. Kumite dziewcząt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 2. Nikola Kruczyńska  Szwecja 
 3. Matylda Wyrzykowska   Wałcz 
 3. Amelia Czarnecka  Czarnków 
. Kata chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Kacper Rębacz  Wieleń 
 2. Wojciech Kowaluk  Wieleń 
 3. Maksymilian Błoch  Wieleń 
 3. Julian Piątek  Wieleń 
. Kumite chłopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Julian Piątek  Wieleń 
 2. Karol Urban  Wieleń 
 3. Wojciech Kowaluk  Wieleń
 3. Kajetan Urban  Wieleń 
. Kata kobiet
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt  Wałcz 
 2. Joanna Cofał  Wałcz 
 3. Agnieszka Haberland  Petersdorf 
 3. Małgorzata Pachciarz  Wałcz
. Kumite kobiet
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt  Wałcz 
 2. Małgorzata Pachciarz  Wałcz
 3. Agnieszka Haberland  Petersdorf 
 3. Joanna Cofał  Wałcz 
. Kata mężczyzn
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Jakub Grzewka  Czarnków
 2. Konrad Sokołowski  Szwecja 
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
 3. Iliia Semenchenko  Ukraina 
. Kumite mężczyzn
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Jakub Grzewka  Czarnków 
 2. Konrad Sokołowski  Szwecja 
 3. Iliia Semenchenko  Ukraina
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
. Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka
 2. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Zofia Michalska  Czarnków 
 3. Iga Nowicka  Trzcianka
 . Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 2. Wiktoria Dąbkiewicz  Wałcz
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Iga Nowicka  Trzcianka 
. Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Filip Łukasik  Gmina Wałcz 
 2. Patryk Kochanek  Trzcianka 
 3. Sylwester Pomierski  Wałcz 
 3. Miłosz Król  Trzcianka 
. Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Piotr Machnicki  Czarnków
 2. Oliwier Biskup  Człopa 
 3. Oskar Rajzer  Wałcz
 3. Miłosz Król  Trzcianka 
. Kata dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Oliwia Turkiel  Wałcz 
 2. Olga Sierszuła  Czarnków 
 3. Anastazja Kiwertz  Wałcz 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
. Kumite dziewcząt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Anna Emiliańczyk  Piła 
 2. Marta Ziegler  Czarnków 
 3. Viktoria Kobryń   Debrzno 
 3. Amelia Krupska  Trzcianka 
. Kata chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Hubert Romanowski  Wałcz 
 2. Maciej Wejman  Debrzno 
 3. Stanisław Horoszkiewicz   Czarnków 
 3. Filip Piórkowski  Wałcz 
. Kumite chłopców
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Szymon Ładyko  Czarnków
 2. Wojech Policha  Trzcianka 
 3. Filip Dolny  Czarnków 
 3. Hubert Romanowski  Wałcz 
. Kata kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Kasia Marcinkowska   Wałcz 
 2. Aleksandra Więckowska  Szwecja 
 3. Kinga Aninowska-Kuśnierek   Trzcianka 
 3. Katarzyna Marcinkowska  Wałcz 
. Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Kinga Aninowska-Kuśnierek  Trzcianka 
 2. Kasia Marcinkowska  Wałcz 
 3. Aleksandra Więckowska  Szwecja 
 3. Katarzyna Marcinowska  Wałcz 
. Kata mężczyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 2. Leszek Marcinkowski  Wałczs 
 3. Mariusz Kuśnierczak  Wałcz 
 3. Roman Sawościanik  Wałcz 
. Kumite mężczyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Mariusz Kuśnierczak  Wałcz 
 2. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 3. Dawid Haberland  Petersdorf
 3. Roman Sawościanik  Wałcz 
. Kata dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Agata Ślipek  Wałcz 
 2. Kseniya Yaromenko  Grodno 
 3. Hanna Jaworska  Człopa 
 3. Amelia Marcinkowska  Wałcz 
. Kumite dziewcząt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Wiktoria Obara  Więcbork 
 2. Aleksandra Niewulska  Wałcz 
 3. Hanna Jaworska  Człopa
 3. Agata Ślipek  Wałcz 
. Kata chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Filip Kaźmierczak  Piła 
 2. Igor Haberland  Petersdorf 
 3. Rafał Mazurskiewicz  Czarnków 
 3. Jakub Haberland  Petersdorf 
. Kumite chłopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Kacper Krzemieniec   Debrzno 
 2. Jakub Fryziak   Więcbork
 3. Hubert Zbieralski  Wałcz 
 3. Jakub Haberland  Petersdorf 
. Kata kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Kinga Siedlecka  Wałcz 
 2. Anastasiya Yaromenko  Grodno 
 3. Natalia Drzewiecka  Trzcianka 
 3. Zuzanna Raczek  Trzcianka
. Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Daria Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Ewelina Matuszak  Trzcianka 
 3. Jagoda Kobylańska  Wałcz 
 3. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
. Kata mężczyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./  
 1. Jakub Adamcewicz  Wałcz 
 2. Piotr Drzewiecki   Trzcianka 
 3. Remigiusz Skrzyński  Debrzno 
 3. Grzegorz Lenczewski  Wałcz 
. Kumite mężczyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Piotr Drzewiecki  Trzcianka 
 2. Patryk Szmajda  Trzcianka 
 3. Jakub Adamcewicz  Wałcz 
 3. Rafał Młynarczyk  Trzcianka
. Kata kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./  
 1. Julia Świstun  Wałcz 
 2. Monika Żukowska  Czarnków 
 3. Wiktoria Młynarczyk  Trzcianka 
 3. Oliwia Siarnacka  Wałcz 
. Kumite kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Julia Świstun  Wałcz 
 2. Marta Żukowska  Czarnków 
 3. Oliwia Siarnacka  Wałcz 
 3. Wiktoria Młynarczyk  Trzcianka 
. Kata mężczyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Michał Szwedek  Czarnków 
 3. Mikołaj Piątek  Wałcz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
. Kumite mężczyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Mikołaj Piątek  Wałcz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
 3. Michał Szwedek   Czarnków 
. Kata kobiet
1-3 Dan
/2005 i st./  
 1. Weronika Gwizdała  Gmina Wałcz 
 2. Zuzanna Trawińska  Wałcz 
 3. Agnieszka Grzechowiak  Gmina Wałcz
 3. Anna Lenczewska  Wałcz 
. Kumite kobiet
1-3 Dan
/2005 i st./ 
 1. Weronika Gwizdała  Gmina Wałcz 
 2. Anna Lenczewska  Wałcz 
 3. Zuzanna Trawińska  Wałcz 
 3. Agnieszka Grzechowiak  Gmina Wałcz 
. Kata mężczyzn
1-3 Dan
/2005 i st./
 1. Maciej Świstun  Wałcz 
 2. Krzysztof Lasota  Wałcz 
 3. Cezary Fryc  Wałcz
 3. Oskar Michorek  Gmina Wałcz 
. Kumite mężczyzn
1-3 Dan
/2005 i st./
 1. Maciej Świstun  Wałcz 
 2. Cezary Fryc  Wałcz 
 3. Oskar Michorek  Gmina Wałcz 
 3. Krzysztof Dąbkiewicz  Wałcz