close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XXIII Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 06-07.04.2019 r.


 

.

Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010

 1. Nadia Kaczmarek   Cz┼éopa 
 2. Marta Nowak  Cz┼éopa 
 3. Aleksadra Ratajczak   Czarnków 
 3. Witaliia Marchenko  Ukraina
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010
 1. Marta Nowak  Cz┼éopa
 2. Nadia Kaczmarek  Cz┼éopa 
 3. Maria Lasocka  Trzcianka 
 3. Natalia Hendzel  Trzcianka 
. Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Igor Siwiak  Cz┼éopa 
 2. Adam W─ůsowski  Trzcianka 
 3. Oskar R─Öbacz  Wiele┼ä 
 3. Miko┼éaj Paliwoda  Cz┼éopa 
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Kacper Strzelecki  Cz┼éopa 
 2. Adam W─ůsowski  Trzcianka 
 3. Igor Siwiak  Cz┼éopa 
 3. Miko┼éaj Paliwoda  Cz┼éopa 
. Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Nikola Kruczy┼äska  Szwecja 
 2. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 3. Julia Romanowska  Wa┼écz 
 3. Anna Urban  Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Oliwia Józefiak  Czarnków 
 2. Nikola Kruczy┼äska  Szwecja 
 3. Matylda Wyrzykowska   Wa┼écz 
 3. Amelia Czarnecka  Czarnków 
. Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Kacper R─Öbacz  Wiele┼ä 
 2. Wojciech Kowaluk  Wiele┼ä 
 3. Maksymilian B┼éoch  Wiele┼ä 
 3. Julian Pi─ůtek  Wiele┼ä 
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Julian Pi─ůtek  Wiele┼ä 
 2. Karol Urban  Wiele┼ä 
 3. Wojciech Kowaluk  Wiele┼ä
 3. Kajetan Urban  Wiele┼ä 
. Kata kobiet
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt  Wa┼écz 
 2. Joanna Cofa┼é  Wa┼écz 
 3. Agnieszka Haberland  Petersdorf 
 3. Ma┼égorzata Pachciarz  Wa┼écz
. Kumite kobiet
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt  Wa┼écz 
 2. Ma┼égorzata Pachciarz  Wa┼écz
 3. Agnieszka Haberland  Petersdorf 
 3. Joanna Cofa┼é  Wa┼écz 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Jakub Grzewka  Czarnków
 2. Konrad Soko┼éowski  Szwecja 
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
 3. Iliia Semenchenko  Ukraina 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
9 Kyu
/2005 i st./
 1. Jakub Grzewka  Czarnków 
 2. Konrad Soko┼éowski  Szwecja 
 3. Iliia Semenchenko  Ukraina
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka
 2. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Zofia Michalska  Czarnków 
 3. Iga Nowicka  Trzcianka
 . Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 2. Wiktoria D─ůbkiewicz  Wa┼écz
 3. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 3. Iga Nowicka  Trzcianka 
. Kata ch┼éopców
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Filip ┼üukasik  Gmina Wa┼écz 
 2. Patryk Kochanek  Trzcianka 
 3. Sylwester Pomierski  Wa┼écz 
 3. Mi┼éosz Król  Trzcianka 
. Kumite ch┼éopców
8.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Piotr Machnicki  Czarnków
 2. Oliwier Biskup  Cz┼éopa 
 3. Oskar Rajzer  Wa┼écz
 3. Mi┼éosz Król  Trzcianka 
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Oliwia Turkiel  Wa┼écz 
 2. Olga Sierszchu┼éa  Czarnków 
 3. Anastazja Kiwertz  Wa┼écz 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Anna Emilia┼äczyk  Pi┼éa 
 2. Marta Ziegler  Czarnków 
 3. Viktoria Kobry┼ä   Debrzno 
 3. Amelia Krupska  Trzcianka 
. Kata ch┼éopców
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Hubert Romanowski  Wa┼écz 
 2. Maciej Wejman  Debrzno 
 3. Stanis┼éaw Horoszkiewicz   Czarnków 
 3. Filip Piórkowski  Wa┼écz 
. Kumite ch┼éopców
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Szymon ┼üadyko  Czarnków
 2. Wojech Policha  Trzcianka 
 3. Filip Dolny  Czarnków 
 3. Hubert Romanowski  Wa┼écz 
. Kata kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Kasia Marcinkowska   Wa┼écz 
 2. Aleksandra Wi─Öckowska  Szwecja 
 3. Kinga Aninowska-Ku┼Ťnierek   Trzcianka 
 3. Katarzyna Marcinkowska  Gmina Wa┼écz 
. Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Kinga Aninowska-Ku┼Ťnierek  Trzcianka 
 2. Kasia Marcinkowska  Wa┼écz 
 3. Aleksandra Wi─Öckowska  Szwecja 
 3. Katarzyna Marcinowska  Gmina Wa┼écz 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 2. Leszek Marcinkowski  Gmina Wa┼écz 
 3. Mariusz Ku┼Ťnierczak  Wa┼écz 
 3. Roman Sawo┼Ťcianik  Wa┼écz 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Mariusz Ku┼Ťnierczak  Wa┼écz 
 2. Gabriel Krupski  Trzcianka 
 3. Dawid Haberland  Petersdorf
 3. Roman Sawo┼Ťcianik  Wa┼écz 
. Kata dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Agata ┼Ülipek  Wa┼écz 
 2. Kseniya Yaromenko  Grodno 
 3. Hanna Jaworska  Cz┼éopa 
 3. Amelia Marcinkowska  Gmina Wa┼écz 
. Kumite dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Wiktoria Obara  Wi─Öcbork 
 2. Aleksandra Niewulska  Wa┼écz 
 3. Hanna Jaworska  Cz┼éopa
 3. Agata ┼Ülipek  Wa┼écz 
. Kata ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Filip Ka┼║mierczak  Pi┼éa 
 2. Igor Haberland  Petersdorf 
 3. Rafa┼é Mazurskiewicz  Czarnków 
 3. Jakub Haberland  Petersdorf 
. Kumite ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Kacper Krzemieniec   Debrzno 
 2. Jakub Fryziak   Wi─Öcbork
 3. Hubert Zbieralski  Wa┼écz 
 3. Jakub Haberland  Petersdorf 
. Kata kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Kinga Siedlecka  Wa┼écz 
 2. Anastasiya Yaromenko  Grodno 
 3. Natalia Drzewiecka  Trzcianka 
 3. Zuzanna Raczek  Trzcianka
. Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Daria Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Ewelina Matuszak  Trzcianka 
 3. Jagoda Kobyla┼äska  Gmina Wa┼écz 
 3. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./  
 1. Jakub Adamcewicz  Wa┼écz 
 2. Piotr Drzewiecki   Trzcianka 
 3. Remigiusz Skrzy┼äski  Debrzno 
 3. Grzegorz Lenczewski  Wa┼écz 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Piotr Drzewiecki  Trzcianka 
 2. Patryk Szmajda  Trzcianka 
 3. Jakub Adamcewicz  Wa┼écz 
 3. Rafa┼é M┼éynarczyk  Trzcianka
. Kata kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./  
 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Monika ┼╗ukowska  Czarnków 
 3. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka 
 3. Oliwia Siarnacka  Wa┼écz 
. Kumite kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Marta ┼╗ukowska  Czarnków 
 3. Oliwia Siarnacka  Wa┼écz 
 3. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Micha┼é Szwedek  Czarnków 
 3. Miko┼éaj Pi─ůtek  Wa┼écz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Konrad Sylwestrzak  Debrzno 
 2. Miko┼éaj Pi─ůtek  Wa┼écz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
 3. Micha┼é Szwedek   Czarnków 
. Kata kobiet
1-3 Dan
/2005 i st./  
 1. Weronika Gwizda┼éa  Gmina Wa┼écz 
 2. Zuzanna Trawi┼äska  Wa┼écz 
 3. Agnieszka Grzechowiak  Gmina Wa┼écz
 3. Anna Lenczewska  Wa┼écz 
. Kumite kobiet
1-3 Dan
/2005 i st./ 
 1. Weronika Gwizda┼éa  Gmina Wa┼écz 
 2. Anna Lenczewska  Wa┼écz 
 3. Zuzanna Trawi┼äska  Wa┼écz 
 3. Agnieszka Grzechowiak  Gmina Wa┼écz 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
1-3 Dan
/2005 i st./
 1. Maciej ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Krzysztof Lasota  Wa┼écz 
 3. Cezary Fryc  Wa┼écz
 3. Oskar Michorek  Gmina Wa┼écz 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
1-3 Dan
/2005 i st./
 1. Maciej ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Cezary Fryc  Wa┼écz 
 3. Oskar Michorek  Gmina Wa┼écz 
 3. Krzysztof D─ůbkiewicz  Wa┼écz