close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

XXIV Puchar Karate W.S.I.Poland - Czarnk├│w, 19-20.10.2019 roku


.

Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010

 1. Amelia Spychalska   Wiele┼ä
 2. Sara Tchórzko  Wa┼écz
 3. Zuzanna Jaworska  Debrzno
 3. Zuzanna Wieczorek  Trzcianka
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
2012-2010
 1. Sara Tchórzko  Wa┼écz
 2. Zuzanna Wieczorek  Trzcianka 
 3. Antonina Grzybowska  Trzcianka 
 3. Amelia Spychalska  Wiele┼ä 
. Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Maksymilian Ma┼éyszka  Czarnków
 2. Oskar Rembacz  Wiele┼ä
 3. Jakub Przym─Öski  Wiele┼ä 
 3. Jan Pachciarz  Wa┼écz 
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2012-2010/
 1. Antoni F─ůferek  Czarnków 
 2. Maksymilian Ma┼éyszka  Czarnków 
 3. Jakub Przym─Öski  Wiele┼ä 
 3. Oskar Rembacz  Weile┼ä 
. Kata dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Honorata Kociuba  Cz┼éopa 
 2. Izabela Kobry┼ä  Debrzno 
 3. Zuzanna Cofa┼é  Wa┼écz 
 3. Maria Lasocka  Trzcianka 
. Kumite dziewcz─ůt
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Maria Lasocka  Trzcianka 
 2. Honorata Kociuba  Cz┼éopa 
 3. Izabela Kobry┼ä   Debrzno 
 3. Zuzanna Cofa┼é  Wa┼écz 
. Kata ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Jakub G┼éowacz  Trzcianka 
 2. Antoni Zalewski  Czarnków 
 3. Nikodem Stochaj  Czarnków 
 3. Adam Komorowski  Wiele┼ä 
. Kumite ch┼éopców
9.1-9.3 Kyu
/2009-2006/
 1. Krzysztof Szymczak  Czarnków 
 2. Jakub G┼éowacz  Trzcianka 
 3. Nikodem Stochaj  Czarnków
 3. Antoni Zalewski  Czarnków 
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2010-2009/
 1. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
 2. Zofia Michalska  Czarnków 
 3. Julia Kacprzak  Wa┼écz 
 3. Wiktoria D─ůbkiewicz  Wa┼écz
. Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu

/2010-2009/
 1. Lena Maternowska  Trzcianka
 2. Olwia Sulejewska  Trzcianka
 3. Nikola Kruczy┼äska  Szwecja 
 3. Julia Kacprzak  Wa┼écz 
. Kata ch┼éopców
8.1-8.3 Kyu
/2010-2009/
 1. Franciszek Pomorski  Wa┼écz
 2. Oliwier Biskup  Cz┼éopa 
 3. Wiktor Rudnicki  Wa┼écz 
 3. Maksymilian B┼éoch  Wiele┼ä 
. Kumite ch┼éopców
8.1-8.3 Kyu
/2010-2009/
 1. Adam W─ůsowski  Trzcianka 
 2. Franciszek Pomorski  Wa┼écz 
 3. Tymoteusz Kassner  Pi┼éa
 3. Wiktor Rudnicki  Wa┼écz 
. Kata ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Filip ┼üukasik  Wa┼écz
 2. Piotr Machnicki  Czarnków 
 3. Jakub K┼éos  Trzcianka 
 3. Cyprian Zimniak  Wa┼écz
. Kumite ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2010- 2009/
 1. Piotr Machnicki  Czarnków 
 2. Sylwester Pomierski  Wa┼écz
 3. Jakub K┼éos  Trzcianka 
 3. Cyprian Zimniak  Wa┼écz 
. Kata dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
 2. Amelia Krupska  Trzcianka 
 3. Anna Urban  Czarnków 
 3. Anna Emilia┼äczyk  Pi┼éa 
. Kumite dziewcz─ůt
8.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka
 2. Anna Urban  Czarnków 
 3. Matylda Wyrzykowska  Wa┼écz
 3. Zuzanna Kassner  Pi┼éa 
. Kata ch┼éopców
8.1-8.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Jakub Grzewka  Czarnków 
 2. Kacper Jaszkowic  Szwecja 
 3. Kacper Szlachciak  Pi┼éa 
 3. Jakub Gnoi┼äski  Trzcianka 
. Kumite ch┼éopców
8.1-8.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Jakub Grzewka  Czarnków 
 2. Kacper Szlachciak  Pi┼éa 
 3. Wojciech Kowaluk   Wiele┼ä 
 3. Julian Pi─ůtek  Wiele┼ä
. Kata ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Szymon ┼üadyko  Czarnków 
 2. Maciej Wejman  Debrzno 
 3. Stanis┼éaw Horoszkiewicz   Czarnków 
 3. Wojciech Policha  Trzcianka 

.

Kumite ch┼éopców
7.1-7.3 Kyu
/2008- 2006/
 1. Szymon ┼üadyko  Czarnków
 2. Filip Dolny  Czarnków 
 3. Maciej Wejman  Debrzno 
 3. Marcin Nowak  Debrzno 
. Kata kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Marta Szwerkolt   Wa┼écz 
 2. Aleksandra Wi─Öckowska  Szwecja 
 3. Joanna Cofa┼é   Wa┼écz 
 3. Ma┼égorzata Pachciarz  Wa┼écz 
. Kumite kobiet
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Ma┼égorzata Pachciarz  Wa┼écz 
 2. Marta Szwerkolt  Wa┼écz 
 3. Aleksandra Wi─Öckowska  Szwecja 
 3. Joanna Cofa┼é  Wa┼écz 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Leszek Marcinkowski  Wa┼écz 
 2. Pawe┼é Patalas  Debrzno 
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka 
 3. Gabriel Krupski  Trzcianka 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
8-7 Kyu
/2005 i st./
 1. Pawe┼é Patalas  Debrzno 
 2. Leszek Marcinkowski  Wa┼écz 
 3. Zbigniew Szmajda  Trzcianka
 3. Gabriel Krupski  Trzcianka 
. Kata dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Amelia Marcinkowska  Wa┼écz 
 2. Agata ┼Ülipek  Wa┼écz 
 3. Alicja Szwedek  Czarnków 
 3. Aleksandra Krzewina  Czarnków 
. Kumite dziewcz─ůt
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/ 
 1. Aleksandra Niewulska  Wa┼écz 
 2. Zuzanna Maciejewska  Wa┼écz 
 3. Olga Kurowska  Czarnków
 3. Agata ┼Ülipek  Wa┼écz 
. Kata ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Wiktor M┼éynarczyk  Trzcianka 
 2. Piotr Ledzion  Cz┼éopa 
 3. Konrad Sikora  Czarnków 
 3. Kacper Krzemieniec  Debrzno 
. Kumite ch┼éopców
6.1-4.3 Kyu
/2010-2006/
 1. Hubert Zbieralski   Wa┼écz 
 2. Antoni Kurowski   Czarnków
 3. Daniel Nowak  Czarnków 
 3. Szymon Raczek  Trzcianka 
. Kata kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Kinga Siedlecka  Wa┼écz 
 2. Alicja Kurowska  Czarnków 
 3. Amelia Nowak  Czarnków 
 3. Anna Lewandowska  Wa┼écz
. Kumite kobiet
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Zuznna Raczek  Trzcianka 
 2. Alicja Kurowska  Kurowska 
 3. Kinga Siedlecka  Wa┼écz 
 3. Magdalena M┼éynarczyk  Trzcianka 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./  
 1. Dominik Urban  Czarnków 
 2. Jakub Kordy  Czarnków 
 3. Krzysztof ┼üa┼Ť  Debrzno 
 3. Pawe┼é Krzemi┼äski  Czarnków 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Patryk Szmajda   Trzcianka 
 2. Jakub Kordy  Czarnków 
 3. Pawe┼é Krzemi┼äski  Czarnków 
 3. Dominik Urban  Czarnków
. Kata kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./  
 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Marta ┼╗ukowska  Czarnków 
 3. Monika ┼╗ukowska  Czarnków 
 3. Natalia Drzewiecka  Trzcianka 
. Kumite kobiet
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Julia ┼Üwistun  Wa┼écz 
 2. Monika ┼╗ukowska  Czarnków 
 3. Daria Sylwestrzak  Debrzno 
 3. Wiktoria M┼éynarczyk  Trzcianka 
. Kata m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Micha┼é Szwedek  Czarnków 
 2. Remigiusz Skrzy┼äski  Debrzno 
 3. Miko┼éaj Pi─ůtek  Wa┼écz 
 3. Konrad Bernacki  Debrzno 
. Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu
/2005 i st./ 
 1. Micha┼é Szwedek  Czarnków 
 2. Konrad Bernacki  Debrzno 
 3. Piotr Drzewiecki  Trzcianka 
 3. Miko┼éaj Pi─ůtek   Wa┼écz