close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

Mistrzostwa Brodnicy Karate Shotokan WSI - Brodnica 12.06.2005


 

 Kata
dziewcz─ůt i ch┼éopc├│w
/1997 i młodsi/

 1. Grzechowiak Agnieszka  Wa┼écz
 2. Celemer Paulina  Brodnica
 3. Domagalska Marta  Brodnica
 4. Domogalski Jakub  Brodnica

 

 Kumite
dziewcz─ůt i ch┼éopc├│w
/1997 i młodsi/
 

 1. Celmer Paulina  Brodnica
 2. Grzechowiak Agnieszka  Wa┼écz
 3. Martin Jan  Tuchola
 4. Domagalski Jakub  Brodnica

 

  Kata
dziewcz─ůt
/1996-1994/

 1. Laskowska Justyna  Brodnica
 2. Ossowska Oliwia  Czersk
 3. Nowaczyk Ma┼égorzata  Brodnica
 4. Stawiak Patrycja  Brodnica

 

Kata 
chłopców
/1996-1994/

 1. Tomaszewski Konrad  Miel─Öcin
 2. P┼éoski Wiktor  Brodnica
 3. Celmer Kamil  Brodnica
 4. Knorps Pawe┼é  Brodnica

 

  Kumite
dziewcz─ůt
/1996-1994/

 1. Ossowska Oliwia  Czersk
 2. Laskowska Justyna  Brodnica
 3. Stawiak Patrycja  Brodnica
 4. Nowaczyk Ma┼égorzata  Brodnica

 

Kumite 
chłopców
/1996-1994/

 1. P┼éoski Wiktor  Brodnica
 2. Tomaszewski Konrad  Miel─Öcin
 3. Celmer Kamil  Brodnica
 4. Kowalkowski Micha┼é  Brodnica

 

   Kata
dziewcz─ůt
/1993-1990/

 1. Gumrujan Aykanush  Brodnica
 2. P┼éoska Oliwia  Brodnica
 3. Szkalej Alicja  Brodnica
 4. --- ---

 

 Kata 
chłopców
/1993-1990/

 1. Bill Maciej  Wa┼écz
 2. Wi┼Ťniewski Karol  Brodnica
 3. Pietruszko Dominik  Brodnica
 4. Laskowski Micha┼é  Brodnica

 

 Kumite
dziewcz─ůt
/1993-1990/

 1. P┼éoska Oliwia  Brodnica
 2. Szkalej Alicja  Brodnica
 3. Gumrujan Aykanush  Brodnica
 4. ---  ---

 Kumite 
chłopców
/1993-1990/

 1. Bill Maciej  Wa┼écz
 2. Wi┼Ťniewski Karol  Brodnica
 3. Rakoczy Bartosz  Brodnica
 4. Sikorski Jerzy  Brodnica

    Kata
dziewcz─ůt
/1989-1987/

 1. Chlebosz Martyna  Czersk
 2. Tymczyszyn Kamila  Wa┼écz
 3. Lisiecka Joanna  Brodnica
 4. Rakoczy Anna  Brodnica

 Kata 
chłopców
/1989-1987/
 

 1. Demski Remigiusz  Chojnice
 2. K┼éosek Marcin  Tuchola
 3. Kowalski Karol  Tuchola
 4. Szyma┼äski Jakub  Brodnica

 Kumite
dziewcz─ůt
/1989-1987/

 1. Tymczyszyn Kamila  Wa┼écz
 2. Chlebosz Martyna  Czersk
 3. Lisiecka Joanna  Brodnica
 4. Brozowska Paulina  Brodnica

 Kumite 
chłopców
/1989-1987/
 

 1. Szyma┼äski Jakub  Brodnica
 2. Demski Remigiusz  Chojnice
 3. K┼éosek Marcin  Tuchola
 4. Kowalski Karol  Tuchola

"js/main.js">