close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

VII Międzywojewódzki Turniej Karate W.S.I. Młodzików - Czersk, 21.10.2007


 Kata 
m┼éodziczek m┼éodszych 
(1999 - i mł.)

 1. Maria Pawlak  Tuczno
 2. Sonia W─Ödzicka  Tuchola
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kata 
młodzików młodszych
(1999 - i mł.)

 1. J─Ödrzej Hoppe  Chojnice
 2. Szymon Thiede  Czersk
 3. Marek Boli┼äski  Tuchola 
 4. Pawe┼é Gali┼äski  Gdynia

Kumite 
młodziczek młodszych
(1999 - i mł.)

 1. Sonia W─Ödzicka  Tuchola
 2. Maria Pawlak  Tuczno
 3. ---  ---
 4. ---  --- 

Kumite
m┼éodzik├│w m┼éodszych 
(1999 - i mł.)

 1. Oskar Zaj─ůc  Chojnice 
 2. Marek Boli┼äski  Tuchola 
 3. Szymon Thiede  Czersk 
 4. Szymon Laskowski  Tuchola 

 Kata m┼éodziczek
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Wiktoria Hoppe  Chojnice
 2. Julia Grabowicz  Tuchola
 3. Monika Boharewicz  Krzy┼╝ Wlkp.
 4. Julia Janicka  Czersk

 Kata m┼éodzik├│w
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Amadeusz Drewczy┼äski  Czersk
 2. Adrian Gwizda┼éa  Wa┼écz
 3. Maciej ┼Üwistun  Wa┼écz
 4. J─Ödrzej Jagielski  Tuchola

Kumite młodziczek
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Wiktoria Hoppe  Chojnice
 2. Joanna Olesi┼äska  Wa┼écz
 3. Paulina Linda  ┼Üliwice
 4. Zuzanna Trawi┼äska  Wa┼écz

 Kumite m┼éodzik├│w
(1998-1996)
(9.1-8.3 KYU)

 1. Adrian Gwizda┼éa  Wa┼écz
 2. Amadeusz Drewczy┼äski  Czersk
 3. Micha┼é Herman  Tuczno
 4. Maciej ┼Üwistun  Wa┼écz

 Kata m┼éodziczek
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Agnieszka Grzechowiak  Wa┼écz
 2. Marta Rybaruk  Tuchola
 3. Zuzanna Czeka┼éa  Krzy┼╝ Wlkp.
 4. Wiktoria Py┼╝ewicz  Czersk

 Kata m┼éodzik├│w
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Konrad Tomaszewski  Wa┼écz
 2. Rafa┼é Netyks  Krzy┼╝ Wlkp.
 3. Cezary Poprawa  Ostr├│w Wlkp.
 4. Marek Kurjan  Wa┼écz

 Kumite m┼éodziczek
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Marta Rybaruk  Tuchola
 2. Agnieszka Chmurak  Krzy┼╝ Wlkp.
 3. Agnieszka Grzechowiak  Wa┼écz
 4. Zuzanna Czeka┼éa  Krzy┼╝ Wlkp.

 Kumite m┼éodzik├│w
(1998-1996)
(7.1-4.3 KYU)

 1. Konrad Tomaszewski  Wa┼écz
 2. Borys Wilkowski  Tuchola
 3. Kacper Budaj  Tuchola
 4. Marek Kurjan  Wa┼écz

Kata młodziczek
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Patrycja Gwizda┼éa  Wa┼écz
 2. Paulina Megger  ┼Üliwice
 3. Katarzyna Kobierowska  Czersk
 4. Marlena Oszu┼Ťcik  Tuchola

 Kata m┼éodzik├│w
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Przemys┼éaw Walkowski  Czersk
 2. Mateusz Reszka  Czersk 
 3. ┼üukasz ┼üo┼äski  ┼Üliwice 
 4. Mi┼éosz Czarnowski  ┼Üliwice

Kumite młodziczek
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Patrycja Gwizda┼éa  Wa┼écz 
 2. Oliwia Ossowska  Czersk 
 3. Anna S┼éomi┼äska  Tuchola 
 4. Katarzyna Kobierowska  Czersk

 Kumite m┼éodzik├│w
(1995-1993)
(9.1-7.3 KYU)

 1. Damian Kaszuba  Pelplin 
 2. Sebastian Stochaj  Krzy┼╝ Wlkp. 
 3. Marek Spycha┼é  Tuchola 
 4. Aleksander Krajnik  Tuczno

 Kata m┼éodziczek
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Dominika Thiede  Czersk
 2. Ma┼égorzata Pelpli┼äska  Czersk 
 3. Weronika Gwizda┼éa  Wa┼écz 
 4. Karolina Ossowska  Czersk 

  Kata m┼éodzik├│w
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Patryk Gawro┼äski  Wa┼écz 
 2. Eryk Fischer  Wa┼écz 
 3. Albert Pawelski  Tuchola 
 4. Jakub Preis  Krzy┼╝ Wlkp.

 Kumite m┼éodziczek
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Dominika Thiede  Czersk 
 2. Michalina Po┼éczy┼äska  Chojnice
 3. Ma┼égorzata Pelpli┼äska  Czersk 
 4. Weronika Gwizda┼éa  Wa┼écz

 Kumite m┼éodzik├│w
(1995-1993)
(6.1-4.3 KYU)

 1. Patryk Gawro┼äski  Wa┼écz 
 2. Jakub Preis  Krzy┼╝ Wlkp. 
 3. Albert Pawelski  Tuchola 
 4. Przemys┼éaw Kolorz  Wa┼écz
"js/main.js">