close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

II Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan W.S.I. - Wałcz, 08.12.2007


 Kata dziewcz─ůt
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 

 Kata ch┼éopc├│w 
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Jakub Mas┼éowski Krzy┼╝ Wlkp. 
 2. Filip Szatkowski Pelplin 
 3. Kacper Lala Krzy┼╝ Wlkp. 
 4. Szymon Czeka┼éa Krzy┼╝ Wlkp. 

 

Kumite dziewcz─ůt
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Maria Pawlak Tuczno 
 2. --- --- 
 3. --- --- 
 4. --- --- 

 

 Kumite ch┼éopc├│w
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Marek Boli┼äski Tuchola 
 2. Szymon Laskowski Tuchola 
 3. Kacper Lala Krzy┼╝ Wlkp.
 4. Jakub Mas┼éowski Krzy┼╝ Wlkp.

 

Kata dziewcz─ůt
(1999 i młodsi)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. ---  ---
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 Kata ch┼éopc├│w 
(1999 i młodsi)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Szymon Thiede Czersk 
 2. J─Ödrzej Hoppe Chojnice 
 3. --- ---
 4. --- ---

 

 Kumite dziewcz─ůt
(1999 i młodsi)
8.1 - 7.3 Kyu
 

 1. ---  ---
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kumite ch┼éopc├│w
(1999 i młodsi)
9.1 - 9.3 Kyu
 

 1. Szymon Thiede  Czersk 
 2. J─Ödrzej Hoppe  Chojnice 
 3. ---  ---
 4. ---  ---

Kata dziewcz─ůt
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Monika Boharewicz  Krzy┼╝ Wlkp. 
 2. Aleksandra Sk├│rczewska  Chojnice 
 3. Agnieszka Szopi┼äska  Wa┼écz
 4. Kornelia Andrearczyk  Osieczna 

Kata ch┼éopc├│w
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Szymon Pick Chojnice 
 2. Jakub Szwarc Pelplin 
 3. Mateusz Ossowski Osieczna
 4. Dawid Sk┼éodowski Pelplin 

 

 Kumite dziewcz─ůt
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Monika Boharewicz  Krzy┼╝ Wlkp.
 2. Aleksandra Sk├│rczewska  Chojnice 
 3. Magdalena Ossowska  Osieczna 
 4. Kornelia Andrearczyk  Osieczna 

 

Kumite chłopców
(1998-1996)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Kamil Zblewski Pelplin 
 2. Mateusz Kuczkowski Pelplin 
 3. Szymon Pick Chojnice 
 4. Kacper Szumi┼äski Tuczno 

 

Kata dziewcz─ůt
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Agnieszka Grzechowiak Wa┼écz 
 2. Wiktoria Hoppe Chojnice 
 3. Joanna Olesi┼äska Wa┼écz 
 4. Marta Ciesielska Pozna┼ä 

 

Kata ch┼éopc├│w
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz 
 2. Oskar Michalski Tuchola 
 3. Cezary Poprawa Ostr├│w Wlkp
 4. Adam ┼Ülipek Wa┼écz

Kumite dziewcz─ůt
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Wiktoria Hoppe Chojnice 
 2. Aleksandra Bargie┼é Wa┼écz 
 3. Natalia Paw┼éowska Wa┼écz 
 4. Joanna Olesi┼äska Wa┼écz 

Kumite chłopców
(1998-1996)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Amadeusz Drewczy┼äski Czersk 
 2. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz
 3. Cezary Poprawa Ostr├│w Wlkp. 
 4. Juliusz Saryczew Tuczno

Kata dziewcz─ůt
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Czeka┼éa Krzy┼╝ Wlkp. 
 2. Agnieszka Chmurak Krzy┼╝ Wlkp.
 3. Joanna Wi┼Ťniewska Pozna┼ä 
 4. ---  ---

Kata ch┼éopc├│w
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Konrad Tomaszewski Wa┼écz 
 2. Rafa┼é Netyks Krzy┼╝ Wlkp. 
 3. Alex Pawlus Wa┼écz 
 4. Przemys┼é─ůw Wi─ůz Pozna┼ä 

Kumite dziewcz─ůt
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Czeka┼éa Krzy┼╝ Wlkp. 
 2. Agnieszka Chmurak Krzy┼╝ Wlkp. 
 3. Joanna Wi┼Ťniewska Pozna┼ä
 4. ---  ---

Kumite chłopców
(1998-1996)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Konrad Tomaszewski Wa┼écz
 2. Alex Pawlus Wa┼écz
 3. Rafa┼é Netyks Krzy┼╝ Wlkp.
 4. Przemys┼éaw Wi─ůz Pozna┼ä 

 Kata dziewcz─ůt
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Megger ┼Üliwice
 2. --- ---
 3. --- ---
 4. --- ---

 

 Kata ch┼éopc├│w
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Mi┼éosz Czarnowski  ┼Üliwice
 2. Jan Lubi┼äski  Chojnice
 3. Przemys┼éaw Walkowski  Czersk
 4. Mateusz Reszka  Czersk

 

 Kumite dziewcz─ůt
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. Paulina Megger  ┼Üliwice
 2. ---  ---
 3. ---  ---
 4. ---  ---

 

Kumite chłopców
(1995-1993)
9.1 - 9.3 Kyu

 1. ┼üukasz Kupaj  Ostr├│w Wlkp.
 2. Mi┼éosz Czarnowski  ┼Üliwice
 3. Krystian Andrearczyk  Osieczna
 4. Cezary Michniewski  Krzy┼╝ Wlkp.

 

Kata dziewcz─ůt
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Patrycja Gwizda┼éa Wa┼écz 
 2. Katarzyna Kobierowska Czersk
 3. Oliwia Ossowska Czersk
 4. Marta Szameto Tuczno

 

Kata ch┼éopc├│w
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Damian Kaszuba Pelplin 
 2. Aleksander Krajnik Tuczno 
 3. Artur Pazderski Wa┼écz 
 4. Sebastian Stochaj Krzy┼╝ Wlkp. 

Kumite dziewcz─ůt
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Oliwia Ossowska Czersk 
 2. Katarzyna Kobierowska Czersk 
 3. Patrycja Gwizda┼éa Wa┼écz 
 4. Marta Szameto Tuczno

Kumite chłopców
(1995-1993)
8.1 - 7.3 Kyu

 1. Damian Kaszuba Pelplin 
 2. Norbert Woycikiewicz Ostr├│w Wlkp. 
 3. Andrzej Jag├│dka Tuczno 
 4. Aleksander Krajnik Tuczno 

Kata dziewcz─ůt
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Dominika Thiede Czersk
 2. Ma┼égorzta Pepli┼äska Czersk 
 3. Weronika Gwizda┼éa Wa┼écz 
 4. Michalina Po┼éczy┼äska Chojnice

Kata ch┼éopc├│w
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Patryk Heyn  Wa┼écz
 2. Patryk Gawro┼äski  Wa┼écz
 3. Eryk Fischer   Wa┼écz
 4. Jakub Preis  Krzy┼╝ Wlkp.

 

 Kumite dziewcz─ůt
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Dominika Thiede Czersk
 2. Karolina Ossowska Czersk 
 3. Ma┼égorzata Pepli┼äska Czersk
 4. Michalina Po┼éczy┼äska Chojnice 

Kumite ch┼éopc├│w
(1995-1993)
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Eryk Fischer Wa┼écz
 2. Patryk Gawro┼äski Wa┼écz
 3. Przemys┼éaw Kolorz Wa┼écz
 4. Jakub Preis Krzy┼╝ Wlkp.