close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

V Mikołajkowy Turniej MAUXION - Tuczno, 04.12.2010 r.


Kata chłopców
/2002 i młodsi/
9.1 - 4.3 Kyu

 1. Cezary Fryc Wa┼écz II
 2. Krzysztof Lasota Wa┼écz II
 3. Jakub Kurzawski Ostr├│w Wlkp.
 3. Adrian Wici┼äski Wa┼écz II

Kumite chłopców
/2002 i młodsi/
9.1 - 4.3 Kyu

 1. Wojciech Bruski Cz┼éuch├│w 
 2. Jakub Kurzawski Ostr├│w Wlkp.
 3. Stanis┼éaw Ma┼éaszko Wa┼écz II
 3. Krzysztof Lasota Wa┼écz II

Kata dziewcz─ůt
/2001-1999/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Daria Milkowska Cz┼éuch├│w
 2. Justyna Oleszycka Lubacz├│w
 3. Zuzanna Kwieci┼äska Tuczno
 3. Joanna Flaszczy┼äska Tuczno

Kata chłopców
/2001-1999/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Miko┼éaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Hubert Za┼éuski Lubacz├│w
 3. Krzysztof Gurdak Cz┼éuch├│w
 3. Adrian Nowocie┼ä Tuczno

Kumite dziewcz─ůt
/2001-1999/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Zuzanna Kwieci┼äska Tuczno
 2. Justyna Oleszycka Lubacz├│w
 3. Natalia Saryczew Tuczno
 3. Daria Milkowska  Cz┼éuch├│w

Kumite chłopców
/2001-1999/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Jakub G─ůsiorowski Wa┼écz II
 2. Oskar Michorek Wa┼écz II
 3. Norbert Manenok Cz┼éuch├│w
 3. Adrian Nowocie┼ä Tuczno

Kata dziewcz─ůt
/2001-1999/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Drygalska Cz┼éuch├│w
 2. Daria ┼╗ubrecka Wa┼écz I
 3. Julia Szymankiewicz Ostr├│w Wlkp.
 3. Anna Przysada Ostr├│w Wlkp.

Kata chłopców
/2001-1999/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Wojciech Jenda Wa┼écz I
 2. Jakub Rosalski Wa┼écz I
 3. Adam Kozakowski Wa┼écz I
 3. Krzysztof Kwa┼Ťniewski Wa┼écz I

Kumite dziewcz─ůt
/2001-1999/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Zuzanna Drygalska Cz┼éuch├│w
 2. Daria ┼╗ubrecka Wa┼écz I
 3. Anna Przysada Ostr├│w Wlkp.
 3. Maria Pawlak Tuczno

Kumite chłopców
/2001-1999/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Wojciech Jenda Wa┼écz I
 2. Jakub Rosalski Wa┼écz I
 3. Krzysztof Kwasniewski Wa┼écz I
 3. Mateusz Nawrot Ostr├│w Wlkp.

 

Kata dziewcz─ůt
/1998-1996/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Monika Dacko Tuczno
 2. Paulina Ciecierska Tuczno
 3. Emilia Sobczak Lubacz├│w
 3. Wiktoria Za┼éuska Lubacz├│w

Kata chłopców
/1998-1996/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Kacper Gruba Wa┼écz II
 2. Grzegorz K┼éosek Tuczno
 3. Sebastian Szambor Rzeczenica
 3. Piotr Czaban Lubacz├│w

Kumite dziewcz─ůt
/1998-1996/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Wiktoria Za┼éuska Lubacz├│w
 2. Emilia Sobczak Lubacz├│w
 3. Paulina Ciecierska Tuczno
 3. Monika Dacko Tuczno

Kumite chłopców
/1998-1996/
9.1 - 7.3 Kyu

 1. Grzegorz K┼éosek Tuczno
 2. Mateusz Hu┼äko Wa┼écz II
 3. Maciej Rybak Cz┼éuch├│w
 3. Maciej Jaszczyk Tuczno

Kata dziewcz─ůt
/1998-1996/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Weronika Chrapkowska Cz┼éuch├│w
 2. Joanna Olesi┼äska Wa┼écz I
 3. Malwina Piast Tuczno
 3. Aleksandra Bargie┼é Wa┼écz I

Kata chłopców
/1998-1996/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz I
 2. Micha┼é Herman Tuczno
 3. Piotr Fr─ůszczak Ostr├│w Wlkp.
 3. Kamil Kowalczyk Wa┼écz I

Kumite dziewcz─ůt
/1998-1996/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Agnieszka Grzechowiak Wa┼écz I
 2. Aleksandra Bargie┼é Wa┼écz I
 3. Malwina Piast Tuczno
 3. Zuzanna Trawi┼äska Wa┼écz I

Kumite chłopców
/1998-1996/
6.1 - 4.3 Kyu

 1. Micha┼é Herman Tuczno
 2. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz I
 3. Piotr Fr─ůszczak Ostr├│w Wlkp.
 3. Micha┼é Sulik Wa┼écz I