close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

VIII Puchar Karate W.S.I.Poland - Wałcz, 12.03.2011 r.


 

 

Kata chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Krystian Sinoradzki Wa┼écz II
 3. Maciej Gawro┼äski Rzeczenica
 3. Kapcer Stocki Tuczno

Kumite chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Bartosz Feculak Rzeczenica
 3. Hubert Lisica Wa┼écz II
 3. Tymoteusz Wr├│bel Rzeczenica

Kata dziewcz─ůt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Justyna Oleszycka Lubacz├│w
 2. Natalia Saryczew Tuczno
 3. Daria Milkowska Cz┼éuch├│w
 3. Nina Nowak Rzeczenica

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Micha┼é Bania Lubacz├│w
 2. Krzysztof Gurdak  Cz┼éuch├│w
 3. Kacper Pruski Cz┼éuch├│w
 3. Piotr ┼╗ulewicz Lubacz├│w

Kumie dziewcz─ůt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Milkowska Cz┼éuch├│w
 2. Natalia Saryczew Tuczno
 3. Zuzanna Kwieci┼äska Tuczno
 3. Julia G├│ralska Cz┼éuch├│w 

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Krzysztof Gurdak Cz┼éuch├│w
 2. Piotr ┼╗ulewicz Lubacz├│w
 3. Micha┼é Bania  Lubacz├│w
 3. Hubert Za┼éuski Lubacz├│w

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Miko┼éaj Zielenkiewicz Tuczno
 2. Gabriel Cencora  Lubacz├│w
 3. Wojciech Jenda Wa┼écz I
 3. Adam Kozakowski Wa┼écz I

Kumite chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Jakub G─ůsiorowski Wa┼écz II
 2. Miko┼éaj Zielenkiewicz Tuczno
 3. Gabriel Cencora Lubacz├│w
 3. Wojciech Jenda Wa┼écz I

Kata dziewcz─ůt
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Za┼éuska Lubacz├│w
 2. Paulina Ciecierska Tuczno
 3. Emilia Sobczak Lubacz├│w
 3. Karolina Kurtyka Ostr├│w Wlkp.

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Piotr Czaban Lubacz├│w
 2. Norbert Manenok Rzeczenica
 3. Szymon Zieli┼äski Tuczno
 3. Maciej Rybak Cz┼éuch├│w

 

Kumite dziewcz─ůt
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Za┼éuska Lubacz├│w
 2. Paulina Wnuczko Wa┼écz II
 3. Emilia Sobczak Lubacz├│w 
 3. Aneta Wr├│bel Granowiec

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Sebastian Szmbor Rzeczenica
 2. Grzegorz K┼éosek Tuczno
 3. Mateusz Hu┼äko Wa┼écz II
 3. Kacper Gruba Wa┼écz II

Kata dziewcz─ůt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Weronika Chrapkowska Cz┼éuch├│w
 2. Aleksandra Bargie┼é Wa┼écz I
 3. Zuzanna Trawi┼äska Wa┼écz I
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno

Kata chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz I
 2. Adrian Gwizda┼éa Wa┼écz I
 3. Micha┼é Herman Tuczno
 3. Kamil Kowalczyk Wa┼écz I

Kumite dziewcz─ůt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Weronika Chrapkowska Cz┼éuch├│w
 2. Aleksandra Bargie┼é Wa┼écz I
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Zuzanna Trawi┼äska Wa┼écz I

Kumite chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz I
 2. Adrian Gwizda┼éa Wa┼écz I
 3. Kamil Kowalczyk Wa┼écz I
 3. Adam ┼Ülipek Wa┼écz I

Kata kobiet
9 - 7 Kyu
/1996 i st./

 1. Sylwia Jachnicka Wa┼écz I
 2. Aniela Mycer-S┼éoma Tuczno
 3. Anna Jurczyszyn Wa┼écz I
 3. Karina Tomaszewska Wa┼écz I

Kata m─Ö┼╝czyzn
9 - 7 Kyu
/1996 i st./

 1. Piotr ┼╗ubrecki Wa┼écz I
 2. Andrzej Gzik Wa┼écz I
 3. Franciszek Paw┼éowski Cz┼éuch├│w
 3. Tomasz Pytlak Cz┼éuch├│w

Kumite m─Ö┼╝czyzn
9 - 7 Kyu
/1993-1996/

 1. Piotr Milo Lubacz├│w
 2. Przemys┼éaw Sudyk Cz┼éuch├│w
 3. Konrad Mokrzycki Lubacz├│w
 3. Adam Samborski Wa┼écz I

Kumite kobiet
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Karina Tomaszewska Wa┼écz I
 2. Aniela Mycer-S┼éoma Tuczno
 3. Eliza Herman Tuczno
 3. Anna Jurczyszyn Wa┼écz I

Kumite m─Ö┼╝czyzn
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Piotr ┼╗ubrecki Wa┼écz I
 2. Andrzej Ostaszewski Cz┼éuch├│w
 3. Krzysztof D─ůbkiewicz Wa┼écz I
 3. Stanis┼éaw Kope─ç Wa┼écz I

 

Kata kobiet
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Paulina Kope─ç Rzeczenica
 2. Malwina Piast Tuczno
 3. Ewa Nowakowska Pozna┼ä
 3. Ewelina Miko┼éajczyk Cz┼éuch├│w

Kata m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Dariusz Janiak Tuczno
 2. Krystian Kalikowski Cz┼éuch├│w
 3. Bartosz Skrzypczak Cz┼éuch├│w
 3. Leszek Kope─ç Rzeczenica

Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/1993-1996/

 1. Dariusz Janiak Tuczno 
 2. Przemys┼éaw Kolorz Wa┼écz I
 3. Bartosz Skrzypczak Cz┼éuch├│w 
 3. Krzysztof Wika Ostr├│w Wlkp.

Kumite kobiet
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Malwina Piast Tuczno
 2. Ewelina Miko┼éajczyk Cz┼éuch├│w
 3. Ewa Nowakowska Pozna┼ä
 3. Paulina Kope─ç Rzeczenica

Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Micha┼é Michnowicz

 Wa┼écz I

 2. Udo Falk  Wa┼écz I
 3. Krzysztof Chrapkowski  Cz┼éuch├│w
 3. Leszek Kope─ç  Rzeczenica

 

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Martyna Tomaszewska

 Wa┼écz I

 2. Patrycja Gwizda┼éa

 Wa┼écz I

 3. Weronika Fr─ůszczak  Ostr├│w Wlkp.
 3. Weronika Gwizda┼éa  Wa┼écz I

 

Kata m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Pawe┼é Zieli┼äski Czluch├│w

 2. Konrad Tomaszewski

Wałcz I

 3. Wiktor Olejnik

Poznań

 3. Przemys┼éaw Juchniewicz Pozna┼ä

 

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Patrycja Gwizda┼éa Wa┼écz I
 2. Weronika Gwizda┼éa Wa┼écz I

 3. Weronika Fr─ůszczak

Ostr├│w Wlkp.

 3. Aneta Wojtkowiak

Wałcz I

 

Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/1993-1996/

 1. Maciej Zielenkiewicz  Tuczno
 2. Eryk Fischer Wa┼écz I
 3. Andrzej Jag├│dka Tuczno

 3. Aleksander Krajnik

Tuczno

Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/1992 i st./

 1. Pawe┼é Zieli┼äski Cz┼éuch├│w
 2. Maciej Pi─ůtek Cz┼éuch├│w
 3. Krzysztof Gwizda┼éa Wa┼écz I
 3. Maciej Maciejewski Wa┼écz I
"js/main.js">